Jana Fritzová, psychiatr Plzeň

MUDr. Jana Fritzová

Psychiatr Více

6 názorů

Uložit


Adresa

Tylova 39, Plzeň
Psychiatrická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
6 názorů

R
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

V našem nelehkém stavu může být hledání pomoci obtížné i pro lékaře. Odpověď na zvolenou léčbu nemusí být pozitivní, někdy právě naopak a to nás může v postoji k němu negativně ovlivnit. Obor psychiatrie je jedním z nejobtížnějších a přitom je vnímán i samotnými lékaři nízko! Já jsem paní doktorce za mnohé vděčná, nikdy nespěchala a věnovala se mému problému, jak nejlépe mohla. Po dvacetileté zkušenosti s léčbou těžké diagnózy jsem našla lékaře, kterému se mohu svěřit a který se mi opravdu snaží pomocí.


Ověřeny pacient

Boužel nemůžu s vámi souhlasit. Naopak vždy když jsem odcházel tak jsem byl akorát naštvaný. Chodím k ní už 1 rok a furt nic se nevyřešilo narve mi kupu prášků a nic a spíš naopak mi čas nevěnuje vůbec. A psychicky jsem na tom taky čím dál hůř. :(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je to člověk i lékař, který chápe pacienty a dokáže pomoci slovem i medikamentozně.
Už takových mnoho není.
Děkujeme


Nemohu souhlasit s negativními ohlasy na práci paní doktorky. Já jsem s ní velice spokojená, vždy trpělivě vyslechla moje potíže a snažila se mě vždy pomoc, abych se s problému dostala co nejdříve. Myslím si, že je to člověk na pravém místě.


S

S prací paní doktorky jsem byla spokojená, věnovala mi dostatek času, byla ochotná naslouchat a její přístup byl mnohem profesionálnější než přístup nejmenovaného kolegy. Měla jsem z návštěvy dobrý pocit.


M

Velmi ochotná a příjemná lékařka, která se mi velmi pozorně věnovala a hlavně mi pomohla s mými problémy, ačkoliv jsem jí navštívil víceméně náhodně a bez objednání.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti