Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

121 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Pan doktor je odborník na svém místě. Informaci sdělí objektivně a věcně, nemám pocit, že by někdy něco zanedbal. Není to ten typ lékaře, se kterým si budete povídat o počasí, protože má díky svým kvalitám neustále plnou čekárnu. Za mě je velké mínus je velmi dlouhé čekání.

Z
Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Pan doktor je skvělý. Naprosto profi chování a skvělá pece během mých dvou těhotenství. Kdo se chce vykecavat u kaficka, měl by jít jinam ;)

Z
Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Mudr. Peršín je pro mne nej kapacita. Již 16let. Jsem moc ráda, že jsem se k němu dostala. Pan doktor dává důraz, na dodržování prevence. Což oceňuji, a snažím se... .
Jinak přeji hezký den.


E
Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Pan doktor je vstřícný, trpělivý a chápající odborník, děkuji mu za péči, kterou mi mnoho let věnuje


I
Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný


S panem doktorem mám nejlepší zkušenost nejen já, ale i moje maminka. Je profesionální, vstřícný a velmi pečlivý. Sestřička v ordinaci je také velmi ochotná a milá. Vřele doporučuji.


N
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Rokycanova gynekologické vyšetření

Já osobně jsem s panem doktorem velmi spokojená. Předchozí gynekoložka mě nevěnovala tolik času jako pan doktor. Mohu říct, že je pozorný a vše vysvětlí bez toho aniž bych se musela ptát. Děkuji panu doktorovi, díky němu se nemusím už bát chodit na gynekologii


S
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Rokycanova odstranění polyů

Měla jsem podezření na nádorových nález a po odstranění a dlouhém čekání na výsledek mne osobně předal pozitivní informaci o negativním výsledku včetně vřelého objetí. Je lidský, profesionální velmi pečlivý a rychlý. Vřele doporučuji i včetně nesmírně příjemné sestry.


A
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Rokycanova

Prijemny,profesionalni a vztricny!Jsem rada,ze jsem podstoupila 2 screening prave ,tady u pana doktora Persina :-)


L
Ověřený profil

Pan doktor není mým stálým gynekologem, nicméně moje gynekoložka mě k němu poslala jako k odborníkovi na konkrétní potíže, které se u mě vyskytly. Pan doktor snad odborník je, nicméně jeho chování je velmi nepříjemné. Při zavádění zrcadla se mi lehce stáhly svaly, načež jsem se dočkala výtky se zvýšeným hlasem: "Přestaňte se hýbat! Chcete, abych Vás pořezal?" To mi stačilo. Moje lékařka mě poslala k panu doktorovi ještě jednou, návštěvu jsem ale odmítla. a odmítla bych ji zase. Vím, že moje doktorka je výborná a má skvělý a laskavý přístup. Proč se tedy stresovat u pana doktora Peršína.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Mudr. Peršína nemohu doporučit nikomu kdo má city, po stránce lékářské asi ví o čem mluví ( to nemohu soudit, protože jsem žádný velmi závažný problém neměla), co se týka, ale jeho jednání k pacientkám tak to je velmi hrubé a necitelné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu