Umístění: Rehabilitační nemocnice Beroun Vyšetření v těhotenství

Naprosto otřesné chování. Byl jsem vykázán jako otec z ultrazvukového vyšetření partnerky a pohrdavě nazván "odborníkem". vyšetření jsem strávil v kabince mezi sestrou a doktorem. Takhle vypadá podle pana doktora radost z těhotenství. Vyhnete se obloukem a investujte penize ze zdravotniho pojisteni jinam.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Krvaceni a bolest bricha

V sobotu jsem zacala krvacet dost silne a krvaceni neustavalo a doprovazelo vse bolestmi bricha a tak jsem byla nucena si zavolat sanitku, pri prijezdu sestricka co me prijmula obracela oci a naznacovala panu doktorovi, ktery sel po schodech ( kroucenim hlavou a kroucenim ocima ) ze buhvi co prijelo. Ten si me shledl bez pozdravu a sel do ordinace kam si me pote privolal. Se slovy, ze je videt, ze mi rozhodne jde o zivot. Velice arogantne. Vysetril me vylozene s nadcenim a vycitkami, ze tyto zbytecne vyjezdy by si clovek mel hradit sam a ne pojistovny. Zacal ukazovat nastroje zda vidim nejake krvaceni, ze mi nic neni a ze nekdo ted muze mit infarkt a kvuli memu vyjezdu nebudou moci prijet k vaznejsim pripadum. Rekla jsem, ze me boli bricho a krvacela jsem dost. Do zpravy napsal bez bolesti a pri otazce co znamena krvaceni, ktere se mi stalo podruhe rekl “nevim”.
Pri kontrole jsem se diky jeho chovani rozbrecela a bylo mu to uplne vse jedno

Za me asi kdyz mu lide pritakaji bude prijemny

Ale pokud udelate neco, co se mu nelibi tak se citite jako uplna . . . . . !!!

Za me necitlivy neosobni a pristup ktery jsem v zivote nezazila. Jelikoz byla to situace, kdy jsem se opravdu bala a nebylo mi dobre. A nejsem doktor, abych poznala, ze mi o zivot nejde.

Ps: do ted mam problem takze asi “nic vam neni” a “nevim” to nebude

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. péče o těhotné

V životě jsem nezažila takové chování doktora k pacientovi,ještě jsem nevlezla ani do ordinace rádo by pana gynekologa a jeho nadšení no to máme z vás radost to pak podtrhl tím že mi při kontrole jelikož jsem těhotna tak jsem krvácela měla křece teploty atd mi řekl zda šlo o život že si volám záchranku sama doma v bolestech asi jsem měla jet vlakem či co no bože můj už nikdy víc k tomuto pánovi!????

Opravdový specialista a velice milý přístup k pacientům...Děkuji za jeho prikladnou péči, též děkuji sestrickam, které byly velice milé a obětavé...velká spokojenost !!!

Na doporučení kolegyně jsem na začátku těhotenství přešla na gynekologii do Berouna. První UZ jsem měla s jednou paní doktorkou, která byla nejspíš také fajn, ale vzhledem k tomu, že toho ještě nebylo moc vidět, tak mne moc neuklidnila, spíš naopak trochu poděsila (i když věřím, že ne schválně). Při mojí druhé návštěvě tam byl pan doktor Ševít a jeho slova, že je vše v pořádku, byla balzám na mou duši. Rozhodla jsem se tedy chodit k němu, protože byl velice sympatický, příjemný, milý a prostě cítila jsem se u něj naprosto v bezpečí :-) I další návštěvy v poradně byly stejného rázu, takže jsem ráda, že chodím k němu a do každé poradny se těším o to víc.

Na základě pozitivních recenzí a doporučení mých kamarádek před cca 8 lety jsem si Dr.Ševíta vybrala jako ošetřujícího gynekologa a musím konstatovat, že jsem nikdy nelitovala. Provedl mě 1. i 2. těhotenstvím, odrodil mi i obě dvě dcerky. V případě závažných komplikací, které nastaly při mém 1.těhotenství a při druhém porodu vše zvládl perfektně, profesionálně. Je milý, vše dostatečně vysvětlí, je vtipný. Nevyšetřuje věci zbytečně, je rozhodný, stručný. Mohu 100% doporučit. Marie V., Beroun

Pan dr. Ševít mě totálně zklamal - jako lékař i jako člověk. Léčení mých zdravotních problémů absolutně žádné. Lidský přístup naprosto příšerný. Sice se vše tváří velmi honosně a tak jako bychom měly být rády, že jsme právě u něho, ale opak je pravdou. Víceméně se na mě nikdy skoro ani nepodíval, několikrát dokonce nebylo potřeba ani vyšetření na křesle - a to s mojí diagnózou je velmi zvláštní. :-( Rozhodnutí, že jej jako gynekologa změním přišlo ve chvíli, kdy zjistil,že mám před jménem titul a jeho chování se najednou o sto procent obrátilo a nemohl se ucukrovat. Jenže to se mi z toho akorát zvedl žaludek - že jsem lepší kus masa než kus masa bez titulu.

Pan doktor Ševít rodil v roce 2013 mou první dceru a od té doby jej navštěvuji v ambulanci i v průběhu mého druhé těhotenství. Mohu ho vřele doporučit, je profesionální, milý, lidský, vyšetření nikdy nebolelo, vše vysvětluje, při jakýchkoliv podezření raději posílal na další kontroly apod. Je samozřejmě těžké hodnotit doktory, pokud má žena nějaké komplikace v těhotenství i u porodu. To, do jaké míry a za co může lékař, nelze asi v danou chvíli objektivně posoudit, proto mě mrzí názory, které zde na pana doktora Ševíta padají. U mě bylo vždycky dosud vše v pořádku a pan doktor bude u mě nadále mým doktorem - gynekologem č. 1! Těžko říct, jak by se ke mě choval, kdybych měla nějaký zdravotní problém... Lenka D.

Tak pana doktora Ševíta jsem měla u porodu syna před devíti lety. Nevím jak moc se od té doby změnil, jak pracovně, tak v jednání, nicméně podruhé už bych ho u porodu nechtěla, ani jako mého ošetřujícího lékaře. Neosobní přístup, téměř 24 h jsem rodila, načež se podle ozvů nakonec nepoznalo, že budou nějaké problémy a na císař už bylo pozdě. Na Kladně, kam mi syna hned druhý den převezli, se divili, na co tak dlouho čekali a proč to tak nechali dojít. I když je to už docela dlouho a syn je relativně v pořádku, byla to zkušenost, kterou bych nepřála žádné nastávající mamince, protože původní prognózy nebyly dobré. A já si stále myslím, že za to pan doktor tak trochu může.

Pan doktor Ševík nemá mezi kolegy co dělat,tváří se že všechno ví a zná ale bohužel z vlastní zkušenosti mohu říct že si jen hraje na chytrého ktrerý dokáže naměřit v jedenáctém týdnu NT 3.9 diagnóza douwnův ,přeměřeno po týdnu jiným doktorem 1.1,což bylo konečné a správné