Praktický lékař pro dospělé
Náměstí Republiky 53/27, Plzeň

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Neuvěřitelná neochota! Pokud nechcete mít zkažený zbytek dne, této paní se vyhněte obloukem. Celou dobu jsem měl pocit, že ji otravuju. Po poslechnutí a neochotným podívání se do krku mě poslala domů bez žádné medikace, sirupu či léků. Hrůza!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je moc milá a ochotná a já jsem, na rozdíl od některých zde uveřejněných názorů, přesvědčená, že své práci rozumí.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Trošku svérázná, ale vždy pomůže, poradí. Ať to byla žádost do lázní nebo horečnaté onemocnění, doporučení ke specialistovi...

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Hrůza, Přišla jsem se zánětem v krku, teplotou 39° C a velice dráždivým kašlem. Každý normální člověk, co chodí do práce si vezme například Coldrex a snaží se co nejvíce ležet v posteli a chodí do práce. Já jsem dostala vynadáno, že příště si nic brát nemám a mám jen ležet v posteli a tak moc jako ted se mi to nerozjede. Takže mi příště evidentně paní doktorka napíše neschopenku na rýmičku abych ji vyležela doma když si nemůžu ani stříknout do nosu. Vůbec mi ani nebyla schopná říct co mi vlastně je, jestli angína nebo co vlastně, sestra vám udělá CRP, ale ze by mi vysvětlila co to je tak to ani náhodou. Ordinační hodiny má od půl 8, tak jsem přišla a madam se uráčila přijít až ve čtvrt na 9 a podle toho jak byla nepříjemná bylo vidět, že do práce musela jen kvůli mě.

S paní doktorkou Duchkovou mám velmi dobré zkušenosti. V době po vážném úrazu hlavy se o mne s péčí postarala. I když si na ni někteří bývalí kolegové stěžovali, já žádný problém neměl. Naopak mi doporučila, jak postupovat dále v poměrně těžké životní situaci. Takže hodnotím velmi dobře.

K paní doktorce jsem přišla s akutním zánětem močových cest. Po vyšetření moči zjistila, že mám moc krve a napsala mi léky. Léčím se s chronickou poruchou krvetvorby, na kterou jsem ji upozorňovala . Napsala mi recept, já šla vyzvednout, nedalo mi to a radši jsem zavolala svému specialistovi. Ten se zděsil a okamžitě mne odeslal na pohotovost i se jménem léků, který smím brát. Takže já nedoporučuji. Není bran ohled na jinou nemoc a velmi lituji, že našeho doktora často zastupuje právě ona.
Navíc mne to stálo cca o 250.- více (za léky, vyšetření), které jsem mohla použít jinak. Původní léky jsem nechala v lékárně.

Jediná doktorka, která se na Vás z dálky podívá a poví že Vám nic není a vypadáte dobře at zajdete za sestrou svého lékaře, který tam není, tudíž ani ona ne :) přitom když se vrátíte domů horečka Vám stoupne z původních skoro 38 na přes 38. Kloubouk dolů a děkuji za vyšetření.

Skelá doktorka.

Fantastic Doctor - fantastické lékaře

J e opravdu skvělá,nejlepší praktická doktorka co jsem kdy měla.