V Kolkovně 909/6, Praha
Perfect Smile s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 6 Více

Bělení zubů Philips ZOOM! 3. generace • 6 900 Kč

Dentální hygiena opakovaná • 950 Kč

Dentální hygiena vstupní • 1 700 Kč +17 Více

Invisalign Comprehensive (Full / Teen obě čelisti) • 79 950 Kč

Invisalign Express (jedna čelist) • 24 950 Kč

Invisalign Express (obě čelisti) • 34 950 Kč

-zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile® -vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti -specialistka v ortodoncii -prof...

• Estetické a funkční vady zubů a skusu

Bělení zubů Philips ZOOM! 3. generace

6 900 Kč

Dentální hygiena opakovaná

950 Kč

Dentální hygiena vstupní

1 700 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Invisalign Comprehensive (Full / Teen obě čelisti)

79 950 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Invisalign Express (jedna čelist)

24 950 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Invisalign Express (obě čelisti)

34 950 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Invisalign First (do 10 let věku)

49 950 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Invisalign Lite (jedna čelist)

45 950 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Invisalign Lite (obě čelisti)

58 950 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba estetickými rovnátky 1 čelist (keramika)

38 640 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba estetickými rovnátky 1 čelist (safír)

38 640 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba estetickými rovnátky obě čelisti (keramika)

65 990 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba estetickými rovnátky obě čelisti (safír)

65 990 Kč

Kompletní léčba kovovými rovnátky 1 čelist

28 740 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Kompletní léčba kovovými rovnátky obě čelisti

49 790 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Konzultace ortodontické léčby bez doporučení

600 Kč

Léčba neviditelnými lingválními rovnátky WIN 1 čelist

83 840 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Léčba neviditelnými lingválními rovnátky WIN obě čelisti

154 390 Kč

Léčba neviditelnými rovnátky Incognito 1 čelist

85 840 Kč

Perfect Smile s.r.o.

Léčba neviditelnými rovnátky Incognito obě čelisti

157 390 Kč

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kompletní léčba kovovými rovnátky obě čelisti

S paní doktorkou byla léčba naprosto skvělá domluva a léčba proběhla na 1*. Profesionální přístup celého personálu a skvělé prostředí. Určitě nebyla návštěva poslední. Ústní hygienu jistě brzy vyzkouším také. Doporučuji všem co chtějí mít krásný úsměv a kvalitní péči.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Velice laskavý a profesionální přístup. Už jsem vyzkoušela několik soukromých klinik, nikde jsem ale nebyla tak spokojená, jako v Perfect Smile.. rozhodně doporučuji! Návštěva zubaře díky tomu už není ani tak nepříjemná:))

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Super dostupnost, skvělý personál a ještě lepší služby. Navštěvuji pravidelně a jsem maximálně spokojen.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Absolutní profesionalita a přístup. Příjemné prostředí ordinace. Po dvou letech mám zuby hezky rovné a bez trhání. Vřele doporučuji!

Umístění: Perfect Smile s.r.o. fixní rovnátka

S léčbou jsem byla velice spokojená. Paní doktorka mi dopředu řekla všechny důležité informace ohledně celé léčby a ani prvotní cenový plán se nezměnil:) Po několika dnech jsem si na rovnátka natolik zvykla, že jsem si už ani neuvědomovala, že nějaké mám. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Kompletní léčba estetickými rovnátky obě čelisti (keramika)

Musím říct, že paní doktorka Fendrychová má svatou trpělivost. Rovnátek jsem se bála a dlouho váhala zda léčbu podstoupit. Nakonec jsem si nechala poradit a se safírovými rovnátky jsem byla nadmíru spokojená. Profesionální přístup jak paní doktorky tak personálu. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Perfect Smile s.r.o. Zubní hygiena

Perfektní a osobitý přístup, velmi příjemný personál. Krásné a čisté prostředí. Velmi doporučuji! Zubní hygienu zde absolvuji pravidelně.

Umístění: Perfect Smile s.r.o.

Paní doktorka vše srozumitelně vysvětlila a už se těšíme na další návštěvy a postup. Velmi pěkné prostředí a profesionální přístup. Oceňuji milý a usměvavý personál.

Názor přidán dne 10.01.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Souhlasím s předchozími kladnými komentáři. Paní doktorka Fendrychová je prostě profík :-) Rovnátka mám teprve necelé dva měsíce a už jsou vidět změny. Líbí se mi široká nabídka rovnátek, s kterými paní doktorka pracuje, je z čeho vybírat. Dále si musím pochválit vstřícný a individuální přístup. Doporučuji! Petra Malátová

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je potřeba doporučení od zubního lékaře nebo stačí, když si zavolám a objednán bez jakéhokoliv doporučení? Chtěla bych si u paní doktorský nechat udělat rovnátka. Její přístup a reference se mi velice zamlouv.

Děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučení není třeba, pokud Vám nevadí uhradit 600.- CZK za vstupní konzultaci. Se zmíněným doporučením je konzultace hrazena zdravotní pojišťovnou. Objednat se můžete pomocí našich kontaktů na webu nebo zde přes portál. Děkujeme za dotaz a těšíme se na viděnou. Tým Perfect Smile.

MUDr. Jana Fendrychová

• Estetické a funkční vady zubů a skusu