Jana Dudová, psycholog Jesenice

MUDr. Jana Dudová

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

V Úvoze 283, Jesenice
Kudy dál

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Názory

Doktorka Dudová je opravdu skvělý rádce a umí naslouchat i méně nadaným vyprávěčům jako jsem já. Myslím, že v nejakem slova smyslu mi pani doktorka opravdu změnila život - k lepšímu. Už se nebojím šahat na kliku od dveří, ani nemám v celém bytě stáhnuté žalúzie. Patří vám opravdové velké DÍK pani doktorko.

Paní doktorka je mi oporou v každé nesnadné situaci. Díky ní nacházím cestu dál. Vždy společně najdeme nějaké východisko. Jsem jí nesmírně zavázána!

S pani doktorkou jsem se setkal behem svych studii na lekarske fakulte, kdy jsem prozival neprimereny stres ze zkousek. Nejen me, ale i spouste dalsim "kolegum" dopomohla k tomu, abychom uspesne dokoncili (nebo prinejmensim ty prelomove z kousky prvniho, druheho... rocniku) sva studia a nasli svou cestu zivotem.

Paní doktorka je jednou z nejúžasnějších osob, které jsem kdy potkal! Pomohla mi v těch nejtěžších životních situacích, které se na mne sesypaly najednou (rozvod-úmrtí v rodině-přirozená labilita). Jen díky ní jsem se mohl vrátit zpátky do života. Paní doktorko, děkuji Vám!