Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Pan doktor je vstřícný, trpělivý a chápající odborník, děkuji mu za péči, kterou mi mnoho let věnuje

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

S panem doktorem mám nejlepší zkušenost nejen já, ale i moje maminka. Je profesionální, vstřícný a velmi pečlivý. Sestřička v ordinaci je také velmi ochotná a milá. Vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Rokycanova gynekologické vyšetření

Já osobně jsem s panem doktorem velmi spokojená. Předchozí gynekoložka mě nevěnovala tolik času jako pan doktor. Mohu říct, že je pozorný a vše vysvětlí bez toho aniž bych se musela ptát. Děkuji panu doktorovi, díky němu se nemusím už bát chodit na gynekologii

Umístění: Poliklinika Rokycanova odstranění polyů

Měla jsem podezření na nádorových nález a po odstranění a dlouhém čekání na výsledek mne osobně předal pozitivní informaci o negativním výsledku včetně vřelého objetí. Je lidský, profesionální velmi pečlivý a rychlý. Vřele doporučuji i včetně nesmírně příjemné sestry.

Umístění: Poliklinika Rokycanova

Prijemny,profesionalni a vztricny!Jsem rada,ze jsem podstoupila 2 screening prave ,tady u pana doktora Persina :-)

Pan doktor není mým stálým gynekologem, nicméně moje gynekoložka mě k němu poslala jako k odborníkovi na konkrétní potíže, které se u mě vyskytly. Pan doktor snad odborník je, nicméně jeho chování je velmi nepříjemné. Při zavádění zrcadla se mi lehce stáhly svaly, načež jsem se dočkala výtky se zvýšeným hlasem: "Přestaňte se hýbat! Chcete, abych Vás pořezal?" To mi stačilo. Moje lékařka mě poslala k panu doktorovi ještě jednou, návštěvu jsem ale odmítla. a odmítla bych ji zase. Vím, že moje doktorka je výborná a má skvělý a laskavý přístup. Proč se tedy stresovat u pana doktora Peršína.

Mudr. Peršína nemohu doporučit nikomu kdo má city, po stránce lékářské asi ví o čem mluví ( to nemohu soudit, protože jsem žádný velmi závažný problém neměla), co se týka, ale jeho jednání k pacientkám tak to je velmi hrubé a necitelné.

S doktorem mám nejlepší zkušenosti, chodím k němu roky, naprosto bez problémů - zachránil mi mamku i tetu, kterým okamžitě přišel na rakovinu děložního čípku po PRVNÍM VYŠETŘENÍ, sám operoval a jeho služeb si nemůžeme celá rodina vynachválit. Ano dámy, není to Váš pedikér ani manikér a rozhodně ho nezajímá jaký máte den nedejbože kolik máte práce. Na mě vždy milý, rád odpovídá na otázky, pokud je během vyšetření nepokládá sám. Sestřička v ordinaci je tak miloučká, že byste si ji rádi vzali domů :)
Za mě tedy pět hvězd, být jich tu více, dám je stejně všechny - DÁMY, VZPAMATUJTE SE!

Kvality se mu určitě upřít nedají. Je to doktor, který řeší zdravotní problémy, na hypochondry náladu nemá. Empatie by mohla být asi na vyšší úrovni, zvlášť, pokud se žena svěří s nějakým intimním problémem, ale co se týče odvedené práce, nemám si na co stěžovat. Pokud dodržujete jeho rady a doporučení, pokud se o sebe staráte, není s ním žádný problém.

Doktor je to celkem dobrý, byla jsem u něj před 4 roky kvůli menšímu zákroku. Tento měsíc jsem si nechala v pojišťovně vystavit přehled vykázané péče a nevěřícně jsem koukala, že k panu doktorovi stále chodím na preventivní prohlídky. Pravděpodobně jsem poslední 4 roky "náměsíčná" jelikož o žádné prohlídce nevím.