Adresa

Rokycanova 2798, Pardubice V , Pardubice
Poliklinika Rokycanova

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 4 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
116 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
N
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Rokycanova gynekologické vyšetření

Já osobně jsem s panem doktorem velmi spokojená. Předchozí gynekoložka mě nevěnovala tolik času jako pan doktor. Mohu říct, že je pozorný a vše vysvětlí bez toho aniž bych se musela ptát. Děkuji panu doktorovi, díky němu se nemusím už bát chodit na gynekologii


S
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Rokycanova odstranění polyů

Měla jsem podezření na nádorových nález a po odstranění a dlouhém čekání na výsledek mne osobně předal pozitivní informaci o negativním výsledku včetně vřelého objetí. Je lidský, profesionální velmi pečlivý a rychlý. Vřele doporučuji i včetně nesmírně příjemné sestry.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Rokycanova

Prijemny,profesionalni a vztricny!Jsem rada,ze jsem podstoupila 2 screening prave ,tady u pana doktora Persina :-)


L
Ověřeny pacient

Pan doktor není mým stálým gynekologem, nicméně moje gynekoložka mě k němu poslala jako k odborníkovi na konkrétní potíže, které se u mě vyskytly. Pan doktor snad odborník je, nicméně jeho chování je velmi nepříjemné. Při zavádění zrcadla se mi lehce stáhly svaly, načež jsem se dočkala výtky se zvýšeným hlasem: "Přestaňte se hýbat! Chcete, abych Vás pořezal?" To mi stačilo. Moje lékařka mě poslala k panu doktorovi ještě jednou, návštěvu jsem ale odmítla. a odmítla bych ji zase. Vím, že moje doktorka je výborná a má skvělý a laskavý přístup. Proč se tedy stresovat u pana doktora Peršína.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Mudr. Peršína nemohu doporučit nikomu kdo má city, po stránce lékářské asi ví o čem mluví ( to nemohu soudit, protože jsem žádný velmi závažný problém neměla), co se týka, ale jeho jednání k pacientkám tak to je velmi hrubé a necitelné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

S doktorem mám nejlepší zkušenosti, chodím k němu roky, naprosto bez problémů - zachránil mi mamku i tetu, kterým okamžitě přišel na rakovinu děložního čípku po PRVNÍM VYŠETŘENÍ, sám operoval a jeho služeb si nemůžeme celá rodina vynachválit. Ano dámy, není to Váš pedikér ani manikér a rozhodně ho nezajímá jaký máte den nedejbože kolik máte práce. Na mě vždy milý, rád odpovídá na otázky, pokud je během vyšetření nepokládá sám. Sestřička v ordinaci je tak miloučká, že byste si ji rádi vzali domů :)
Za mě tedy pět hvězd, být jich tu více, dám je stejně všechny - DÁMY, VZPAMATUJTE SE!


S
Ověřeny pacient

Kvality se mu určitě upřít nedají. Je to doktor, který řeší zdravotní problémy, na hypochondry náladu nemá. Empatie by mohla být asi na vyšší úrovni, zvlášť, pokud se žena svěří s nějakým intimním problémem, ale co se týče odvedené práce, nemám si na co stěžovat. Pokud dodržujete jeho rady a doporučení, pokud se o sebe staráte, není s ním žádný problém.


P
Ověřeny pacient

Doktor je to celkem dobrý, byla jsem u něj před 4 roky kvůli menšímu zákroku. Tento měsíc jsem si nechala v pojišťovně vystavit přehled vykázané péče a nevěřícně jsem koukala, že k panu doktorovi stále chodím na preventivní prohlídky. Pravděpodobně jsem poslední 4 roky "náměsíčná" jelikož o žádné prohlídce nevím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Pan doktor mi vše vysvětlil i když tedy musela jsem se ptát sama. Jinak jeho chování bylo odměřené ale nemohu říct že by něco zanedbal. Ultrazvuky jsem měla vždy šup šup takže, než jsem se vzpamatovala byl konec, ale to bych i pochopila když jeho sestra není schopná naplánovat pacienty tak aby chodili alespoň v hodinu kdy jsou objednáni. Když jsem tam byla naposledy přišla jsem o hodinu a pul dříve abych v čas objednání byla na řadě a sestra si klidně zvala maminky které přišly dávno po mě a když jsem se ohradila byla na mě nepříjemná. Takže jsem čekala cca 2,5 h na to abych za 10minut vypadla. Šla jsem na řadu 1h po objednaném čase. Jsem ráda že už k němu nemusím. Příště půjdu na screeningy jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Pan Dr Peršin je člověk který si na vás udělá čas, vše řádně vysvětli a ma zájem o zdraví pacientů. Není to o všem kadeřník od vedle pro drby. A to zřejmě některým ženským chybí.
Vyrůstala sem v Německu a mám porovnání. Dávám palec nahoru


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti