Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Bendlova 2236, Česká Lípa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Paní doktorka už má ve své ordinaci příjemnou a hodnou nástupkyni. Léčila mne 22 let. Nikdy jsem s ní neměla problém. Ani jsem neměla dojem, že by se na mne štítila sáhnout, jak tu někdo píše. Její diagnóza byla vždy přesná a uměla i psychicky podepřít.

B
Ověřený profil

kdysi jsem také měla k paní doktorce výhrady,ale pak jsem vážně onemocněla a paní doktorka se o mě opravdu velmi dobře starala.

H

K této lekarce jsem zacla chodit ve svych 19ti, kdy jsem již nemohla zustat u sveho pediatra.Po treti navsteve u ni jsem okamzite zbalila svoji zdr. kartu a odesla jinam. Ta neochota, neprofesionalita byla fakt zarazejicí. Pri vstupu do ordinace se na me ani neohledla, takze ani nevedela, zda jsem zena ci muz a prohlasila: Tak co chcete napsat za leky a kolik? Podle meho nazoru se bala i na pacienty sahat a bylo jí jedno, co s pacientem je, zda ma jen rymu ci rakovinu tlusteho streva.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Paní doktorce bych doporučil změnit profesi. Dobrá by byla jako poradce pro důchodce. Když tam přijdete ráno na 7 hodinu a před Vámi jsou dva důchodci, máte jistotu že neodejdete před 12 hodinou. A to Vás nikdo nepředběhne. K její léčbě taky není co dodat. Při zánětu zvukovodu mi diagnostikovala růži, při zánětu spojivek šedý zákal. Nepozná nic. Snad jen odřené koleno.
Prostě příšerná lékařka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktoka není špatná,ale má své nálady a také podle toho ordinuje.Po delším uvážení přecházím k jinému praktickému lékaři.Nemám dobré skušenosti.


Došlo k chybě, zkuste to znovu