Umístění: Železniční poliklinika Olomouc vysoký krevní tlak

Paní doktorka byla velice příjemná, dala mi předpis na další lék a vzhledem k tomu, že trpím ledvinovou chorobou, poslala mne do laboratoře na odběr krve. Byl jsem nadmíru spokojen.

Umístění: Železniční poliklinika Olomouc

Super lékařka mohu doporučit. Profesionální přístup. Sice delší čekací doba ale to je v dnešní době všude. Za mě spokojenost.

Od této lékařky jsem odešla.Její přístup k pacientům je katastrofální. O léčebných postupech ani nemluvě. K této lékařce jsem se dostala omylem, původně jsem od dětské přešla na železniční poliklinikou k MUDr. Kráčalove,která pak odešla a místo ní přišla MUDr.Fafejtove. Dnes jsem ráda,že jsem odešla. Mám super praktickou,ke které se nebojím chodit a která si zve pacienty na pravidelné periodické prohlidky,očkování.. atd. (Což jsem předtím nezažila).

Posílá pacienty s vyhřezlou plotýnkou shánět a kupovat si injekce na opíchání do lékáren po celé Olomouci.Nechápu!!!!!!

Nevím, proč má ve čtvrtek a v pátek ordinační dobu od 7:00, když tam ještě ani jednou nebyla včas. Standardní zpoždění 15 - 20 minut.

Paní doktorka je velmi příjemná, hodná a profesně na velmi dobré úrovni. Takových více.

Velmi dobrá lékařka spokojenost

Pečlivá lékařka, už roky jsem spokojen.