Adresa

Ordinace PL pro dospělé
Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Tento lékař dost postrádá zájem o pacienta. Zásadně nedělá rozbory a hned nasadí antibiotika aniž by se přesvědčil jestli je infekce virová nebo bakteriální. Pak člověk má oslabenou imunitu a chytne to znova.

J
Ověřený profil

Výborný lékař, mohu se něho jako odborníka spolehnout. Jsem nad míru spokojen.

Ověřený profil

Musím přiznat,že horšího doktora jsem v životě nepotkal.Absolutně bez zájmu o pacienta,hlavu upřenou do počítače.Opravdu jediná výhoda byla,že se u něj v čekárně nečeká.Ale nedivím se.Já už tam příště také nebudu....


Ověřený profil

je v pohode ,vstricny a myslim,ze nic duleziteho nezanedbava-I sestricka je fajn a jak bylo zmineno ,hlavne bez cekani,coz je primo k nezaplaceni.


Nemohu souhlasit s hodnocením ze 3.2.2010. Mně naopak antibiotika hned nepředepsal a pak jsem musela mít dvoje, abych se vůbec uzdravila. Standardní vyšetření dělá vždy (pohled do krku, poslech stetoskopem). Výhodou je, že sdělíte, co vás trápí, což si vyposlechne, zapíše a rozhodne o léčbě. Žádné další protahování, či telefonování. Jsem u něj vždy rychle vyřízená. Nemusím čekat žádné dlouhé fronty, jako např. u doktora Herbera od naproti z ordinace. Což považuji za velkou výhodu. Tudíž ani při kontrole v době uzdravení nemusím nijak dlouho čekat v čekárně, abych se znovu nakazila od příchozích nemocných, jako to bylo v případě ordinace již zmíněného MUDr. Herbera.


Došlo k chybě, zkuste to znovu