Praktická lékařka pro dospělé
Letná III 537, Mýto

Výborná lékařka - milá, ochotná, empatická

Naprosto vstřícná, milá doktorka se skvělou sestřičkou. Ideální doktor.

Paní doktorka Čadová je výborná lékařka. Je velice příjemná k pacientům. Nikoho lepšího neznám.
Takhle kdyby se chovali všichni lékáři ke svým pacientům tak jako ona tak, by nebyl nikde problém.

Kdo dnes není náladový???Uvědomujete si,že i lékař má bolest a nejen pacient???I přes náladovost,je velmi dobrá lékařka.Vyberte si-náladový lékař,vás postaví na nohy.Nenáladový Vás na ně nepostaví nikdy...Jana z Rokycan

Paní doktorky si velice vážím nejen pro její odborné znalosti, ale i empatický přístup k pacientům. Mám s ní výborné zkušenosti.

Moje obvodní lékařka,která je na správném místě,ale bohužel její obvod tvoří většinou pacienti stěžovatelé..Pani doktorka je velká odbornice,která zná,umí a proto buďme rádi,že takovou tady máme..

Paní doktorka je jedna z mála,která nepíše antibiotika jen proto,že by si nebyla něčím jistá. Já s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti,paní doktorka i sestřička jsou moc fajn.

Velice hodná a šikovná paní doktorka.Výborná odbornice v určení správné diagnozy.