Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Novosady 1580, Holešov

OrdinaceNovosady 1580, Holešov

Ordinace


Novosady 1580, Holešov

OrdinaceNovosady 1580, Holešov

OrdinaceNovosady 1580, Holešov

OrdinaceNovosady 1580, Holešov

OrdinaceNovosady 1580, Holešov

OrdinaceNovosady 1580, Holešov

OrdinaceNovosady 1580, Holešov

Ordinace

Zkušenosti

O mně

Vystudoval jsem královehradeckou lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, v Holešově ordinuji od 1.7. 2009.


Léčené nemoci

  • Paradentóza
  • Zubní kaz
  • Záněty zubu

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Ordinace preventivní prohlídky

Skvělý,chytrý,pokrokový,má skvělé výsledky,co k němu chodím,žádné vážné problémy nemám!Partnerovi dělal 2 inplantáty a naprosto dokonale!!! Je nadšený!! A to je u něj co říct!! Takže za mne lékař a asistentka naprosto TOP!! A to jako opravdu!!!

M
Umístění: Ordinace odstranění zubů

Příjemná atmosféra v ordinaci, tak moc že mě to zbavilo veškerýho strachu z tohoto zařízení. Byla jsem u spousty zubařů, ale nikdo na pana doktora a jeho sestřičku nemá. Děkuji!

MDDr. Jan Stavěl

To jsme rádi! :D Těšíme se na další návštěvu!

K
Ověřený profil

Děkuji moc za velmi laskavý přístup,mé dvě děti zbavil strachu ze zubaře.A v to jsem už nedoufala.Moc ještě jednou děkujia všem doporučuji. Kolomazníková Leona/Holešov


D
Ověřený profil

Prošla jsem hodně zubařů díky mému strachu.....a tenhle je poslední,odnaučil mě strachu,všechny zákroky jsou bezbolestné a naprosto profesionální,sestřička je moc milá a krásná.....moc Vám děkuju a přeju Vám ať se Vám moc daří :) P.S:děkuju za krokodýla :)


J
Ověřený profil

V téhle ordinaci vyléčili nejen zuby ale i panickou hrůzu ze zubařů :) Perfektní jak doktoři tak sestřička, do křesla jsem usedala v křeči a hrůze a odcházela jsem s úsměvem (úšklebkem-měla jsem umrtvenou půlku tváře) ale hlavně v pohodě :) Jak říkám- božíí :)


R
Ověřený profil

S panem doktorem jsem maximalne spokojeny,rad si za dobre odvedenou praci zaplatim.Se systemem ctyrrucni prace jsem se nikdy nesetkal,je to ovsem velka vyhoda a prace je vyborne zorganizovana.Pochvalu posilam i slecne asistentce.


R
Ověřený profil

Výborný lékař, výborná asistentka, naprosto dynamicky fungující tým , o čemž se může ostatním lékařům v Holešově jenom zdát.Je tam skvělá pohodová a prátelská atmosféra.Už nemám strach ze zubaře, už se tam přímo těším :) Příjemní , poradí, vše vysvětlí, oba opravdu profesionálove a na slečnu asistentku se jeden opravdu vydrží dívat :)


Ověřený profil

S péčí mladého pana doktora Stavěla jsem maximálně spokojená. Citlivý přístup, bezbolestnost ošetření...Mám od něj překrásnou bílou výplň, kterou nikdo ani nerozpozná od zdravých zubů, jak je dokonale vymodelovaná:-)Navíc je pan doktor velice vlídný a laskavý. Za kvalitní péči zaplatím ráda.


Ověřený profil

Dovedl během 15 minut ošetřit kaz u čtyřletého vystrašeného dítěte!
Nemám slov, je prostě báječný :)
Rodiče, kteří hledáte citlivého zubaře pro vaše dítě, neváhejte a přehlaste se k němu, dokud bere :)


Perfektní zubař, všechno bezbolestné, všechno vysvětlí, ukáže. Jsem naprosto spokojený!


Došlo k chybě, zkuste to znovu