Jana Dudová, psycholog Jesenice

MUDr. Jana Dudová

Psycholog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

V Úvoze 283, Jesenice
Kudy dál

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

Doktorka Dudová je opravdu skvělý rádce a umí naslouchat i méně nadaným vyprávěčům jako jsem já. Myslím, že v nejakem slova smyslu mi pani doktorka opravdu změnila život - k lepšímu. Už se nebojím šahat na kliku od dveří, ani nemám v celém bytě stáhnuté žalúzie. Patří vám opravdové velké DÍK pani doktorko.


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je mi oporou v každé nesnadné situaci. Díky ní nacházím cestu dál. Vždy společně najdeme nějaké východisko. Jsem jí nesmírně zavázána!


P
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem se setkal behem svych studii na lekarske fakulte, kdy jsem prozival neprimereny stres ze zkousek. Nejen me, ale i spouste dalsim "kolegum" dopomohla k tomu, abychom uspesne dokoncili (nebo prinejmensim ty prelomove z kousky prvniho, druheho... rocniku) sva studia a nasli svou cestu zivotem.


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je jednou z nejúžasnějších osob, které jsem kdy potkal! Pomohla mi v těch nejtěžších životních situacích, které se na mne sesypaly najednou (rozvod-úmrtí v rodině-přirozená labilita). Jen díky ní jsem se mohl vrátit zpátky do života. Paní doktorko, děkuji Vám!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti