MUDr.

Jana Fendrychová

Ortodontista přijímá nové pacienty

Objednat se 18 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

-zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile® -vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti -specialistka v ortodoncii -profesní aktivity rozepsány na našem… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem. 
 • Perfect Smile s.r.o.

  V Kolkovně 909/6
  11000 Praha, hl. město Praha

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Hotovost, Kreditní karta, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

  Služby

  Kompletní léčba kovovými rovnátky 1 čelist 27 370 Kč
  Kompletní léčba diskrétními rovnátky 1 čelist (keramika) 34 470 Kč
  Kompletní léčba diskrétními rovnátky 1 čelist (safír) 35 470 Kč
  Léčba neviditelnými rovnátky invisalign 1 čelist 59 200 Kč
  Léčba neviditelnými rovnátky win 1 čelist od 63 970 kč
  Léčba neviditelnými rovnátky incognito 1 čelist od 86 170 kč
  Dentální hygiena vstupní 1 600 Kč
  Konzultace ortodontické léčby bez doporučení 600 Kč
  Kompletní léčba kovovými rovnátky bez gumiček 1 čelist 30 470 Kč
  Kompletní léčba keramickými rovnátky bez gumiček 1 čelist 37 670 Kč
  Kompletní léčba kovovými rovnátky obě čelisti 46 470 Kč
  Kompletní léčba diskrétními rovnátky obě čelisti (keramika) 60 670 Kč
  Kompletní léčba diskrétními rovnátky obě čelisti (safír) 62 670 Kč
  Léčba neviditelnými rovnátky invisalign obě čelisti od 72 900 kč
  Léčba neviditelnými rovnátky win obě čelisti od 114 670 kč
  Léčba neviditelnými rovnátky incognito obě čelisti od 118 670 kč
  Dentální hygiena opakovaná 850 Kč
  Bělení zubů philips zoom! 3. generace 6 900 Kč
  Kompletní léčba kovovými rovnátky bez gumiček 2 čelisti 53 470 Kč
  Kompletní léčba keramickými rovnátky bez gumiček 2 čelisti 67 070 Kč

  Více

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
 • Dobrý den, je potřeba doporučení od zubního lékaře nebo stačí, když si zavolám a objednán bez jakéhokoliv doporučení? Chtěla bych si u paní doktorský nechat udělat rovnátka. Její přístup a reference se mi velice zamlouv.

  Děkuji za odpověď

  ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

  MUDr. Jana Fendrychová

  Dobrý den, doporučení není třeba, pokud Vám nevadí uhradit 600.- CZK za vstupní konzultaci. Se zmíněným doporučením je konzultace hrazena zdravotní pojišťovnou. Objednat se můžete pomocí našich kontaktů… Více

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • -zakladatelka a majitelka kliniky Perfect Smile®
  -vedoucí ortodontického pracoviště a odborný zástupce společnosti
  -specialistka v ortodoncii
  -profesní aktivity rozepsány na našem webu

  „Ortodoncie je přenádherný obor. Spojuje v sobě čistotu, jemnost a krásu. Propojuje přirozenost lidských tkání s propracovanými technologiemi a ve výsledku vytváří krásné úsměvy, krásné obličeje a lepší sebevědomí jejich nositelů.
  O otevření vlastní ortodontické praxe jsem snila už při mém studiu na Univerzitě Karlově, těžko jsem si představovala, že bych mohla realizovat své vlastní představy pod vedením někoho jiného. To je jedna z věcí, díky které mě práce tolik baví. Klinika Perfect Smile® představuje přesně to, co jsem si vždy přála. Je to především vysoká míra profesionality, spolehlivosti, zároveň však také respektu a lidského přístupu ke všem našim klientům. Tyto hodnoty naštěstí nesdílím jen já, ale i celý tým Perfect Smile®, za což jsem velmi vděčná.“

Specializace

 • ortodoncie

Ukončené školy

 • 1. LF UK- zubní lékařství
 • 2. LF UK- oborová specializace ortodoncie

Znalost jazyků

 • čeština
 • angličtina
 • němčina
 • ruština
 • ukrajinština
 • polština
 • maďarština
Více

Stáže

 • 3M Incognito, WIN Lingualtechik

Certifikáty

Nemoci

 • Estetické a funkční vady zubů a skusu

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
33 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Souhlasím s předchozími kladnými komentáři. Paní doktorka Fendrychová je prostě profík :-) Rovnátka mám teprve necelé dva měsíce a už jsou vidět změny. Líbí se mi široká nabídka rovnátek, s kterými paní doktorka pracuje, je z čeho vybírat. Dále si musím pochválit vstřícný a individuální přístup. Doporučuji! Petra Malátová

 • K paní doktorce sice docházím krátce ale při každé návštěvě se ke mně chovala velice laskavě a vše mi jasně vysvětlila.

  Ordinace je na dobře dostupném místě pro každého.

  Paní doktorce i celému týmu Perfect Smile patří slova chvály.

 • Velmi milá a vstřícná paní doktorka, ordinaci navštěvuji skoro dva roky a vždy skvělá domluva a příjemná atmosfé :)

 • K paní doktorce Fendrychové chodím již rok a mám jen slova chvály. Od příjemné čekárny, ordinace v centru Prahy a hlavně pak samotné osoby paní doktorky a jejích asistentek.

  Od první konzultace jsem získal v paní doktorku Fendrychovou velkou důvěru, samotný průběh léčby pak byl velmi profesionální. Paní doktorka je velmi citlivá a empatická, vždy odpoví na všechny dotazy, poradí a uklidní nervózní pacienty :) Celá léčba naplnila moje představy na 120%, jsem moc rád, že navštěvuji tuto ordinaci a rád bych ji doporučil všem dalším zájemcům o diskrétní rovnátka.

 • Dnes jsem byl u paní doktorky na první konzultaci. Byla velmi milá, vše mi vysvětlila, vyslechla si má přání. Navíc je ochotna srovnat mé zuby i bez operace čelisti, což je pro mě skvělá zpráva :) Už se na rovnátka, která jsem odkládal spoustu let, moc těším, a hlavně se moc těším na výsledek :)

  Aktualizace po téměř 1 roce léčby: Zoubky se krásně rovnají, mám z toho obrovskou radost. Od poslední návštěvy mám v drátu i trčící horní řezák, který mě dlouho trápil, a pěkně se začleňuje mezi ostatní zuby. Už mám i první fotky, kde se můžu normálně usmívat (s otevřenou pusou :) ) a měl jsem z nich takovou radost, že to pro mě bylo jako druhé Vánoce (a pořád se na sebe dívám do zrcadla a sleduji ten úžasný pokrok den za dnem :)). Paní doktorka je stále skvělá - příjemná, profesionální a ačkoliv má práce nad hlavu, nikdy se na své pacienty nezapomene usmát. Cítím se v její ordinaci vážně moc dobře a vím, že jednou mi ty návštěvy budou hodně chybět :)

 • Pani doktorku Janu Fendrychovou muzu vsem jen doporucit! Vse srozumitelne vysvetli, pristup je velice pratelsky a profesionalni. S prubehem lecby a s jejim vysledkem jsem spokojena. Lecba trvala trosku vic nez rok, ale tak jak mi bylo slibleno a podle planu. Za to moc dekuji!!!

  Я очень рада что выбрала эту клинику. Отдельное спасибо хотела бы выразить доктору Яне за ее профессионализм и знание своего дела. Никогда не думала, что носка брекетов будет такой безболезненной. Хотела бы посоветовать эту клинику всем русскоговорящим. Здесь к вам всегда внимательно отнесутся, составят план лечения, все объяснят на любом понятном для вас языке. Персонал превосходный, дружелюбный и отзывчивый. Результат превзошел все ожидания! Спасибо!

  I got my braces done here. It was a very good experience with Jana and her stuff, she always make sure if everything is perfect with my teeth, she knows what she is doing. She is really friendly and good experienced professional. I had my braces lit bit more than year, but during this year I didn't have any problems, even it was not painful at all. Thank you for amazing treatment.

 • Léčbu, kterou má v péči paní doktorka Fendrychová jsem sice ještě neukončila, ale již teď mohu napsat, že jsem velmi spokojená a jsem ráda, že navštěvuji právě toto kliniku. Přístup paní doktorky a celého týmu je na vysoké úrovni a profesionální. Vždy mám pocit, že pacient je stoprocentně na prvním místě. Před jakýmkoliv zákrokem paní doktorka dopředu sděluje, co právě dělá a nebo bude dělat, což je velmi příjemné, protože člověk má představu, co se právě v ústech odehrává :) a to samé platí u dentální hygieny, kterou provádí velmi příjemná slečna Tereza. Vždy se těším na další návštěvu.

 • Paní doktorku doporučuji! Byla jsem na bělení zubů a výsledek je perfektní. Všichni známí mi říkají, jaké mám krásné zuby, a to jen díky paní doktorce. Nemůžu si na nic stěžovat.

 • Profesionální a vstřícný přístup celého kolektivu. Vždy se budu k paní doktorce rád vracet. Velmi kvalitně odvedená práce.

 • Velké díky paní doktorko. Nikdy jsem nevěřila, že se budu těšit k zubaři, Vy jste mne přesvědčila, že není čeho se bát. Těším se na další návštěvu. Přeji Vám mnoho úspěchů a stovky spokojených klientů.

Nejblížší termíny:

další dny