Rokycanova 1756, Sokolov

Tovární, Chodov
Interní ambulance (mapa)

Slovenská 545, Sokolov
Nemocnice Sokolov (mapa)

Slušný a dle laického posouzení a výsledků fundovaný lékař, rozhodně ne arogantní, vždy ochotný a komunikativní.

Nemohu si stěžovat na tohoto lékaře - stěžovatelům doporučuji: jak se do lesa volá, tak..... Podívejte se na sebe, třeba byla prvotní arogance na vás. Lékř ochotný, slušný... důvěřuji mu.Z

Nemohu si stěžovat na nic

Nebýt MUDr.Škulavíkové (Sokolov) a MUDR.Hedara z int. odd. v Sokolově, tak by způsobil smrt mého syna. "MUDr" Steinfeld sloužil pohotovost. Syna jsme přivezli v pozdních večerních hodinách. Měl vysoké teploty již třetí den a velké bolesti, včetně píchání v oblasti žeber. Celou věc vyřešil bez důkladnějšího vyšetření, injekcí a větou, že to je "skříplý" nerv a pokud by bolesti trvaly nadále, aby vyhledal lékaře. Nebudu to víc popisovat, bylo by to moc dlouhé. Ráno praktická lékařka MUDR.Škulavíková rozpoznala to, co "odborník" nebyl schopen. Ostatně ani nemohl, když neudělal žádné vyšetření. Přitom by stačilo laboratorní: To totiž mimo jiné udělal MUDR. Hedar a okamžitě zjistil vážnost zdravotního stavu, mého syna. Jeho rozhodnutí k okamžitému převozu do Vinohradské nemocnice v Praze, zachránil život mého syna. Tam nám řekli, že syn měl být přivezen již večer, kdy jsme měli tu drzost a obtěžovali jsme službu konajícího "lékaře".
Styďte se pane.

U

Velice slušný a zodpovědný lékař, chodím za ním již 10 let, a pokud to půjde, už jinam chodit nebudu, je to prostě můj osobní lékař. Velice doporučuji.

Vřele doporučuji.Je to lékař,který má v hlavě a umí se chovat k lidem.