Jan Pěkný, zubař Vlašim

Zubař

U Vorliny 1500, Vlašim
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa Stálá péče

K panu doktorovi chodím už od doby kdy převzal praxi po svém tatínkovi. Odešel jsem od něj na dva roky kdy jsem se odstěhoval a měl jsem štěstí že mě vzal zase zpátky po návratu. Jen mi chudák potom půl roku dával dohromady zuby po "paní zubařce" ze Žďáru nad Sázavou. Děsím se jen momentu kdy půjde do důchodu. Musím doufat že má potomky kteří půjdou v jeho šlépějích. M. Vanda

K panu Doktorovi již chodím 25let. Je to nejúžasnější zubař , kterého znám. Dojíždím k němu 50km, ale stojí to za to. Neměnila bych za žádného jiného. Spurná Kristina

V.N. Nejlepší lékař, jakého jsem kdy poznala. Profesionál, ochotný, komunikuje s pacientem, vše vysvětlí.

Oceňuji výbornou komunikaci během zákroku, vždy vím, co se právě dělá a jak dlouho to bude ještě trvat.

Rozhodně doporučuji. Pan doktor je velký profesionál, během zákroku s pacientem komunikuje, ptá se "bolí-nebolí", sestřička také příjemná. Mám jen dvě připomínky, které se ovšem ani samotné osoby pana doktora netýkají. Přijde mi trochu podivné čekat místo v čekárně na chodbě ZŠ a druhá věc je, že pan doktor má velice dlouhé objednací doby, někdy na zákrok čekám i 4 měsíce. Což ovšem souvisí s tím (jak jsem psala), že pan doktor je jednoduše nejlepší, takže k němu nejspíš chodí celá Vlašim i okolí :o)

Jsem vždy spokojená.

profesionál :)

nejlepší zubař kterého znám, vždy vše vysvětlí a od něho to fakt nebolí

Příjemný, připraví vás na to co bude dělat, komunikuje během zákroku a stará se, jestli to moc nebolí, velmi vstřícný.

Moc milý pan doktor, citlivý a hezký. Vždy jsem měla ze zubařů strach, ale s tímto je to bez problému a nebojím se za nim zajít.Velmi mi pomohl i když jsem nevěděla přesně který zub mně bolí a on trpělivě zkoušel všemožné způsoby (teplý, studený,...). Doporučuji :o)