Ambulance ženského lékaře
Dělnická 255, Kladno

Umístění: Ambulance ženského lékaře Běžná kontrola

Velice mne mrzí, že musím psát zápornou recenzi na pana doktora. Chodila jsem k panu doktorovi mnoho let, nicméně jsem nucena odejít, kdy jsem jako epilepticka byla panem doktorech obviněna, že si diagnózu, kterou měl napsanou černou na bílém od mého neurologa, VYMYSLÍM!!!! Jeho arogantní přístup dokáže člověk leckdy tak vydeptat, obzvlášť, když je člověk v jiném stavu. Myslím, že by se měl ve svém věku věnovat jiným činnostem a ne doktořine, když už to nezvládá. Ať to přenechá mladším! Našla jsem gynekologa, který se mnou strávil 2h důkladným vyšetřením, vše pečlivě vysvětlil a hlavně vysvětlil to, jak se v těhotenství chovat s epilepsii. V době svého karierove boomu byl pan MUDr. Roth určitě odborníkem na 1.mistě, ale nyní by se měl věnovat jiným činnostem, obzvlášť, když ho pacientky obtěžují! Děkuji, že jsem mohla poznat jeho pravou tvář a jsem šťastná, že už tam nemusím!!!!

Poprve v zivote nekoho komentuji na internetu. Myslela jsem si, ze je pan doktor Roth super. Nemuzu otehotnet a lecim se na Morave (protoze tam castecne bydlime). Tento vanocni mesic jsem travila na Kladne a mela domluveno s panem doktorem z Moravy, ze se tam dostavim pokud mi naroste folikul. Pokud by nerostl, jela bych tam zbytecne a proto jsem patricny den jela pozadat pana Dr.Rotha, aby mi udelal ultrazvuk a podival se zda nejaky folikul roste. Pan doktor mi rekl ze neroste a vidi pouze "zbytky z minula" coz me bylo divny, spis jsem myslela, ze to budou malinke nove folikuly a za 4dny jsem ho sla pozadat jeste o jeden ultrazvuk. Misto minutoveho ultrazvuku mi pan doktor dal vic jak 10ti minutovou prednasku o tom, ze mi ultrazvuk neudela, ze tam nic nebude a ja vlastne nevim proc... Dalsi den jsem zasla k jinemu gynekologovi, ktery mi na ultrazvuku ukazal krasny velky folikul pripraveny na odebrani a oplodneni. Bohuzel byl uz tak veliky, ze bylo pozde!!! Videt ho den predtim tak bylo vse vporadku. Promarnila jsem mesic cekanim na pripadne vajicko jen diky spatnemu pristupu. Pokusy o otehotneni stoji plno penez a slz pri neuspechu a kazda promarnena sance v teto situaci je hrozna. Muj novy gynekolog je uzasny....SHAYNA ROSE s.r.o.

Velice arogantní, až sprostý. Asi to bude tím, že jak on, tak sestra jsou pokročilého věku a je toho na ně moc a hrubě nezvládají. Že už je hodně dlouho "jiná doba" oba zaspali. Chovají se k pacientkám, jak za socialismu. Myslím, že kdyby na Kladně bylo více gynekologů, že si tento náfuka může prohlížet na koze tak tu svoji sestřičku. Byli by tam totiž sami.

K panu doktoru chodím asi čtyři roky. Je sympatický, takový galantní ale vadí mi, že neinformuje o průběhu léčby. Nedá se s ním moc mluvit o problémech. Sestra je divná, radši po ní nikdy nic nechci. Ale zatím mě ničím vyloženě nenaštval.

Jsem ráda, že můj gynekolog je Mudr.Jan Roth. Nemá chybu.

My jsme od pana doktora odešly i s dcerou kvůli jeho arogantnímu chování, které je stejné i u sestřičky. Nevím, jakým způsobem jsou některé pacientky u sestry víc oblíbené, nechci ji podezírat, že je to tím, že jsme jí nikdy žádnou pozornost nedaly, ale když jsme byly objednané na určitou hodinu a ještě hodinu a půl poté jsme seděly v čekárně, protože přednostně šla nějaká paní inženýrka, po ní měla přednost těhotná (asi ve třetím měsíci), pak maminka s tříletým dítětem - protože jak hlasitě sestra řekla, maminky s dítětem mají přednost...když jsme se po hodině a půl ozvaly, pan doktor nám doporučil změnu lékaře. Odešly jsme ten den tedy bez vyšetření a už o tomto doktorovi nechceme slyšet.

Já mam s doktorem špatnou zkušenost,…Když jsem si šla zažádat o potvrzení o těhotenství, tak se na mě rozzlobil, že mi to nenapíše, že bych na tom ještě mohla dělat nějaké podvody. co je tohle za drzost, byla jsem v 6.tém měsíci a moje nová doktorka se mě ptala v které jsem registrované nemocnici, s tímhle mi měl pomoci doktor, nikdy víc. Rodila jsem v Motole kam bych se s ním nikdy nedostala. Já k němu chodila od 15 let a také jsem s ním nikdy problém neměla. A 8 let jsem ho všem holkám doporučovala. Až do teď já nevím jestli měl pan doktor špatnou náladu, ale kvůli potvrzení o těhotenství se nemusel navažovat do mé rodiny, a doporučit mi ať si změním doktora, to od něj bylo tak nechutný. Navíc nejsem jediná kdo ho nemusí on je prostě takovej, jen jsem to neviděla.

Znám pana doktora 33 let. Do ordinace v Buštěhradě chodím v pohodě, vyšetření probíhá s citem a ještě si stačíme s panem doktorem popovídat o životě a já se bavím. A sestřička je zde také příjemná.

Bohužel také nemám s panem doktorem dobré zkušenosti, hledám si nového doktora na Kladně nebo v okolí, nevíte milé dámy o někom, kdo přijímá pacientky, i těhotné? Nemohly by jste napsat vy, které jste od něho přešly a jste spokojené u koho jste?
Děkuji