Odborný ženský lékař
Nám. Sítná 3106, Kladno

Umístění: Odborný ženský lékař Jiný

6 let s panem doktorem neměla jsem žádné problémy občas ano byl arogantní. ALE teď po konizaci čípku kde mi přišel výsledek spatny v prosinci 2020 až v červenci 2020 na další ster ten vyšel ještě hůř.pote do péče do nemocnice na biopsii ta špatná a operace.v lednu 2021 k němu na kontrolu.On že 14 marodni stačí říkám že mám náročnou práci uklízečky že nosím kýble vytirám a budu o jarní prázdniny muset mýt okna a on ať to nedělám ale že mi to neprodlouzi a že si myslel že mu budu vdecna že přišel na tohle a že budu ráda když mě nesezere rakovina a že jsem nevdecna. Vylezla sem ven a brecela.katastrofa odcházím.

Umístění: Odborný ženský lékař Preventivní prohlídka

Pan mudr. Lukáč,jenom diky jeho pečlivosti se zjistilo jaký problém mám. Vlastně diky tomu mi zachránil život a mým dcerám také.Rozhodně doporučuji.

Umístění: Odborný ženský lékař

Chvání tedy kolikrát příšerné - jak k pacientům, tak k sestřičce (Téměř každou kontrolu...). Osobně si tedy od soukromého lékaře, kterému platíte, představuji úplně jiné chování, proto jsem odešla na soukromou kliniku na Proseku a nemohu si vynachválit. Doktorka moc milá, ceny mnohem nižší, nikdy sem nečekala, online ordinace.
Jako lékař není špatný, ale jako člověk mi tedy rozhodně nesedl.

Bohužel velice nedoporučuji. Jakmile jsem neměla žádný problém, tak to byl milý a ochotný. Každou návštěvu samozřejmě přednáška, že hledá další pacienty pouze na doporučení apod.. Za celých 5 let jsem měla jediný problém, který rozhodl... Po 2 týdnech stále se zhoršujících bolestí v podbřišku, jsem volala do ordinace a tam mi řekli, že v břiše mám hodně orgánu ať si zajdu k obvodní.. Tak jsem tam zašla a samozřejmě mi řekla, že to je gynekologický problém. Pan doktor měl dva týdny dovolenou, takže mi vypsala akutní žádanku do nemocnice, kde jsem dostala antibiotika a měla těžký zánět vaječníků.. Potom jsem šla na kontrolu k Lukáčovi a ten byl arogantní, zlý a naštvaný, že jsem byla v nemocnici a ne u něj. Kdybych čekala na něj, tak nevím.. Antibiotika nezabrala, tak mi tedy napsal ještě jedny.. Takže za mě nikdy tedy....

Pan doktor je vynikající lékař. Chodím k němu pátým rokem a vždy byl velice příjemný. Nemůžu si stěžovat, vždy, všem doporučuji

Pan doktor je velmi nepříjemný a jeho chování opravdu nemá hranice. Rozhodně nedoporučuji a věřím, že pokud chcete kvalitní péči tak je potřeba změnit ordinaci

Pan doktor je velmi peclivy, dle meho nazoru sympaticky a nikdy jsem s nim nemela problem. Chodim k nemu 2 roky, nyni se mi objevili vetsi zdravotni komplikace, ktere nejsou primo gynekologicke, ale s timto oborem uzce souvisi. Pan doktor na me dotazy ochotne odpovidal, doporucil mi nektera reseni meho problemu (svuj nazor mi nevnucoval). Chodi k nemu i ma sestra, ktera ma na pana doktora stejny nazor. V cekarne cekam max.5 minut (pouze jednou se mi stalo, ze jsem cekala asi 25 minut a pan doktor se velmi slusne omluvil, ze pacientka prede mnou mela lehke komplikace). Prostredi prijemne, sestra velmi mila, rocni poplatek je snesitelny. Ja doporucuji :)

Arogantní,nevkusné chovaní..není schopen poradit a když se na něco zeptáte tak vás jenom seřve a nehodlá s váma mluvit. Když jsem objednaná na 5 hodinu jdu třeba až ve čvrt 7.Klidně vás ztrapní před celou čekárnou.Nedoporučuju !!!! Hledám jineho gynekologa

Pak doktor co se zkušeností týká, tak je docela pečlivý, ale z hlediska jeho chování se k pacientkám, je to neskutečně arogantní člověk, namyšlený a dovede pacientku tak rozhodit, že když odcházíte z jeho ordinace, máte pocit, že jste ten nejhloupější člověk na světě.
Proto, jestli můžu poradit, raději se ordinaci MUDr. Lukáče vyhněte s velkým obloukem.

Až do minulé návštěvy bych pana doktora doporučila. Po poslední návštěvě jsem přehodnotila svůj názor a hledám si jiného gynekologa. Při registraci (r. 2010) byl milý, ochotný, vše mi vysvětlil. Chodila jsem jen na prevenci, žádné jiné problémy jsem neměla. Po lékařské stránce je dle mého názoru dobrý a pečlivý ( i když tím, že jsem chodila jen na prevenci, nemůžu moc posoudit). Nikdy na mě nebyl nepříjemný a negativním recenzím jsem nechtěla věřit. Nyní je mohu jen potvrdit a přidávám další. Pan doktor se choval velmi arogantně, nadřazeně a udělal ze mě totální blbku. Přišla jsem si pro recept na antikoncepci a zároveň jsem se chtěla objednat za 14 dní na prohlídku a probrat svůj problém, který nevydrží do preventivní prohlídky. Pan doktor seděl zrovna u sestřičky a když slyšel, co říkám, tak se na mě hned obořil se slovy: Vy jste paní bakalářka? Vysokoškolsky vzdělaná? A to nevíte, že...bla bla bla a už to začalo. Vynadal mi, že si nelze v jednom měsíci vyzvednout recept a pak jít ještě na prohlídku, že mu to pojišťovna nezaplatí a že se mám přeobjednat na další měsíc. Nakonec se mě zeptal, jaký mám problém, s čím chci přijít a když jsem mu to řekla, tak mi odpověděl stylem jako že jsem úplně blbá, ať s tím ani nechodím, že to není žádný problém, že si snad dělám srandu. A jaktože takové věci neznám. Bylo to ponižující. Mlčky jsem jen stála, abych se nerozbrečela. Byla to má poslední návštěva.