I.P.Pavlova 9, Krnov
Neurochirurgická ambulance MUDr Síla Jan

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Hladnovská 2078/20, Slezská Ostrava
MEDI-DENT s.r.o.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Jsem neurochirurg.

• neurochirurgie

Umístění: MEDI-DENT s.r.o. Jiný

Konečně Pan doktor s velkým "P",který chce pomoci,věnuje se člověku,,ukáže na snímcích laikovi kde je problém a vysvětlí.Zatím jsem podstoupil dvě návštěvy ale jsem přesvědčen,že pomůže s problémy.Mohu jen doporučit

Umístění: Neurochirurgická ambulance MUDr Síla Jan

Pana doktora si velice vážím. Poznala ho před 22 lety,měla jsem výhřez ploténky.Je to velká kapacita.Hodně mi pomohl nejen jako lékař,ale i vstřícným přístupem.Kdykoliv jsem ho oslovila,nikdy mě neodmítl,ale vždy hledal řešení k mému zdravotnímu problému.Jsem mu moc vděčná.Moc ho chválím a hlavně doporučuji .Peštová

Umístění: jiné místo vyhrez plotenek

Pana doktora mi v roce 1992 operoval dvě vyhrezle plotenky....díky němu do dneska chodím. Ještě jednou moc dekuju. Můžu jen doporučit. Heclova

Umístění: Neurochirurgická ambulance MUDr Síla Jan předoperační vyšetření

Tento lékař mne operoval vyhřeznuté ploténky byl jsem naprosto neschopen chodit a po operaci se cítím velmi spokojeně a jeto již devatenáct let a cítím se výborně.Za to mu jsem vděčný a moc děkuji.Tento lékař má zlaté ruce i srdeční přístup k pacientovi vřele doporučuji.Ještě jednou mu děkuji.

Dobrý den chtěla bych moc poděkovat Panu doktorovi Silovi za operaci plotynky a za vynikající přístup na ortopedickém oddělení v nemocnici Krnov sestřičky moc hodně a Paní doktoři také i Primář Svoboda a můj Pan doktor Sila vynikající a lidský lékař které jsem mela vyhledat daleko dřív a ne trpět 4roky a nechat se prehazovat jako brambor .Moc děkuji :-"

Chtěl bych touto cestou poděkovat, panu doktoru Sílovi a jeho kolektivu dále doktorům a sestrám neurologického odd.nemocnice Krnov.Tyto recenze, které jsou zde napsány jsou pravdivé sám jsem si to vyzkoušel.Hledáte-li radu ohledně bolesti páteře pak doktor Síla je ta správná volba.Ještě jednou díky.Sikora Karel

Odborník na svém místě. Více takových . EK

Chtel bych strasne moc podekovat primari Janu Silovi za operaci meziobratl plotenek.Nemohl jsem chodit a mel jsem velke bolesti, po operaci bez bolesti.Pana primare Sily si cenim za spickoveho a profesionalniho lekare nejvisich kvalit a bohatymi zkusenostmi z praxe.Dale moje Velke dik patri dr.Mojmiru Svobodovi primari ortopedickeho oddeleni I.P. Pavlova 9 Krnovske nemocnice za vstricnost,porozumeni a profesionalni peci vsech osetrujicich lekaru a rehabilitacnich a zdravotnich sester v dobe me hospitalizace, jeto spickove oddeleni s maximalnim nasazenim vsech sluzeb proto vsem mnohokrat dekuji,

velice vstricny,obetavy dokaze ihned poradit a vysvetlit,lekar na NEJVISI UROVNI !!! VELICE VYBORNY!!!! lekar s dlouhodobou praxi a bohatyma zkusenostma!!!

Chtěla bych říct, že nebýt pana doktora, tak už je můj otec nejspíš mezi mrtvými.Podstoupil náročnou operaci, kterou provedl právě pan doktor a vše dopadlo nadmíru dobře.I pooperační léčba a péče byla naprosto úžasná.Můžu všem tohoto super doktora jen doporučit.Vlaďka V.

Jsem neurochirurg.

• neurochirurgie