Praktický lékař pro dospělé
Pražská 119, České Budějovice

Za mně jednoznačná spokojenost! I když jsem tam za posledních 10 let byl asi jen 5-6 x,kdy mi už opravdo něco bylo a vždy mi byla podána vynikající péče, od obou pánů doktorů. Stejně tak sestřičky mají výborný přístup a podařilo se jim i to, co jiným ne a to odebrat mi krev. Když to porovnám s dnešní návštěvou pohotovosti v nemocnici v Č.B., kde mně se zhnisaným a nateklým palcem na noze(po návratu z týdenní pracovní návštěvy v zahraničí) poslali domu, že si mám zajít k "obvoďákovi", tak je to sakra o něčem jiném. Pani ošetřující doktorka zřejmě nebyla v dobrém rozpoložení a byla krajně nepříjemná, prst si nenechala ani ukázat a já teď doma leduju, protože v tom sakra škube...ještě zvážím podání stížnosti na vedení nemocnice, že mně odmítla dotyčná lékařka ošetřit. Nejsem žádnej hypochondr a na pohotovosti jsem dnes byl za posledních 10 let podruhé. Poprvé to bylo před 2 lety s tržnou ranou na ruce a vyřešily to 3 stehy a tetanovka.Takže zítra jdu navštívit buď p.Dr.Piskače nebo p.Dr.Maršálka, podle toho kdo tam bude a vím, že mi pomůžou.

S tak dobrým přístupem k paciemtům a jeho lékařskou odborností se řadí k velmi dobrým lékařům važme si toho.

Já sice moc lékaře nepotřebuji, ale kdykoliv přijdu k nim do ordinace jsem s nimi s oběma mic spokojená jsem jejich pacientkou od roku 1975 a to je už co říct a pana MUDr Maršálka určitě velmi dobře pan MUDr Piskač připravil pro své ušlechtilé povolání jsou opravdu svědomití

Chodíme s celou rodinou k panu doktorovi Piskačovi a dnes i panu Maršálkovi, dlouhá léta a jsme s celým tamním personálem navýsost spokojeni. Budeme moc litovat až pan doktor Piskač ukončí definitivně svou praxi. Nechápu ty lidi ("pacienty"), kteří si mohou tady postěžovat a ani se nepodepsat. To je vidět, jak si asi za svým názorem stojí a jejich ublížená ješitnost. Mějte se fajn a buďte zdrávi.

Opravdu zkušený a příjemný lékař, doporučuji.

Já i manželka jsme s celým personálem ordinace velice spokojeni bez výhrad.

Již před časem jsem psala a na mém hodnocení trvám že je nejlepší. Jak Dr. Maršálek tak dr. Piskač. Nejsem spokojená, že tyto stránky respektivé mé hodnocení hodnotí negativně někdo cizí když ani nebyl v přítomnosti lékaře. Zamyslím -li se lékař znamená moudrost, pomoc, naproti tomu pacient bolest, nemoc, a jak vydím tak I OMEZENOST. Nevěřte na pomluvy je to skutečně odborník. Fremlová

Rozhodně nesouhlasím s jakýmkoli kladným hodnocením pana doktora Piskače, který je už poměrně dost starý a prostě nemá na to stačit mladším lékařům, kteří jsou více v obraze, jsou svědomitější a mají lepší, profesionální přístup. Takoví lékaři mohou občas zaskočit, ale jinak jim patří zasloužený důchod. Pan doktor Maršálek je mnohem lepší, sestřička u pana doktora je skvělá, ale to je asi to jediné.

Odešel jsem od těchto lékařů z důvodu změny bydliště a je to jediné co mi vadilo. Pan DR. Piskač i Dr. Maršálek jsou pro mě opradu super Lékaři a to jak kvalitou a profesionalitou, tak i přístupem. Celá ordinace si zaslouží 1* včetně sester. Jsou nejlepší byl jsem tam přes 10 let a mohu je všechny jen a jen chválit.

Pan dr. Maršálek je bohužel nesvědomitý, pomalý a v žádném případě ho nemůžu nikomu doporučit. Mudr. Piskač už bohužel v ordinaci skoro není. Přejdu k jinému doktorovi.