Ord. praktického lékaře gynekologa
Klíšská 330, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Dlouho jsem váhala, ale musím se i o svou zkušenost podělit. K paní doktorce chodím již od svých 11 let a musím uznat a podotknout, že mi hrozně moc v dětství pomohla k lepšímu stavu vzhledem k mé diagnóze a problémech. Nebylo nic problém všechno v pořádku a báječný přístup, jak paní doktorky i sestřičky. Bohužel v poslední době mě paní doktorka donutila změnit názor. Již druhým rokem, co řešíme těhotenství a následné návštěvy v centru reprodukční medicíny a léčby IVF. Mám velice negativní zkušenosti - arogantní přístup, nedostatečné vyšetření, neochota napsat zprávu a vyjádření k ivf léčbě a nakonec to nejhorší dokonce laxní přístup a dokonce nemístné poznámky k nemožnosti přirozeného těhotenství, což byl vrchol a po dlouhém uvážení jsem změnila gynekologa.

K pani doktorce,chodim od svych 14-ti let,nyni je mi 30,mam za sebou dve tehotenstvi,mohu s cistym svedomim napsat,ze je to profesionalka a velice si ji vazim.Nikdy na mne nebyla neprijemna ci arogantni,naopak,velmi mila.

K paní doktorce jsem začala chodit při mé první menstruaci (cca 13let). Chodila jsem tam jen na nutné prohlídky. Když jsem tam byla poprvé tak do mě hrábla rukou, zdrcadlama a tyčinkou na výtěry až mi vytryskly slzy. Ten pohled co hodila do dnes nezapomenu.. Ve 20-ti jsem neplánovaně otěhotněla a nebyla možnost si miminko nechat a tak jsem požádala o interrupci.. Začala se ke mě od té doby chovat naprosto arogantně a velice nepříjemně (nebyla to otázka 1 návštěvy). Po 3 letech jsem otěhotněla znovu a až když jsem jí ujistila, že si miminko nechám, tak otočila o 360st a najednou bylo vše ok. Celé těhotenství v pořádku až na sestru, která mi odmítala vydat některé papíry, kvůli čemu se mi o 2 měsíce posunuly peníze ze sociálky a my opravdu živořili. Když jsem byla na poslední prohlídce tak mě chtěla vyšetřit vaginálně... Ne jednou jsem jí říkala, že mě bolí když do mě šahá a vždy jí to bylo jedno. Teď jsem jí to řekla důrazněji a ona začala zvyšovat hlas, co si o sobě myslím. Že do mě dala jeden prst a jak mám rodit, když nevydržím jeden prst. Opakovala to asi 5x a doma jsem se z toho zhroutila. Navíc na začátku těhotenství mi řekla, že mám výtok, ale nebude to řešit. Na začátku 30tt se mi to zhoršilo a ani jí to nechci říkat, protože jí to je vše stejně jedno. Hned po porodu odcházím.

Ani já nejsem s paní doktorkou spokojená. Chodím k ní už hromadu let. Dosud mi to jsem k ní chodila pouze na preventivní prohlídky, což se dalo ještě snést, ačkoli byla velmi nepříjemná až arogantní. Nyní se marně již rok snažíme od miminko a místo jakkékoli pomoci se mi dostalo pouze výsměchu a ještě mi k tomu vynadala. Asi jsem otravná, protože po ní konečně něco po 15 letech chci. Ráda bych změnila doktora, ale kde vás v dnešní době vezmou, že?

Paní doktorka se prý v širokém okolí specialista na dětskou gynekologii. Již já jsem k ní jako mladá dívka (od 12let) chodila. Jak zde již nekolikrát bylo psáno, chovala se ke mě často arogantně. Chodila jsem k ní s nevolí a vše vyvrcholilo v mých 18letech, kdy po nevhodném vyšetření na vyšovala hlas a nazvala mě rozmazleným frackem. Po téměř cca 15 letech mám 6-ti letou holčičku, která měla silný výtok a museli jsme s tím na gynekologii. Bohužel mi bylo sděleno, že není jiný dětský gynekolog než dr.Hrbková. Po konzultaci s pediatričkou a blízkou kamarádkou (absolvovla návštěvu s 3-letou dcerkou), že je paní doktorka na malé děti hodná, jsem si řekla, že předsudky hodím za hlavu, hlavně když dcerce pomůže. Návštěvu u paní doktorky máme za sebou a BOHUŽEL můj názor na paní doktorku je ještě horší než byl před tím a má dcerka bude mít asi trauma z gynekologie ještě hooooodně dlouho.

Do ordinace k paní doktorce osobně nechodím, ale životní a nezapomenutelný zážitek mám. Při porodu mého syna mi zachránila život, je tedy pro mne naprostým profesionálem, který si dokáže i ve velmi obtížné situaci poradit. Po celou dobu se chovala jako naprostý profík s lidskou tváří. Za to vše jí velmi děkuji a považuji ji za odborníka na pravém místě.

S paní doktorkou i její setřičkou jsem maximálně spokojená.Nikdy se mi nestalo že by byli nepříjemný. A jestli někdy byli tak i doktor je jen člověk. Každému se stane že někdy není nálada.
Vždy mi vše vysvětlila a poradila. Chodím k ní moc ráda.
Watzatová

S paní doktorkou mám též špatné zkušenosti. Chodila jsem k ní od své první MS a už od začátku to byl děs. Napsal mi léky, které mi neseděly a když jsem jí to řekla, že hci jiné, napsala je, tedy alespoň jsem si myslela že jsou jiné. Bohužel měly pouze jiný obal :o( Když jsem tam chodila pravidelně na prevenci ( což jsem si myslela, že je normální), tak se mě ptala, proč tam chodím, když mi nic není a nemám žádné problémy. Od té doby jsem tam šla jen jednou a víckrát ne. Už mám strach k ní chodit, byť jen na prevenci. Utíkám od ní a měním gynekoložku. K téhle už nikdy více!!

Mohu jen doporučit. Paní doktorka moc dobře ví, co dělá. To, že není vždy 100% milá (jak tu někteří píší) je myslím normální, copak my máme vždy dobrou náladu? Jistě ne. Důležité je, že jako Dr. vždy udělá, co je potřeba, vše vysvětlí. Jsem u ní od svých 15ti (tedy již 13 let!) a neměnila bych. A to, že na někoho může působit arogantně je možná i tím, jak se u ní chová dotyčná pacientka.

jak tak pročítám starší komentáře, napadá mě, že skutečně "není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem" :-) Já osobně chodím k paní doktorce od svých 14 let (tzn. 25 let), takže mohu srovnat její chování ke mně coby mladé holce i coby zralé ženě. Výsledek je v obou případech stejně pozitivní. Má obrovské ambulantní i operační zkušenosti a vždy mi vyšla maximálně vstříc. Vyšetření sice nebyla vždy příjemná (jak si zde posteskla jedna slečna v komentáři), ale je to holt ono "nutné zlo", které podstupuje každá z nás bez ohledu na to, jakého gynekologa má (soudím dle totožných zkušeností mých kamarádek a známých, které chodí k někomu jinému). Před rokem jsem zjistila, že jsem těhotná... a byla to právě doktorka Hrbková, která mě přesvědčila o tom, že si máme děťátko nechat, i když nebylo vůbec plánované a můj věk pro prvorodičku už dost na hraně (38 let). Díky jejímu racionálnímu přístupu a vědomí, že jsem pod permanentním dohledem profesionála, jsem si užila těhotenství bez zbytečnýh stresů (a to i tehdy, když se objevily drobné komplikace). Dnes máme úžasného a zdravého chlapečka a já můžu s čistým svědomím říci, že je to práce doktorky Hrbkové a její sestřičky Pavlínky, která mi věnovala vždy několik vlídných vět při odběrech, měření atp. (a to i tehdy, když nepřetržitě vyzváněl telefon). Taky se nemohu kolikrát dovolat hned napoprvé, ale vím, proč tomu tak je, takže to holt zkouším znovu a znovu.. Ode mne mají obě dámy 1 s *