Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ord. praktického lékaře gynekologa
Klíšská 330, Ústí nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

75 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Dlouho jsem váhala, ale musím se i o svou zkušenost podělit. K paní doktorce chodím již od svých 11 let a musím uznat a podotknout, že mi hrozně moc v dětství pomohla k lepšímu stavu vzhledem k mé diagnóze a problémech. Nebylo nic problém všechno v pořádku a báječný přístup, jak paní doktorky i sestřičky. Bohužel v poslední době mě paní doktorka donutila změnit názor. Již druhým rokem, co řešíme těhotenství a následné návštěvy v centru reprodukční medicíny a léčby IVF. Mám velice negativní zkušenosti - arogantní přístup, nedostatečné vyšetření, neochota napsat zprávu a vyjádření k ivf léčbě a nakonec to nejhorší dokonce laxní přístup a dokonce nemístné poznámky k nemožnosti přirozeného těhotenství, což byl vrchol a po dlouhém uvážení jsem změnila gynekologa.

A
Ověřený profil

K pani doktorce,chodim od svych 14-ti let,nyni je mi 30,mam za sebou dve tehotenstvi,mohu s cistym svedomim napsat,ze je to profesionalka a velice si ji vazim.Nikdy na mne nebyla neprijemna ci arogantni,naopak,velmi mila.

P
Ověřený profil

K paní doktorce jsem začala chodit při mé první menstruaci (cca 13let). Chodila jsem tam jen na nutné prohlídky. Když jsem tam byla poprvé tak do mě hrábla rukou, zdrcadlama a tyčinkou na výtěry až mi vytryskly slzy. Ten pohled co hodila do dnes nezapomenu.. Ve 20-ti jsem neplánovaně otěhotněla a nebyla možnost si miminko nechat a tak jsem požádala o interrupci.. Začala se ke mě od té doby chovat naprosto arogantně a velice nepříjemně (nebyla to otázka 1 návštěvy). Po 3 letech jsem otěhotněla znovu a až když jsem jí ujistila, že si miminko nechám, tak otočila o 360st a najednou bylo vše ok. Celé těhotenství v pořádku až na sestru, která mi odmítala vydat některé papíry, kvůli čemu se mi o 2 měsíce posunuly peníze ze sociálky a my opravdu živořili. Když jsem byla na poslední prohlídce tak mě chtěla vyšetřit vaginálně... Ne jednou jsem jí říkala, že mě bolí když do mě šahá a vždy jí to bylo jedno. Teď jsem jí to řekla důrazněji a ona začala zvyšovat hlas, co si o sobě myslím. Že do mě dala jeden prst a jak mám rodit, když nevydržím jeden prst. Opakovala to asi 5x a doma jsem se z toho zhroutila. Navíc na začátku těhotenství mi řekla, že mám výtok, ale nebude to řešit. Na začátku 30tt se mi to zhoršilo a ani jí to nechci říkat, protože jí to je vše stejně jedno. Hned po porodu odcházím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Ani já nejsem s paní doktorkou spokojená. Chodím k ní už hromadu let. Dosud mi to jsem k ní chodila pouze na preventivní prohlídky, což se dalo ještě snést, ačkoli byla velmi nepříjemná až arogantní. Nyní se marně již rok snažíme od miminko a místo jakkékoli pomoci se mi dostalo pouze výsměchu a ještě mi k tomu vynadala. Asi jsem otravná, protože po ní konečně něco po 15 letech chci. Ráda bych změnila doktora, ale kde vás v dnešní době vezmou, že?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřený profil

Paní doktorka se prý v širokém okolí specialista na dětskou gynekologii. Již já jsem k ní jako mladá dívka (od 12let) chodila. Jak zde již nekolikrát bylo psáno, chovala se ke mě často arogantně. Chodila jsem k ní s nevolí a vše vyvrcholilo v mých 18letech, kdy po nevhodném vyšetření na vyšovala hlas a nazvala mě rozmazleným frackem. Po téměř cca 15 letech mám 6-ti letou holčičku, která měla silný výtok a museli jsme s tím na gynekologii. Bohužel mi bylo sděleno, že není jiný dětský gynekolog než dr.Hrbková. Po konzultaci s pediatričkou a blízkou kamarádkou (absolvovla návštěvu s 3-letou dcerkou), že je paní doktorka na malé děti hodná, jsem si řekla, že předsudky hodím za hlavu, hlavně když dcerce pomůže. Návštěvu u paní doktorky máme za sebou a BOHUŽEL můj názor na paní doktorku je ještě horší než byl před tím a má dcerka bude mít asi trauma z gynekologie ještě hooooodně dlouho.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřený profil

Do ordinace k paní doktorce osobně nechodím, ale životní a nezapomenutelný zážitek mám. Při porodu mého syna mi zachránila život, je tedy pro mne naprostým profesionálem, který si dokáže i ve velmi obtížné situaci poradit. Po celou dobu se chovala jako naprostý profík s lidskou tváří. Za to vše jí velmi děkuji a považuji ji za odborníka na pravém místě.


P
Ověřený profil

S paní doktorkou i její setřičkou jsem maximálně spokojená.Nikdy se mi nestalo že by byli nepříjemný. A jestli někdy byli tak i doktor je jen člověk. Každému se stane že někdy není nálada.
Vždy mi vše vysvětlila a poradila. Chodím k ní moc ráda.
Watzatová


R
Ověřený profil

S paní doktorkou mám též špatné zkušenosti. Chodila jsem k ní od své první MS a už od začátku to byl děs. Napsal mi léky, které mi neseděly a když jsem jí to řekla, že hci jiné, napsala je, tedy alespoň jsem si myslela že jsou jiné. Bohužel měly pouze jiný obal :o( Když jsem tam chodila pravidelně na prevenci ( což jsem si myslela, že je normální), tak se mě ptala, proč tam chodím, když mi nic není a nemám žádné problémy. Od té doby jsem tam šla jen jednou a víckrát ne. Už mám strach k ní chodit, byť jen na prevenci. Utíkám od ní a měním gynekoložku. K téhle už nikdy více!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

Mohu jen doporučit. Paní doktorka moc dobře ví, co dělá. To, že není vždy 100% milá (jak tu někteří píší) je myslím normální, copak my máme vždy dobrou náladu? Jistě ne. Důležité je, že jako Dr. vždy udělá, co je potřeba, vše vysvětlí. Jsem u ní od svých 15ti (tedy již 13 let!) a neměnila bych. A to, že na někoho může působit arogantně je možná i tím, jak se u ní chová dotyčná pacientka.


G
Ověřený profil

jak tak pročítám starší komentáře, napadá mě, že skutečně "není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem" :-) Já osobně chodím k paní doktorce od svých 14 let (tzn. 25 let), takže mohu srovnat její chování ke mně coby mladé holce i coby zralé ženě. Výsledek je v obou případech stejně pozitivní. Má obrovské ambulantní i operační zkušenosti a vždy mi vyšla maximálně vstříc. Vyšetření sice nebyla vždy příjemná (jak si zde posteskla jedna slečna v komentáři), ale je to holt ono "nutné zlo", které podstupuje každá z nás bez ohledu na to, jakého gynekologa má (soudím dle totožných zkušeností mých kamarádek a známých, které chodí k někomu jinému). Před rokem jsem zjistila, že jsem těhotná... a byla to právě doktorka Hrbková, která mě přesvědčila o tom, že si máme děťátko nechat, i když nebylo vůbec plánované a můj věk pro prvorodičku už dost na hraně (38 let). Díky jejímu racionálnímu přístupu a vědomí, že jsem pod permanentním dohledem profesionála, jsem si užila těhotenství bez zbytečnýh stresů (a to i tehdy, když se objevily drobné komplikace). Dnes máme úžasného a zdravého chlapečka a já můžu s čistým svědomím říci, že je to práce doktorky Hrbkové a její sestřičky Pavlínky, která mi věnovala vždy několik vlídných vět při odběrech, měření atp. (a to i tehdy, když nepřetržitě vyzváněl telefon). Taky se nemohu kolikrát dovolat hned napoprvé, ale vím, proč tomu tak je, takže to holt zkouším znovu a znovu.. Ode mne mají obě dámy 1 s *


Došlo k chybě, zkuste to znovu