Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Gynekologie NJ, s.r.o., gynekolog, ARO
Purkyňova 32/1485, Nový Jičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

41 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Gynekologie NJ, s.r.o., gynekolog, ARO Jiný

Pan doktor je člověk na pravém místě. Pokud vím, tak již neordinuje. Vždy mi pomohl a vysvětlil, co bylo potřeba. Jsem ráda za to, že jsem mohla být jeho pacientkou.

Ověřený profil

dnes jsem byla u pana doktora poprve jsem nadsena ordinaci, jeho přístupem a hlavně je to lékař který se na vás nepodívá jen přes stul a udělá si na vás čas.Poprve jsem byla u lékaře hodinu a musím říct že jsem se rozhodla dobře.

Š
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velice spokojena a nevyměnila bych ho za nic.při každé kontrole at už běžné nebo v těhotenství,se ke mě choval velice pozitivně,vše mi vždy vysvětlil,byl přátelský,ohleduplný a hlavně při jakémkoliv problému dokáže pomoct nebo poradit.mám z lékařů hrůzu,jsem strašpytel,ale k němu chodím s radostí a vždy se na něj těším.a sestřička je taky velice příjemná a hodná.Nemůžu říct ani kousek negativa,snaží se oba jak nejlépe umí a dělají svou práci profesionálně.Řekla bych,že jsou špičky ve svém oboru.


K panu doktorovi dojíždím řadu let.Nikdy se mi nestalo,že by mě odbyl.Vždy profesionální přístup ve snaze pomoci.Mám v něj absolutní důvěru,ale musím říct i když nechci kritizovat,že milejší přístup sestřiček by nebyl na závadu.


Dobrý den, pan doktor je perfektní, chodím k němu více než 10let a neměnila bych. Co se týče sester - ale ty tu nehodnotíme, tak souhlasím s negativním hodnocením ostatních. Sama dělám ve zdravotnictví a kdybych se tak měla chovat k našim klientům - pacientům, nikdo by k nám nechodil. Někdy se mám strach i na něco zeptat. Naštěstí pan doktor mi náladu vždycky spraví.


Vždy trpělivě vyslechne..mám k němu absolutní důvěru!


Jsem po první návštěvě, změnila jsem gynekologa,který se mnou málo nebo vůbec nekomunikoval a připadala jsem si jako blázen. Pan doktor sám od sebe byl ochoten domluvit se, dal mi na výběr alternativy, dal prostor k diskuzi, a já měla pocit,že je v ordinaci pro mě a že ho tím neobtěžuji. A hlavně, že já si můžu vybrat, jakou cestou léčby půjdu.


Ověřený profil

Když se po dlouhé době dívám na veškeré hodnocení doktora Pětroše a na sestřičky je mi z těch negativních reakcí skutečně zle!Nikdy jsem se nesetkala se špatným chováním sestřiček ani pane doktora. To, že někdy někdo nemá náladu se stále usmívat je snad zcela lidské. Vždyť ani my ženy, které za panem doktorem chodíme nejsme dokonalé. Každý máme nějaké problémy a bohužel ne vždy naše emoce dokážeme ovládat. Jsme jenom lidi! A pan doktor je z mého hlediska PAN doktor na svém místě. Lidčtější přístup jsem nezažila. Ženy nechtějte zázraky, ty se dějí pouze v pohádkách. Doktoři se nám snaží všemožně pomoci a sestřičky jsou také jenom lidi, ženy které se musí také starat o svou rodinu. Mějte k nim, alespoň trochu úcty. A ne jen stále pomluvy, které stejně NIC neřeší a Vaše nemoci nevyléčí. S úsměvem a lidským přístupem, budete mít hodnotnější život! Jsme jen jednou na světě, tak život žijte s láskou Vážené dámy...


PŘED 20LÉTY MĚ OPEROVAL VELMI LIDSKÝ A ODBORNÝ PŘÍSTUP,TERÝ MU ZŮSTAL DODNES,KEŽ BY TO BYLO TAKTO U VŠECH LÉKAŘU.KDYŽ JSEM ZJISTILA,ŽE MÁ ORDINACI V NOVÉM JIČÍNĚ S RADOSTÍ JSEM SE K NĚMU VRÁTILA.MÁM V NĚJ OBSOLUTNÍ DŮVĚRU.


Ověřený profil

Já doporučuji chodím k němu 14let a je to skvělý lékař a odborník vždy se snaží pomoci a vyhovět.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti