Praktický lékař pro děti a dorost
nám. Karla IV. 409, Nejdek

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Doktorku jsem navštěvovala už od mého narození a vždycky mi dokázala poradit. Byla velmi příjemná při každé návštěvě. Působí velmi odborně a i její sestřička je velice vlídná. Nejraději bych u ní zůstala celý život, ale už jsem dávno dospělá a musela jsem si najít doktora pro dospělé.

když malému byli dva měsíce, ukrutně mi každý den brečel, nespal mi a přišla jsem tam, protože naše dr, měla dovolenou, určila diagnozu: absťák na cigarety, nadopovala ho práškama na uklidnění a čau...poté byla diagnoza naší doktorky zánět bubínku, síla, nedoporučuji!

Velmi příjemná a zkušená doktorka. Nikdy jsem s ní neměl žádný problém. Ordinuje ve velmi příjemném, čistém a moderním prostředí.

paní doktorka je velmi milá,ochotná,má skvělý přístup k dětem,stejně tak sestřička.ordinace i čekárna jsou velmi hezky vybaveny,vždy se tam cítíme velmi dobře.doporučuji!

Paní doktorka je velice milá,zkušená a vždy poradí.Chodíme k ní už několik let a můžu doporučit.

Mám ji moc rád......již několik let

Paní doktorka je velice milá a vlídná, na svůj věk i velice zkušená odbornice.
Mám k ní plnou důvěru, nikdy nic nepodceňuje a udělá všechna vyšetření, která jsou nutná.Určitě bych ji doporučila svým příbuzným a známým.

Tato doktorka možná není špatnou, pokud ji navštívíte v ordinačních hodinách. Ale běda, jak přijdete o chvilku později, nebo dokonce ji zavoláte a prosíte o radu, co s miminkem, které se svíjí v křečích, nemáte šanci získat pomoc. Maximálně vám poradí, at si zajedete na pohotovost.

S lékařkou mám jen a jen výborné zkušenosti.

MOc milá a profesionální paní doktorka.