MUDr. Jana Dohnalová

Gynekolog Více

České Budějovice 1 adresa

Gynekologická ordinace
Pražská 71, České Budějovice

Škoda že už paní doktora nepracuje. Byla jsem s ní vždy velmi, velmi spokojená, vyslechla, prohlédla, pomohla. Takže výborná!

Nu byla to moje první gynekoložka. Nikdy jsem od ní nic nepotřebovala, tedy kromě antikonce a pak jsem chodila na pravidelné kontroly, na které si mě pozvala teprve až když jsem měla první styk. Jinak mi vyhovovalo, že jsem tam nemusela čekat. Takže já na ní mám neutrální názor, ale slyšela jsem na ní dost špatného..takže hodnotím neutrálně..navíc teďka šla do důchodu a je tam místo ní někdo jiný..nějaký doktor, ještě jsem u něj nebyla, takže nevím o koho jde, ale prý je fajn, tak doufám, že jo :-)

Souhlasím se všemi zápornými hodnoceními, jediné co na ní chválím je, že rychle poslala kartu k mému novému gynekologovi. Co teda bylo dobré, že jsem nemusela čekat na recept na prášky, protože mi ho nosila sestra do čekárny, ale za jakou cenu že? Nyní se léčim antibiotiky již třetí měsíc a stále to nebere konců. Trpím mykózami a až teď jsem zjistila proč. Ovšem to paní doktorka vůbec netušila. Stěr vyšel v pohodě, tak co se párat s jiným vyšetřením, mast a prášky stačí. Nehledě na to, že na jaterní testy mě také neposlala a řekla mi, že to není třeba, napsala mi prášky jen tak, jaký jsem chtěla já. Slyšela jsem, že by snad měla teď v lednu končit a má tam být doktor, který ji zastupoval pondělky...nevím zda je to pravda a už to ani zjišťovat nechci.

V žádném případě nedoporučuji! I já jsem k paní doktorce chodila od úplného začátku, už jen to, že když jsem tam přišla poprvé s tím, že jsem chtěla napsat antikoncepci, tak ji napsala bez řečí, ale hlavně i bez jakýchkoliv jaterních testů. Už tenkrát jsem měla zavětřit, že to asi není úplně v pořádku. Postupem času, kdy si na paní doktorku stěžovala jedna moje kamarádka za druhou jsem přešla k jinému gynekologovi a hned při prvním vyšetření mi řekl, že mám nález na děložním čípku (3. stupeň ze tří upozorňuji), ale u paní doktorky bylo vždy při kontrole vše v naprostém pořádku!!! Vrchol všeho bylo, když mou tenkrát 19letou sestru, která k ní chodila s problémem neustálého špinění léčila Ascorutinem, s tím, že to přejde... Nakonec sestra skončila v nemocnici na operačním stole, kdy jí laparoskopicky odstranili oba silně zanícené vejcovody a to díky bohu, že to nedopadlo hůř!!! Takže jestli si nechcete opravdu zahrávat se svým zdravím, tak tam ani nechoďte!!

Tak u této "paní doktorky" jsem byla na rizikovém těhotenství. Do 12tt mi nenabrala krev, nedělala utz, o průkazce ani nemluvim! Na první utz mě objednala až ve 14tt. Ve 12tt jsem začala krvácet a pani doktorka mi řekla, že je to normální a že mám přijít, až jestli to začne hodně silně. Já byla dost mladá, nezkušená a své gynekoložce jsem věřila. Ale pak jsme jeli do nemocnice, kde mi řekli, že jsem přišla pozdě a miminko už se nedalo zachránit.
Když jsem zhroucená přišla z nemocnice k této doktorce, předat jí zprávu, tak mi ještě řekla, jestli jsme neměli prudkej sex. To byla poslední návštěva u ní. Nyní chodím k Mudr. Tišerovi a péče se nedá vůbec srovnat. Je prvotřídní, pečlivý atd.

Dokud jsem potrebovala pouze antikoncepci, byla pani doktorka bez problémů. Zlom nastal v době ,kdy jsem za ni přišla s tim,ze jsem těhotná. Jako prvorodicka jsem mela spoustu otázek, a bohuzel jsem se setkala pouze s neochotou neco vysvětlovat výsměchem. Její přístup k pacientkam, je podle mého názoru, velmi neprofesionální. Rozhodně nedoporučuji

Také byla moje první gyn. a mé první těhot. nevěděla jsem jaké všechny vyšetření zanedbala,až když jsem se ocitla v nemocnici byla jsem na výměnu krve,protože mi neohlídala železo v krvi a pod.,když mě po třech měsících pustily zbýval mi měsíc do porodu a ona mě za celý měsíc neposlechla ozvy,nebyla jsem na monitoru ani ultrazvuku.Když mě odmítla ošetřit mikózu,tak to byla poslední kapka víc jsem do její ordinace nevlezla.Mojí matce zanedbávala silnou menstruaci a její léčba byla jenom jí poslat na kyretáže /nevím jak se to píše/ a tím to skončilo 6X za sebou.

K doktorce chodím asi od svých patnácti, což už je docela dost let a nemůžu si na ní stěžovat, vždy mě vyslechne, poradí a na pravidelné prohlídky si mě zve, takže jí opravdu chválím

Byla moje první, první vyšetření dobrý, ikdyž byla dost odměřená, nadále jsem ji 2.5 roku neviděla, vždy jsem přišla do prázdný čekárny (což bylo fajn, ale důkaz,že o pacienty má nouzy) sestra se zeptala co chci, pak mi přinesla recept na antikoncepci a dál se se mnou nikdo nebavil. Žádný pravidelný prohlídky jsem asi nepotřebovala či co...

V čekárně nikdy nečekám,paní doktorka velmi vstřícná,věcná,přímá.Nemám s ní problém.Doporučuji.