Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

17. listopadu 291, Police nad Metují
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

K panu Kubcovi jsem chodila ráda. Zbavil mě strachu ze zubaře a taky pár špatných zubů.Ale po poslední prohlídce mi nechal v ústech několik kazů a i přes moji stížnost na bolest jednoho zubu,kaz neověřil a neošetřil. Pokud na sobě chce někdo ušetřit a chce mít zuby v průměru pak je u doktora Kubce na správném místě.


Dávám velmi dobrý jen proto že se zubaři nemám moc zkušeností, ale že se u pana doktora citím velice dobře a chodím k němu s klidem a bez strachu co mě zas čeká. Tímto i pana doktora zdravím a těším se na další léta snad bez kazu:) Zdeněk


Plná spokojenost, jak s lékařem, tak se sestrou.


S panem doktorem jsem nad míru spokojená, jeho vlídný přístup mi ulehčil mnohé stresy z návštěvy ordinace, profesionál na svém místě, opravdu veliká spokojenost.


S

S panem doktorem jsem nad míru spokojená. Vyřazuje z něho klid a to člověk při návštěvě ordinace moc potřebuje. Zákrok dovede vysvětlit, přístup profesionální. Navštěvuji ho už více než 15 let, teď už i se svými dětmi. Nemám ani žádné připomínky k sestřičce. Když potřebuji přeobjednat (a to někdy i na poslední chvíli), není problém. Snaží se vyjít vstříc a společně hledáme vhodný termín (při mém pracovním vytížení to není nic jednoduchého). Arogantní přístup jsem já osobně u ní nezažila, a to jsem ordinaci navštívila za ta léta mnohokrát. Mohu říci, že atmosféra v ordinaci je příjemná, přátelská.


Dobrý doktor, s výborným přístupem. Jen sestřička p.Vrbová je velmi arogantní,namyšlená, k lidem se chová strašně...nemám ani slov..


M

Pan doktor Kubec je ve svém oboru kapacita, přístup lidský, snaží se zachránit každý kousek zubu a člověku pomoct,jak jen to jde.Vím, že to je hodnocení pro doktory, ale prostě mi to nedá napsat i o sestře p. doktora.To je uplně opačná povaha arogantní, neochotná a neuznalá.Jsou zde dlouhé čekací doby a často se stane, že přijde nějaký známý a jde přednostně na řadu oproti těm,co už tam čekají třebas půlhodiny na objednání.Při nutnosti ošetření na pohotovosti je nutné tam být do 7.30 ač vaše možnosti to nedovolují sestra neuznává opodstatněné důvody/autobus,práce,dítě/,i když předtím zavoláte.


H

K panu doktorovi chodím já i mé tři děti, je skvělý odborník a zároveň i člověk. Je to Pan doktor,ke kterému chodíme rádi.


I

U tohoto pana zubaře jsem byla s bolestí a opravdu byl milý a příjemný.Vůbec jsem nic necítila a ten den mi trhal zub a večer jsem šla na ples. Spokojenost.


Z

Výborný, lidský a,s rozumným úsudkem přistupující k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti