Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem z návštěvy doslova unešená. Vše důkladně vysvětleno, empatický přístup, doslala jsem více informací než od svého neurologa, pochopila jsem souvislosti mých problémů s psychikou, a už po prvním rozvolňování jsem pocítila úlevu. Těším se na další pokroky. Vřele doporučuji a moc děkuji.

Moc děkujeme

velmi mi pomohl a zachránil mě 3 dny před operací ploténky, kdy výhřez byl 12mm se silným útlakem kořene. Dnes opět funguji a děkuji

Šárka F. Pardubice

mám radost,děkuji

nezlatejsi clovek mel jsem skoncit na operaci, ale jsem ted na 100%funkcni je lepsi jak doktori

dík

Také mi velmi pomohl.Děkuji je to zlatý člověk.

děkuji

děkuji za vše

děkuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den ,chci se zeptat jestli mi jde pomoci od bolesti-jsem po rehabilitaci a bolesti páteře nepřestávají diagnostika je osteofyt na C5, C6,kyfóza th 7/8'th9/10'th11/12,komprese,degenerace plotének,osteochondroza, děkuji

nechte si udělat MRI a dle ní se dá teprve cokoli říct.