Privátní gynekolog
Raisova 21, Plzeň

Pan doktor nový je nejlepší odborník moc mi pomohl a pomáhá stále dál a mám k němu plnou důvěru moje druhé těhotenství bylo naprosto bezproblémové pane doktore moc děkuji za Honzíčka vaše věrná pacientka Monika A.

Jsem u pana doktora krátce, vlastně od počátku mého těhotenství a za sebe mohu říct, že jeho profesionální přístup a péče je na výbornou. Opravdu velmi pečlivý a nenechával nic náhodě, vždy vyslechl každý detail ohledně mého těhotenství. Velmi vzdělaný a zároveň vlídný člověk.
Vzkaz pro ty, kterým se nelíbí, že jim (jako prvorodičkám) neřekne to, na co se nezeptají. Dnes není tak těžké si najít všechny informace, stačí si koupit přílohu časopisu maminky, snad i v balíčku, který dávají sestřičky k těhotenství, jsou nějaké informace. Není přece časově možné vysvětlovat sáhodlouze veškeré věci, třeba i ty, které se Vás třeba ani netýkají, protože co kdyby... potom by čekací doba nebyla hodinu, ale snad tři hodiny, než by skončila přednáška... ;-)

JSEM PAC.PANA DOKTORA I SE SVOJI DCEROU JIŽ MNOHO LET.JSME VELICE SPOKOJENY,JSEM ZDRAVOTNICE,TAKŽE MOHU POSOUDIT I KVALITU PÉČE.VŠE SUPER A NA JEDNIČKU.PAMATUJI SI DOBY ,KDY JSEM VE SVÉM RODNÉM MĚSTĚ STÁLA BEZ KALHOTEK NA CHODBĚ A ČEKALA,AŽ SE NA MĚ DOSTALA ŘADA.OD DOBY CO CHODÍME K DR.NOVÉMU MOJE OBAVY Z NÁVŠTĚV ODPADLY.I ZÁKROKY,KTERÉ JSEM MUSELA PODSTOIPIT BYLY NA VRCHOLOVÉ KVALITĚ.TAKÉ NÁM PAK DOKTOR ÚSPĚŠNĚ PORODIL VNUČKU.MOC A MOC DĚKUJEME.

Jsem pacientkou Mudr.Nového mnoho let a jsem velmi spokojená s jeho přístupem ke mě jako k pacientce. Jedinou nevýhodou je, že má dlouhé čekací lhůty, ale to je asi tím, že je nejlepší a tím pádem nejvyhledávanější!

Pan doktor Nový je skvělý člověk,vynikající odborník s velmi příjemným vystupováním,kterému vděčím za to,že jsem se stala maminkou dvou holčiček.

Chodila jsem k panu doktorovi od 17 let, ale momentálně nežiju v Plzni, takže jsem si našla jiného doktora. Je fakt, že pan doktor byl vždycky velmi milý a příjemný, ale trochu mi vadily dvě věci. Velmi dlouho jsem chodila každý půl rok na kontrolu kvůli viru, který mi našel, ale nikdy, ani na moje dotazy, nevysvětlil, o co se jedná. Nenaordinoval mi žádnou léčbu, takže to zřejmě nebylo nic vážného, ale ocenila bych víc informací. Dále jsem nebyla spokojená s reakcí pana doktora na své přání přestat brát hormonální antikoncepci. Bylo vidět že s mým rozhodnutím nesouhlasí, postrádala jsem respekt pro svoji volbu, to mě mrzelo. Pan doktor je v Plzni velmi uznávaný a je nepochybně velký profesionál, ale tyto dvě věci mě osobně trochu zkazily dojem. Ale chápu, že je to individuální, obecně mohu doporučit ženám, které důvěřují lékařské autoritě.

Byla jsem u pana doktora pouze na 3D ultrazvuku,ale působil velice mile, ochotně popisoval, co se děje i po celodenní "šichtě". Stejně tak i sestřička.

velká spkojenost s tímto lékařem

Je to nejúžasnější gynekolog, které jsem poznala a že jsem jich už prošla hodně. Je nejlepší po odborné stránce tady v Plzni a má i profesionální přístup.

K panu doktorovi Novému chodím jako pacientka již 18 let - přesně tolik bude letos v říjnu mé dceři. Jen díky přímluvě paní primářky Lukášové jsem se tehdy mohla zařadit mezi tu spoustu "šťastných a vyvolených", kterých má pan doktor neustále plno. Díky vzorné péči pana doktora proběhlo mé rizikové těhotenství téměř bez komplikací a měla jsem i štěstí, že byl i u mírně komplikovaného porodu mé dcery. I mé druhé těhotenství probíhalo díky jeho péči bez problémů. Dnes je i má téměř dospělá dcera jeho pacientkou a nemůže si jeho péči vynachválit. Stejně pečlivý a lidský přístup musím ocenit i u sestřiček jeho ordinace. Přeji jim všem stále plno spokojených a vděčných pacientek. Iveta T.