Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Nádražní 29/30, Mimoň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
W
Ověřený profil

Paní doktorka patří mezi skutečné odborníky ,chodím k ní už pár let a musím jen chválit moc mi pomohla už pár krát a aj mé manželce která trpí roztroušenou sklerozov .

P
Ověřený profil

Paní doktorka i sestřička jsou moc milé, usměvavé, vstřícné, jsem moc ráda, že můžu chodit právě k nim :-)

KONEČNĚ NOVÁ SESTŘIČKA JE MOC MILÁ A PŘÍJEMNÁ A S PŘEDCHOZÍ SESTŘIČKOU SE TO NEDÁ VŮBEC SROVNAT BYLA NEPŘÍJEMNÁ A STRAŠNĚ NÁLADOVÁ

S paní doktorkou jsem velice spokojená je vždy milá nemůžu si jí vynachválit vždy když jsem potřebovala tak mě pomohla, ale sestřička by se měla nad sebou a nad svým chováním trochu zamyslet

J

Jsem s lékařkou spokojená.Chodím málokdy (jsem ještě relativně mladá a zdravá:), ale pokud mám nějaký zdrav. problém, řeší ho profesionálně, příp. mě pošle na vyšetření ke specialistům. Kdo to zná v Mimoni, ví, že konkr. na tomto středisku nebyl dříve problém prosedět v čekárně třeba šest hodin od rána, protože mnozí starší občané si přišli s lékařem pouze popovídat. Sestra je též velmi milá. Doporučuji tuto lékařku.

E

Spokojenost, velmi dobrá lékařka, pečlivá.

K
Ověřený profil

Po první preventivní prohlídce u této lékařky mi zjistila počáteční stadium nádoru konečníku a jelikož jsem do svých 40 let neměl nikdy žádné problémy, nechtělo se mi tomu věřit! Ale další odborné vyšetření v Liberci tento nález potvrdilo!
Během několika týdnů jsem absolvoval operaci a nyní již opět chodím do práce. Tudíž mi zachránila život, jelikož lidi neprohlíží ze dveří jako někteří praktičtí lékaři a svoji práci dělá svědomitě !!
Já a moje rodina na ni nedáme dopustit!!!!!!!

H

Jsem spokojená, nedávno jsem se přistěhovala a tato paní doktorka byla jediná z Mimoně, která mě byla ochotná přijmout mezi své pacienty. Myslím, že je velice pečlivá,s tak kompletní vstupní prohlídkou jsem se ještě nesetkala. Jinak se přikláním k názoru, že zavděčit se všem nelze. Záleží pouze na obostranné komunikaci a přístupu. Osobně paní doktorku i setřičku hodnotím velice kladně.... jsou obě milé

D

Supr paní doktorka i sestřička...není co dodat =)

P

Jsem spokojen,vždy mi pomohla

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti