Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Umístění: Masarykův onkologický ústav Jiný

špičková odbornost, empatie i komunikace s pacientem. Zatím nejlepší lékař jakého jsem za svůj život potkal.

Umístění: Masarykův onkologický ústav Jiný

Když se řekne pan doktor Podhorec, vybaví se mi především obrovská snaha pomoci. Obrovská dávka empatie a optimismus který se snaží předat pacientům v jejich nelehkém boji s rakovinou je až obdivuhodný. Pan doktor léčil tatínka s rakovinou slinivky a díky jeho nastavené léčbě tady s námi mohl být o rok a půl déle. Všem onkologicky nemocným pacientům bych přála jediné, a to, dostat se do rukou tohoto skvělého doktora. Za vše mnohokrát děkujeme.

Umístění: Masarykův onkologický ústav Jiný

Pan doktor je nesmírně empatický. Maminka bohužel zemřela, nemoc byla příliš v rozsáhlém stádiu, ale ochota pana doktora byla neuvěřitelná. Moc doporučuji.

Umístění: Masarykův onkologický ústav Jiný

Velmi sympatický a vlídný pan doktor, takových moc není. Léčil naší maminku, bohužel nemoc nakonec zvítězila. Pomoc pana doktora Podhorce se nedá popsat slovy. Proto doopravdy velký dík!