Sam. ordinace PL - stomatologa
Dělnická 442, Libčice nad Vltavou

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa hledání nového stomatologa

Po 33letech návratu ze zámoří ( kde obdržíte málo péče za hodně $ ) mě byl pan Dr.Nekula doporučen mým otcem. Takže již mohu nyní 18 let porovnávat přístup a odbornost tohoto lékaře s mojí mnohaletou zkušeností.

Opravdu nedoporučuji... dobrý dobrý...a nakonec jsme s desetiletou dcerkou skončily na Kladenské pohotovosti kde jí dvě hodiny trhaly druhý zub a ještě jsem dostala vynadáno za zanedbání ...Kateřina Králová

Musím reagovat na nespokojený komentář o dětských zoubcích. K panu Nekulovi chodím již 25 let. Také to bylo vždycky samé "dobrý, dobrý", akorát mě poslal na ortodoncii kvůli rovnátkům a před 5 lety na vyoperování osmiček. V obou případech mi dělali panoramatický rentgen, aby ověřili, že mám pusu bez kazů. Žádné kazy jsem neměla (a nemám doteď, nikdy mi nevrtali zub).
Na základní škole jsme chodili ke školní zubařce, rodiče mě z toho omlouvali, protože jsem docházela každý měsíc na ortodoncii. Jednou jsme na to ale zapomněli. Zubařka mi chtěla vrtat 6 zubů, prý samý kaz. Přitom jsem měla zuby zdravé, potvrzeno z rentgenů kvůli rovnátkům. Ta doktorka mi chtěla vrtat zdravé zuby. Nenechala jsem si nic udělat, stejně starý brácha si bohužel nechal 2 zuby vrtat a jsou to jediné zuby, se kterými má doteď problémy.
Zdravé zuby mi potvrdili i při předoperačních vyšetřeních v Kateřinské na Karláku.
Nikdy bych už k jinému zubaři na zákrok nešla, ani kdyby mi tvrdil bůh ví co že mám nebo nemám.

Pana Nekulu nedoporučuji, zanedbává péči o dětské pacienty, vše je podle jeho slov " dobrý " a výsledek- zanedbané zubní kazy a 2 vytržené zoubky.Pro děti rozhodně NE!!!!!

Nejlepší stomatolog, kterého jsme poznali, jak po stránce odborné, tak pokud se týká lidského přístupu k pacientovi. Z naší rodiny ho navštěvujeme všichni, tj. 9 osob, z toho 3 menší děti....a vše je v pohodě, dokonce bych řekla, že sem chodíme rádi jak při problému, tak i na preventivní prohlídky....:-)
Přejeme panu doktorovi a jeho zdravotní sestřičce hodně pracovních i osobních úspěchů a za vše moc děkujeme.

Pan Nekula je úžasný. Až do 16 let jsem se zubaře vždy bála a k návštěvě zubaře mě dohnala až bolest. Vše mi vysvětlil a byl moc hodný... všechen strach ze mě opadl. Dokonce jsem vydržela i tahání nervů, což jsem si předtím nedokázala ani představit, že bych něco takového podstoupila. Je milý a vždy mi vše vysvětlí, abych neměla obavy z bolesti. Dnes jako 20 letá si nemůžu na nic stěžovat. Můžu jen doporučit !!!! Navštěvujeme ho celá rodina a nikdy jsme neměli žádný problém. !!

super zubař.

BEZKONKURENČNÍ, PROFESIONÁL!!!!!JANSKÁ HEL.

Velice dobrý zubař

nejlepsi zubar ktereho znam, u neho jedineho se nebojim, a doporucuji ho kudy chodim