Jana Fendrychová, ortodontista Praha

MUDr. Jana Fendrychová

Ortodontista Více

Perfect Smile s.r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů Philips ZOOM! 3. generace • 7 900 Kč

Dentální hygiena opakovaná • 1 200 Kč

Dentální hygiena vstupní • 1 800 Kč +17 Více

Invisalign Comprehensive (Full / Teen obě čelisti) • 89 950 Kč

Invisalign Express (jedna čelist) • 24 850 Kč

Invisalign Express (obě čelisti) • 34 850 Kč

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

-zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile® -vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti -specialistka v ortodoncii -prof...

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

• ortodoncie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

7 900 Kč

154 390 Kč

85 840 Kč

157 390 Kč

Názory

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kompletní léčba estetickými rovnátky obě čelisti (safír)

Dr. Fendrychová a její tým mě trpělivě provedli srovnáním zubů estetickými rovnátky. Až na občasné zabarvení gumiček u rovnátek jsem byla se službami kliniky velmi spokojena.

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Bělení zubů Philips ZOOM! 3. generace

Měl jsem možnost vyzkoušet stomatologické služby v Kanadě, USA a Perfect Smile v Praze je bezesporu vítězem! Nacházející se v nejkrásnější části Prahy, klinika je prostorná, klimatizovaná, čistá a moderně vybavená.

Dr. Fendrychova a její tým jsou pečlivi, přátelští a vše mi trpělivě vysvětlili, abych rozumněl, co je třeba udělat.

Díky nim ted' mám Perfect Smile!

Dr. Peter Dobias
Vancouver, Canada

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kompletní léčba kovovými rovnátky obě čelisti

Skvělá paní zubařka a taky sestřičky. Vždy všechno šlo i preobjednat, cokoliv co se dělo bylo vysvětleno takze člověk měl informace co jak kdy kolik bude stát a podobně. Jsem velice spokojená. Měla sem rovnatka kovové cca 1,5 roku. Zuby jsou krásné rovné a bílé díky dentální hygieně. Moc Vám všem děkuji.

Paní Fendrychová je velmi milá a vše hezky vysvětlí. Perfektní komunikace a celkově velmi profesionální personál. Holky byly úžasné. Měla jsem rovnátka rok a půl a všechno se hezky srovnalo. Vždycky jsem se do ordinace těšila. Tady jste prostě v nejlepších rukou. A jsem moc ráda, že jsem vybrala rovnátka právě tady.

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Léčba neviditelnými lingválními rovnátky WIN 1 čelist

Pokud mohu napsat kladnou recenzi, pak rozhodně ji musím napsat k péči paní doktorky Fendrychové a jejího teamu, který o mě pečuje již několik let. Diky jejímu osobnímu přístupu jsem nikdy neztrácel víru v perfektní výsledek. Mohu všem jen doporučit. :-)

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kompletní léčba kovovými rovnátky obě čelisti

Než jsem poprvé přišla k paní Fendrychové, byla jsem na konzultaci u jiné otodontistky, kde se vyskytl problém v komunikaci a následně jsem byla odmítnuta s léčbou. Po dlouhém hledání jsem na internetu narazila na paní doktoru Fendrychovou a doteď toho nelituji. Personál, prostředí vše je jedničku. Nevyskytl se žádný problém v přeobjednaní nebo zrušení termínu, kde jsem měla potíže u minulého speciality. Všichni jsou milé ochotné a vyjdou všemu vstříc. Mám krásně srovnané zoubky a nadále budu navštěvovat kliniku.
Mohu jen doporučit. Valerie P.

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kompletní léčba estetickými rovnátky obě čelisti (keramika)

Dobry den,chtela bych moc podekovat Mudr.Fendrychove a celemu teamu Perfect smile za skvely pristup a peci. Jiz 4.rokem navstevujeme tuto kliniku. Nejdriv se starsim synem a pote s mladsim synem. Oba jsou jiz po korekci rovnatkama. A s vysledkem jsme moc spokojeni .

Velmi profesionální, laskavý a přátelský přístup, paní doktorky Fendrychové a celého týmu. Krásné, čisté prostředí. Lepší místo, kde mi vytvoří nový úsměv jsem si nemohla přát. Od začátku až do konce léčby nebyl, jakýkoliv problém a s výsledkem jsem nad míru spokojená. Tak pokud přemýšlíte o místě, kde Vám pomohou s problémem se zuby a nebo nemáte, kam zajít na dentální hygienu, tak toto místo je opravdu ve svém oboru špičkové. Hodně štěstí.

Vřele doporučuji, s paní doktorkou a personálem jsem velice spokojený a z výsledku léčby jsem nadšený. Děkuji mnohokrát!

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kompletní léčba kovovými rovnátky obě čelisti

Lidský a zároveň profesionální přístup. Kvalitní služby na nejvyšší úrovni. Zuby mám již krásně srovnané.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je potřeba doporučení od zubního lékaře nebo stačí, když si zavolám a objednán bez jakéhokoliv doporučení? Chtěla bych si u paní doktorský nechat udělat rovnátka. Její přístup a reference se mi velice zamlouv.

Děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučení není třeba, pokud Vám nevadí uhradit 600.- CZK za vstupní konzultaci. Se zmíněným doporučením je konzultace hrazena zdravotní pojišťovnou. Objednat se můžete pomocí našich kontaktů na webu nebo zde přes portál. Děkujeme za dotaz a těšíme se na viděnou. Tým Perfect Smile.

MUDr. Jana Fendrychová

• Estetické a funkční vady zubů a skusu