Jana Bočková, zubař Kunštát

MUDr. Jana Bočková

Zubař

6 názorů

Uložit


Adresa

náměstí ČČK 38, Kunštát
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
6 názorů

J
Ověřeny pacient

Nemám dobré zkušenosti, dlouhá čekací doba v čekárně, dlouhá objednávací doba, a p.doktorka zřejmě neví co je to mít radost z práce, je nedůtklivá a podrážděná na pacienty. Já jen dal najevo bolest, tak se na mne ohradila. Nedovedu si představit návštěvu s malým dítětem. Za sebe nedoporučuji, přejdu k jinému lékaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu tak jak píší někteří zde v hodnocení necitelná, a měla by si více vážit svých pacientů, ne je nechat čekat v čekárně celé dopoledne. Pokud nezvládne ošetřit objednané pacienty v rozmezí půl hod.kdy jsou objednáni, tak má snížit počet objednávek na daný den. Taky by se jí nelíbilo, kdyby byla objednána na 8 hod. a přišla na řadu ve 12 hod. Kladem ordinace je nová lékařka, zřejmě její dcera, která je příjemná, ohleduplná a má cit pro takovou práci.............přeji ji hodně úspěchů.


B

U této zubařky se velmi dlouho čeká v čekárně. Prvně čekáte asi 2 měsíce na objednání, a ikdyž jste objednán, tak pak ještě čekáte asi 2 hodiny v čekárně než příjdete na řadu. Paní Bočková je velmi vznětlivá pokud si dovolíte zaúpět bolestí, nebo pokud se jí nedaří začne křičet a házet nástrojema. Velmi často se tam střídá její personál a vůbec se nedivím, že tam žádná sestra vevydrží. Teď tam má svého syna(jako sestru), který je ale VELMI NEŠIKOVNÝ.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

měla jsem zánět a paní doktorka mi omylem vyplnila kanálky u jiného zubu, při další návštěvě na kontrole říkala že to není možné, že se ten zánět musel nějak přemístit na jiný zub... dnes mi od ní vypadla blomba právě po tomhle zákroku... achjo :(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

Vynikající zubní lékařka, která i velmi nepříjemné zákroky provádí nesmírně šetrně a navíc dokonale.Jsem jejím pacientem od jejích profesních začátků
(snad někdy od r. 1985) a jen díky jí i ve svém vyšším věku mám svůj chrup
v pořádku !


Paní zubařka má velmi dobrý přístup k pacientům.Je docela problém najít dobrého zubaře,tak kdo ještě nevi ke komu jít,tak vřele doporučuji paní Bočkovou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti