Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mánesova 646, Hradec Králové
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Pan doktor trpí neempatičností. Ok, nejsou všichni lékaři milí, a chápu to. Horší je, že místo ochoty pomoci člověku řešit diagnózu, mi sdělí - Vy nechcete pracovat, jste líný. Vykuleně hledím a nemůžu mluvit. Kdyby to bylo bráno z legrace, tak to taky vidím jinak. To, že mne má práce baví a dělám víc než musím, to je druhořadé - podle něj. Po té trapné chvíli, kdy jsem opouštěl ordinaci, jsem nedokázal člověka jako je on pojmenovat. A to dělám s lidmi.!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Ochotný přijít i ve volném čase, doktor s velkým D, jeho nástupkyně mu nesahá ani ke kotníkům. Klobouk dolů před takovým doktorem. Chodím k němu 20 let. Vím o čem mluvím.


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už přes 10 let a jsem s ním spokojená. Je pravda, že v prvopočátku jsem měla také pocit, že věci zlehčuje, ale podle mého názoru umí rozlišit závažnost problému a pokud jde o lehčí diagnózu, snaží se ji řešit co nejpřirozeněji - bez léků, které zatěžují organismus. Když už šlo pak do tuhého, vždy mi pomohl a věc nezlehčoval. Jeho pernamentní pozitivní přístup k věci a dobrá nálada mě vždy spíše povzbudila než odradila. Na mě arogantní nikdy nebyl, protože aroganci nesnesu v žádné míře, tudíž bych k němu nechodila. Pokud někomu nevyhovuje jeho druh konverzace, najděte si jiného doktora.


M
Ověřeny pacient

Pan Krejčí dělá ostudu svému řemeslu. Nemoce, která nezná zlehčuje a dělá z lidí automaticky blázny a simulanty. Naprosto neprofesionální přístup. Skutečný doktor se pozná tak, že je schopen vyléčit a ne pouze "léčit", jak to praktikuje tento pán. Ve vlastním zájmu se poohlédněte jinám. Přeji krásný den.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Je to skvělý lékař a kdo s ním není spokojený je buď simulant a nebo člověk, který by stejně byl nespokojený s každým. Já tohoto lékaře navštěvuji již řadu let a musím říci, že mě nikdy nenechal na holičkách a vždy mě dostal ze všeho co mi kdy bylo. Takže vážení co píšete tu snůšku blábolů, přestaňte simulovat a pak se vám nestane, že když vám něco opravdu bude, tak vám to nikdo nebude věřit a věnujte se také prevenci a nechoďte k lékaři až za 1 minutu 12. a možná pak zjistíte, že je to Lékař a ne veterinář, jak se ho snažíte mnozí vylíčit. A nebo pak druhá možnost ... najděte si jiného odborníka, který vám bude vyhovovat víc.


Ověřeny pacient

Vím, že ne každý musí mít stejné zkušenosti, ale z mého pohledu je to jasné. Znám osobně i z doslechu mnoho doktorů a větší HOVADO jsem neviděl!

Namátkou několik důvodů -> ZANEDBANÁ LÉČBA !!! (= to mělo vliv, a rozhodně ne zanedbatelný, na tom, že došlo k nejhošímu...), ZLEHČOVÁNÍ problémů pacienta, NEMÍSTNÉ VTIPY a poznámky, LHOSTEJNOST, NEOCHOTA, AROGANCE, VULGARITA... Mám vůbec pokračovat?

Za naší rodinu NAPROSTÁ NESPOKOJENOST a ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJEME!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Ti, co nejsou s panem Doktorem, ano s velkým D, spokojeni, by se měli především zamyslet sami nad sebou, nad svým chováním. Po dlouhých a nekonečných vyšetřením "odborných" lékařů, kdy mi, ano od počítače, každý podal recept a ani nezvedl oči, mně kamarádka dovedla k "obyčejnému" praktickému lékaři, který bez drahých přístrojů, "selským" rozumem ihned diagnostikoval příčinu mých dlouhotrvajících potíží a také je vyléčil - ihned na místě. V době, kdy jsem přestávala doufat ve vyléčení a pomalu se smiřovala s tím, že pro mně aktivní život končí a možná budu na vozíku, se stal pro mně Bohem a děkuji, že JE a že jsem měla tu čest se s ním seznámit.


P

Souhlasím, že když pan doktor chce, dokáže se pacientům věnovat pečlivě, ale když jsem u něho byla poprvé a kontroloval mi krk a když jsem otevřela pusu, tak to komentoval slovy... hm slečno, vy máte velkou pusu, vy se dobře vdáte!.. tak to bylo opravdu moc. A při každé další návštěvě se ptal... a co vy vůbec děláte? To vás dost otravuje, když mu to opakujete a vysvětlujete při každé návštěvě. Nemá rád antibiotika - ano, budiž mu to k dobru. Dlouhé čekací doby v čekárně. A určitě uslyšíte radu - pijte, hodně pijte, i když pijete jak vzteklý...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


je ochotný a vždy poradí se všemi problémy


Š

K panu doktorovi chodim již spoustu let, taktéž i moje mamka a brácha a jsme spokojeni všichni. Líbí se mi, že nikdy zbytečně nepředepisuje antibiotika, snaží se léčit dle "osvědčených babských rad". Je vždy pozitivně naladěn a usměvavý. Dříve mi vadilo, že nedělá výtěr pro ověření, ale to se, aniž bych si o to musela říci, změnilo a už je dělá. Navíc má moc milou a hodnou sestřičku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti