Praktický lékař pro dospělé
Bendlova 2236, Česká Lípa

Paní doktorka už má ve své ordinaci příjemnou a hodnou nástupkyni. Léčila mne 22 let. Nikdy jsem s ní neměla problém. Ani jsem neměla dojem, že by se na mne štítila sáhnout, jak tu někdo píše. Její diagnóza byla vždy přesná a uměla i psychicky podepřít.

kdysi jsem také měla k paní doktorce výhrady,ale pak jsem vážně onemocněla a paní doktorka se o mě opravdu velmi dobře starala.

K této lekarce jsem zacla chodit ve svych 19ti, kdy jsem již nemohla zustat u sveho pediatra.Po treti navsteve u ni jsem okamzite zbalila svoji zdr. kartu a odesla jinam. Ta neochota, neprofesionalita byla fakt zarazejicí. Pri vstupu do ordinace se na me ani neohledla, takze ani nevedela, zda jsem zena ci muz a prohlasila: Tak co chcete napsat za leky a kolik? Podle meho nazoru se bala i na pacienty sahat a bylo jí jedno, co s pacientem je, zda ma jen rymu ci rakovinu tlusteho streva.

Paní doktorce bych doporučil změnit profesi. Dobrá by byla jako poradce pro důchodce. Když tam přijdete ráno na 7 hodinu a před Vámi jsou dva důchodci, máte jistotu že neodejdete před 12 hodinou. A to Vás nikdo nepředběhne. K její léčbě taky není co dodat. Při zánětu zvukovodu mi diagnostikovala růži, při zánětu spojivek šedý zákal. Nepozná nic. Snad jen odřené koleno.
Prostě příšerná lékařka.

Paní doktoka není špatná,ale má své nálady a také podle toho ordinuje.Po delším uvážení přecházím k jinému praktickému lékaři.Nemám dobré skušenosti.