Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Velice nepříjemná zkušenost s panem doktorem. Navštívila jsem pohotovost kvůli krvácení na začátku těhotenství. Pan doktor byl asi naštvaný, že ho takhle večer otravuji. Absolutně ho nezajímalo, co mu říkám. Bez pozdravu, mi jen řekl ať si jdu odložit, aniž by se zeptal co mám za problém. Vyčetl mi, že mám svou gynekoložku v Praze a ne někde poblíž Hořovic. Měla jsem co dělat abych se při vyšetření nerozbrečela. Z této zkušenosti se budu vzpamatovávat velice dlouho.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Ráda bych tímto poděkovala za péči v těhotenství i po porodu panu doktorovi Janu Ševítovi.Na kontroly k němu chodím od mého prvního těhotenství něco přes 6 let. Vždy se jednalo ze strany pana doktora o profesionální a lidský přístup. Zvláště vděčná jsem pak panu doktorovi Ševítovi za to, že mi dodal odvahy před mým posledním
porodem, kdy jsem se po zkušenostech z předchozích porodů přirozeného
porodu velmi bála. Pan doktor dokázal svým skvělým přístupem mé obavy téměř vymazat a dceru jsem díky víře, že vše bude v
pořádku, dokázala porodit spontánně. Upřímně mohu říci, že to byl pro mě nejhezčí porod a nezapomenutelná zážitek.. A za to moc Dr.Ševítovi děkuji. Radost pana doktora, když za mnou druhý den přišel
na oddělení šestinedělí a gratuloval mi k porodu dcery, byla velkým bonusem. Bylo jasné, jak panu doktorovi na jeho pacientkách záleží a že je to opravdu člověk na svém místě.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Na ambulanci jsem dorazila v 17tt jako prvorodička s bolestmi v podbřišku. Pan doktor byl po celou dobu vyšetření arogantní, při příchodu mě ani manžela nepozdravil, jen otevřel dveře se slovy tak jděte! Měla jsem podezření na zánět močového měchýře, nicméně mi pan doktor řekl, že moč nepotřebuje a vaginálně mě vyšetří (po několika konzultacích s jinými lékaři jsem se dozvěděla, že vaginální vyšetření ani nebylo třeba, stačil by ultrazvuk..) vyšetření bylo neuvěřitelně bolestivé, gynekologické zrcadlo do mě pan doktor rval pod tlakem a bez lubrikačního gelu, požádala jsem ho aby byl opatrnější nicméně zrcadlo vzal, zahodil a řekl mi, že do zprávy napíše že jsem nespolupracovala. Poté mi tedy udělal ultrazvuk, řekl mi, že se mi asi zřejmě nechce do práce, napsal mi hořčík a poslal mě domů. Nicméně bolesti trvali i nadále a proto jsem jela na pohotovost k Apolinaři, kde mě s vyšetřili a mimojiné udělali vyšetření moči i ultrazvuk ledvin a později se také potvrdil zánět močového měchýře.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Pan doktor Ševít mě vyšetřoval teď po druhé. A ani jednou nemůžu říct, že bych se tam cítila dobre. Arogantní člověk. Který vám řekne ze když nejde o život nic vám vlastně není. Takže pane doktore, děkuji za nic. A doufám ze už na vás nenarazim když budu muset do nemocnice.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Jako těhotná ve 33.týdnu gravidity jsem byla nucena akutně navštívit pohotovost v nočních hodinách, ošetřena jsem byla ihned bez odkladu, Dr.Ševít zjistil závažnou komplikaci, kterou okamžitě vyřešil a díky tomu máme doma zdravou, krásnou holčičku. Jeho péče byla příkladná, byl milý, vše nám s manželem řádně vysvětlil. Díky této zkušenosti k němu docházím do ambulance a jsem maximálně spokojená. Eliška K.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Pokud budete mít gynekologický problém a budete potřebovat do Hořovic nebo do Berouna na pohotovost, tak vřele doporučuji první zavolat, kdo ordinuje, a v případě že se jedná o dr. Ševíta, utíkat raději do Motola nebo k Apolináři. Vyšetřovat ženu v 5. měsíci těhotenství, se zánětem močového měchýře a rvát do ní zrcadla bez lubrikačního gelu, rvát ji nohy od sebe a křičet a nakonec ji vyhodit z ordinace, to si tedy opravdu nepředstavuji jako profesionální jednání. Kdejaká prasnice v chlívku dostane lepší péči, než žena, kterou vyšetřuje tento lékař. Vřelé díky za vaše vyšetření, pane doktore. Běžte si laskavě zopakovat Hippokratovu přísahu a zapřemýšlejte, kolika ženám tímhle svým přístupem a chováním působíte bolesti, nejen fyzické, ale i psychické.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Podle recenzí koukám, že pana doktora ženy buď milují nebo nesnáší. Já patřím k první skupině. K panu doktorovi chodím už cca 9-10 let a jsem naprosto spokojena. Občas nemá náladičku a někdy jedná trochu moc přímo, ale obecně si myslím, že je spíše nepříjemný na lidi, kteří si myslí, že jsou chytřejší než lékaři a do všeho kecaji :-)).

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Měla jsem tu čest dvakrát a příšerná zkušenost, ještě jsem se s takto arogantním a neempatickým lékařem nesetkala.
Navíc jako lékař mi vůbec nepomohl, za mě tedy jen zbytečně zabitý čas.

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Docela otřesná zkušenost. V noci jsem byla dovezena do nemocnice rychlou záchranou službou se silným krvácením a právě probíhajícím potratem. Pan doktor byl už od pohledu velmi nepříjemně nalazen a velmi netaktně mi vyčetl, že si prý dělám ze sanitky taxíka. Poté následovalo vyšetření, které bylo velmi bolestivé a po kterém jsem byla usazena do křesla i přes viditelnou nevolnost, která byla ale ze strany doktora ignorována a dál si vyplňoval své papíry. Druhý den byla stejným doktorem provedena revize, po které jsem se ale cítila o hodně lépe a tudíž věřím, že byla provedena profesionálně. Zklamáním bylo i celé propuštění z ošetřování. Nikdo za mnou nepřišel a neřekl mi, jak se mám po zákroku chovat a co bude dál. Co hodnotím pozitivně je personál na oddělení gynekologie. Sestřičky jsou všechny velice ochotné a hodné. Pokud to mám shrnout, tak panu doktoru by neuškodilo trochu empatie a lidského chování k pacientům.

Umístění: Rehabilitační nemocnice Beroun Jiný

Velice příjemný a sympaticky doktor se snahou skutečně pomoci. Všem vřele doporučuji. ???? Mimo to příjemné, čisté a krásné prostředí a příjemná zdravotní sestra.