Jan Vacek, zubař Nýřany

MUDr. Jan Vacek

Zubař

8 názorů

Uložit


Adresa

Benešova 341, Nýřany
Praktické zubní lékařství

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

V
Ověřeny pacient

Výborný odborník, kterého navštěvuji již dlouhou řadu let. Odborník s vysokou kvalifikací a lidským, téměřotcovským přístupem


Ověřeny pacient

Pana Vacka navštěvuji již dlouhá léta. Nebojím se díky němu zubaře navštívit. Má velmy klidný a přátelský přístup :-)


Bezvadný stomatolog, skvělý přístup. Mohu jen doporučit!


Pan doktor Jan Vacek je opravdu pan doktor s velkým "D". Chodím k němu již dlouhá léta, vlastně ještě v době než otevřel svoji soukromou praxi. Jako dítě jsem se zubaře velice bála. K panu doktorovi chodím velmi ráda, je velice schopný stomatolog, vynikající odborník, ale i úžasný a charismatický člověk. Musím přiznat, že k němu chodím velice ráda, jen se bojím až jednou odejde do penze, že už takhle vyjímečného a skvělého zubaře nikde nenajdu.Pane doktore, patří Vám velké díky a samozřejmě chválím i sestřičku Markétku. Vaše péče je nadstandardní a především služby, které poskytujete svým pacientům jsou jinde nevídané, protože tak milý a lidský přístup se dnes už musí hledat.¨Jsem velice spokojená!


D

Byla jsem u pana doktora pouze jednou-zastupoval mojí paní doktorku. Měla jsem celkem nepříjemný problém,pan doktor byl velmi příjemný,milý a hlavně strašně citlivý a ohleduplný!!! byla jsem velmi spokojena-uvažuji o tom ,že bych k němu přešla.


R

Vynikající profesionál. Nejen,že ošetřuje prakticky bezbolestně a citlivě,ale není problém domluvit si návštěvu,když mám problém a nejsem objednaná. Dávám výbornou a děkuji.


M

Výborný lékař a navíc ještě moc příjemný člověk. Jediný zubař ke kterému se nebojím chodit. Ošetřuje maximálně citlivě a téměř bezbolestně. Navíc je skvělý i k dětem - moji synové díky jeho skvělému přístupu vůbec neznají strach ze zubaře a naopak se na "strejdu zubaře" vždy moc těší . Protože je opravdu dobrý, tak nám stojí za to dojíždět za ním pár kilometrů za Plzeň. S čistým svědomím dávám 1 s * a jen a jen DOPORUČUJI !!!


T

Vynikající stomatolog s úžasným přístupem k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti