Zubní ordinace ve zdravotním středisku
Stromořadí 956, Dobřany

Taky jsem s paní zubařkou prošla celou základku, po kuřácké pauze mezi školní prohlídkou dětí bohužel nenásledovalo nasazení jednorázových rukavic, MNOHDY bohužel ani umytí rukou!!! Od početné skupiny lidí jsem slyšela, že vrtá i zdravé zuby, já mám od ní cca 12 amalgámových plomb, takže nevím, zda také někdy na mém chrupu neuspokojovala neodbytnou potřebu vrtání, i když zuby byly zdravé..

Tato "doktorka" mi provázela celou dobu školních preventivních prohlídek. Není to zubařka nýbrž řeznice. Chová se neohleduplně. Člověk se topí ve vlastních slinách a jí je to jedno. Způsobila strach ze zubaře v mnoha ročnících dětí. Nyní se k jinému zubaři vždy těším.Výbava ordinace byla alespoň dříve zastaralá. Jsem pryč a jsem velmi rád. Matka se k ní nedávno po několika letech vrátila z důvodu blízkosti ordinace doufajíc ve změnu, opět ale raději půjde do Plzně. Je to dál, ale tohle se prej nedá vydržet.

Nejhorší zubařka kterou jsem kdy zažila. Všichni si na ní akorát stěžují. Vratá zdravé zuby a ještě se tomu smejě a surove chování

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Přešla jsem k ní od jiného zubaře a opravdu vše mi dala dopořádku.