Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Kostelní 168, Domažlice

Nepříjemná sestra, náladová doktorka, špatný přístup k pacientovi, dlouhá doba čekání.

Také se podělím o svoji zkušenost, a to bez přehánění. Už ve dveřích nepříjemná
zdravotní sestra, která by vás nejraději ani neviděla. A co paní doktorka?
Udělejte si sami názor po přečtení mých řádků... Dva dny jsem chodila s horečkou
do práce, abych nepřišla o místo. Třetí den mi bylo ještě hůř, zanícené hrdlo a
na mandlích viditelné čepy, horečka 38,5°C, to už mě poslal vedoucí k lékařce
sám. Jenomže jsem přišla asi 35 minut před skončením ordinačních hodin a
zdravotní sestra mi oznámila, že mě už nevezmou. Přesto, že jsem ji informovala
o tom, že mám vysokou horečku a zanícené mandle, reagovala na to tak, že se
zeptá paní doktorky. Za chvilku jenom lhostejně vykoukla ze dveří a řekla, že mě
už paní doktorka nevezme, prý mám přijít zítra. I když jsem jí vysvětlovala,
že se musím do práce vrátit a nebudu mít tím pádem ani omluvenou absenci,
nepomohlo. Ještě ten den jsem s horečkou běhala a sháněla lékaře, který by mě
ošetřil. Hned první, na kterého jsem narazila, mě ochotně přijal, nasadil antibiotika
a vystavil pracovní neschopnost. Trvalo to asi 12 minut. Ale to bych asi svoji paní
doktorku hodně zdržela...

lepšího lékaře jsem nezažil.lékař který má prázdnou čekárnu nestojí za nic. jsem rád že mohu být u ní jako pacient.

K paní doktorce jsem přišla v květnu. Připadala jsem si jako v ráji. Její péče, odbornost, zájem o pacienta, to jsem předtím neznala. Nedbá na ordinační hodiny, seděla jsem u ní i "přesčas". Pomáhá mi i psychicky, protože jsem v dlouhodobé pracovní neschopnosti, zkrátka mě drží "nad vodou". Nevím, jak bych jí projevila svojí vděčnost. Vždycky se na ní už těším.

U paní doktorky jsem již 14 let. Považuji ji za odborníka, na kterého se můžu vždy s důvěrou obrátit. Pokud jsem měla nějaký problém, vždy mi pomohla. Má lidský přístup k pacientovi. Jen ta doba strávená v čekárně kdyby byla kratší. Důchodci předbíhají, prý jdou jen na injekci nebo na krev a nakonec jdou k paní doktorce, kde si vylévají srdíčko, zatímco vy čekáte v čekárně třeba 3 hodiny. Uvítala bych zvlášť ordinační hodiny pro pracující.

Lékařka,která se věnuje svým pacientům i nad rámec svých povinností. U ní si člověk připadá jako by ani nebyl u lékaře,ale na návštěvě u přítele.

Jsem velice spokojený s léčbou této lékařky a hlavně lidský přístup k nemocným