Dvořákova 75, Přerov
Nemocnice Přerov

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Nemocnice Přerov Porod

Asi by to chtělo trochu zapracovat na komunikaci s pacientkami. To člověka trochu rozhodí, ale jinak.. klidně bych šla k němu rodit znovu! Nebyla jsem asi úplně jednoduchý případ, ale zvládli jsme to rychle a nakonec i bez problémů.

Výborný diagnostik, zručný operater.Velmi dobrá komunikace, jako pacientka jsem velmi spokojena.

Odborník je určitě, ale nechtěl podat žádné informace.. Měla jsem při porodu komplikace a nevěděla jsem, na čem jsem.. i když jsem se přímo zeptala. Také by to chtělo trochu vlídnější přístup k pacientkám. Po zákroku , když jsem ještě nebyla ani pořádně probraná, mi nepříjemně naznačil, že bych měla zůstat jen u jednoho dítěte, ale důvod již neuvedl. Při kontrole u svého lékaře (na Zlínsku) mi ale bylo řečeno, že podle propouštěcí zprávy nevidí žádnou překážku v dalším přirozeném porodu. Záporně hodnotit nebudu, protože jsme obě - i s malou naprosto v pořádku.

Skvelý odborník, síce má zvláštny, no priamočiary a fér prístup k ľuďom (čo sa dnes mnohým ženám nepáči, pretože rastie trend tzv. "análneho horozlezectva"). Avšak kvalita vedomostí je rozhodujúca, preto dávam najvyššie hodnotenie.