Poctivý přístup, odborně na výši, vlídné, trpělivé jednání s pacientem.Po všech stránkách lze doporučit.Janšová

vynikající praktický lékař.fedotova

Je mým praktickým lékařem již několik let a jeho péče je natolik solidní, že k němu přešla i moje manželka.Navíc pro řadu vyšetření (krev,moč atd.) již nemusím obíhat laboratoře.

před pár lety jsem prodělala spontání pneumotorax pravé plíce na pohotovosti ve FN po dvanácti hodinách paní doktorka usoudila,že jde o namožení hrudniho koše a dala mě doporučení k praktickému lékaři,že pokud do rána potíže neustoupí,tak ať mě napíše neschopenku,kdyby se p. doktor Šich tímto doporučením řídil,tak už jsem mrtvá,ale řádně mě vyšetřil a poslal na rtg plic,kde se jeho podezření potvrdilo,hned mě zavolal sanitku a nechal převézt do nemocnice.Já panu doktorovi Šichovi vděčím za život,takže nikdo neříkejte,že je to lajdák.

Je vždy příjemný a vím, že moje rodiče jsou v dobrých rukách a mají kvalitní péči.

Výborný praktický lékař, jsem moc ráda, že jsem u něj. Nečeká se dlouho, když je třeba, pošle Vás na speciální vyšetření, je ochotný, má moc příjemnou sestřičku. Je to radost k němu chodit.

vynikající praktický lékař

Nečeká se u něho dlouho a je velice příjemný.

Chodíme k tomuto lékaři já i má přítelkyně. Jsme velmi spokojení a můžeme tohoto ochotného lékaře jen a jen doporučit.

pan MUDr. Šich je jeden z nejlepčích praktických lékařů z Hradce Králové. Je to človíček na pravém místě! Jsem jedna z nejspokojenějších pacientek. Vřele mohu pana doktora všem doporučit!
Iveta Kokyová