Psychiatrická ordinace
Olivova 312/26, Říčany

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Neskutečná ženská, výborná doktorka se skvělým přístupem.

K paní doktorce jsem docházela více jak deset let.Moc ji děkuji,že jako jediná dokázala ihned určit mou diagnozu a pomoci mi.Předtím jsem zažila dvouletý kolotoč vyšetření a lékařů,kteří stále nevěděli co mi je.Díky paní doktorce a i sestřičce Jarušce funguji normálně.S velkým díkem Irena B.-Praha

Vyborny, empaticky

Děkuji paní doktorce za citlivý přístup k našemu sedmi letému synovi a za to, že nám pomáhá ho pochopit.( Nástup do první třídy)
Kořánová

Mudr.J.Drtilovou navštěvuji již několik let.Je to skvělá lékařka,která se
svým pacientům věnuje ze všech svých sil-má pro každého pochopení,je veli-
ce vzdělaná,chytrá a zároven lidská a upřímná.Bohužel své dospělé pacienty
opustila a věnuje se "jen" dětem.Z paměti mě ale nikdy nevymizí a je škoda,
že takových lékařů není více.Zároven musím též pochválit její "pravou ru-
ku,sestřičku Jarušku Matějů.Je stále usměvavá,vstřícná a přesto,že se s p.
doktorkou setkávají se samými pacienty,kteří prožívají různé životní kri -
ze,je také velice lidská a citlivá.V.N-Mnichovice

Je nejlepší.

Při mé návštěvě se paní doktorka dopustila tří profesionálních chyb:
- chybná diagnóza (následně potom změněna jiným lékařem)
- porušení lékařského tajemství (sdělovala problémy jiných pacientů)
- neetické jednání - doporučení, které by spíše uškodilo, možná i rozbilo rodinu
Nechci zacházet příliš do podrobností, je to citlivé téma, ale celkový můj dojem je, že její přístup není lékařsky odborný, spíše máte pocit nezávazného pokecu se starší zkušenější přítelkyní nebo s kartářkou

Jediná doktorka, z desítek navštívených, stejného i jiného lékařského zaměření, která dokázala poznat na první návštěvě, a uplatnit výborné odborné zkušenosti, tj. praktické a nikoliv studijní, kde je v malé dívce problém, že je zástupný, tj. že se v ní odráží pouze problém rodičů, co je jenom logické, protože kde by jakékoliv dítě jinde "to" vzalo než u rodičů, že?
A především dokázala před tímto vlivem dítě ochránit ve vyžádaném posudku soudu a byla velmi solidní a taktní i k nám - těm problémovým rodičům. A to i přesto, že mně jako matce se podařilo paní doktorce říct můj negativní přístup k lékařům v tomto oboru, po velmi špatné zkušenosti s dvěmi lékařkami a vzhledem k tomu, že je tato doktorka skutečně vytížená, tak jsem to nemohla ani napravit. Tedy touto cestou se zároveň omlouvám této lékařce, že naštěstí existují skvělí lidé a odborníci s úžasnou životní zkušeností, jako ona.
Tito lidé by měli rozhodovat za druhé a nikoliv, jak to v praxi funguje, bezpáteřní zakomplexovanci!!!
Neznám minulost této doktorky, ale znám z mého okolí skutečný případ, že se člověk skutečně může změnit a pochopit, v čem dělal chybu a takových lidí si po zkušenosti cením daleko víc, protože právě tito lidé vědí, že nejsou neomylní a mají svědomí a podle toho jednají a konají.
Takže jen houšť takovýchto doktorek a doktorů, kteří jsou profesionály do slova a navíc mají charakter, že se nenechají uplatit ani jednou stranou rodičů. Protože dnes lidé ani soudy nemůžou věřit ani posudkům soudních znalců podle počtu žalob na tyto posudky.

Poskytla mi vynikající okamžitou první pomoc i následnou péči po prožitém traumatu.
Velmi obdivuji ohromné osobní nasazení paní doktorky i její sestry!

Moc mi pomohla, je to báječný člověk!!!