Jan Škoda, internista Kladno

MUDr. Jan Škoda

Internista

K nemocnici 2814, Kladno
AS MED s.r.o.

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Poradí, promluví si, probere alternativy, případně pošle jinam. Nad tím, co mu říkám, skutečně přemýšlí, a vysvětlí mi (když se zeptám), proč se tak rozhodl. Palec nahoru :)

Moc nechápu pozitivní hodnocení, ale zřejmě jsem mu něčím vadila. Přišla jsem se silnými bolestmi v krku, kvůli kterým jsem tu noc nespala. Nebylo mi moc dobře a pan doktor mi řekl, že mám absces a ať jdu na ORL, nechat si "to vyřezat". S tím, jak mi bylo psychicky i fyzicky špatně mi bylo do breku a pan doktor na mě začal zvyšovat hlas s tím, že jsem přecitlivělá a ať nebrečím. Nakonec mi na ORL řekli, že mám silnou angínu a byla jsem v nemocnici několik dnů, kde mi aplikovali nitrožilně antibiotika. Myslím, že v záležitosti jako je angína, by se praktický lékař neměl plést a hlavně by neměl být hrubý.
Další věcí, která mi vadí je, že i na prkotiny, které by se daly řešit jemnější cestou, předepisuje antibiotika.

Pan doktor je velmi milý a ochotný. Problém se mnou vždy rozebere, vysvětlí mi různé alternativy léčby a domluvíme se na vhodném postupu. Když jste objednaní na určitý čas, tak ani moc dlouho nečekáte, což je velmi vzácné. Všem ho vřele doporučuji.