Praktický lékař pro dospělé
Mathonova 10, Prostějov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Výborný doktorka se snahou pomocí. Nevnucuje svůj názor, ale poradí. Nemá problém poslat ke specialistovi. Jen je u ní stále plno.

K paní doktorcce jsme registrovaní celá rodina a ačkoliv z časovek taky nejsme nadšení, tak si na kvalitu její práce nemůžeme stěžovat. Ochotná, pečlivá.

Bohužel mám špatné zkušenosti. Přeregistrovala jsem se k jinému lékaři a paní doktorka mi odmítla vydat moji zdrav. dokumentaci, že jí pošle lékaři, ke kterému jsem se přeregistrovala. Nestalo se tak a moje dokumentace byla nalezena v poštovní schránce v centru města ve stavu potrhaném a neúplném.Víc to snad komentovat netřeba.

nedostanete se na řadu??? vykašlete se na časovku, stačí zaklepat na boční dveře přímo k paní ,,doktorce,,jak jsem již několikrát byla svědkem, jen nevím co tento luxus stojí :-)

doktorka je dobra, ale system casovek je velmi nestastny, ordinacni hodiny zacinaji v 7, do cekarny jsem prisel v 7.04. sedel tam jeden clovek, tak sem si myslel, ze se tam nezdrzim. vzdy kdyz na me mela prijit rada nekdo prisel a doktorka ho hned vzala. ja sem prisel na radu az v 10.40, znam lidi co tam cekali od 7 do 13 a ani se na ne nedostala rada. toto je system uplne k nicemu... takze pokud prijdete v 7 kdy zacinaji ordinacni hodiny uz se bohuzel nacekate i kdyz v cekarne je jen jeden clovek. nebojte se dalsi prijdou ...

Paní doktorka je svědomitá a pečlivá, což mému tatínkovi zachránilo život.

Jsem u paní doktorky zhruba půl roku, chodím tam často a jsem velice spokojená. Vždy mě důkladně vyšetří a pošle na jinná oddělení. U bývale doktorky jsem se musela všeho doprošovat, proto jsem přešla.

Vystřídala jsem již 3 doktorky, a tato milá paní doktorka mi vyhovuje nejvíce a časovky jsou super věc, nemusím hlidat, jestli mě někdo nepředběhne a mám čas než přijdu na řadu si odskočit

Vynikající lékařka na okrese, nedám na ni dopustit, nebýt ní, tak už tady dávno nejsem!!!! Paní doktorko jste opravdu SKVĚLÁ!!!!!!!!!!!!

Jsem pacientkou paní doktorky asi sedm let a jsem s její péčí velice spokojená. I sestřička je velice příjemná. Chodí k ní i moje máma a má na to stejný názor. Jak už psali ostatní přede mnou - paní doktorka je důkladná, pečlivá, profesionální a velmi milá. A samozřejmě výborná lékařka. Vše se mnou prodiskutuje, u každého předepisovaného léku řekne, k čemu je, a nic člověku nevnucuje. Časovky v čekárně mně osobně velmi vyhovují - ráno si vyzvednu lístek a můžu jít někam na kafe... Je to rozhodně lepší než čekat tři hodiny v čekárně plné kašlajících lidí.