Sam. ordinace PL pro dospělé
Mánesova 646, Hradec Králové

Pan doktor trpí neempatičností. Ok, nejsou všichni lékaři milí, a chápu to. Horší je, že místo ochoty pomoci člověku řešit diagnózu, mi sdělí - Vy nechcete pracovat, jste líný. Vykuleně hledím a nemůžu mluvit. Kdyby to bylo bráno z legrace, tak to taky vidím jinak. To, že mne má práce baví a dělám víc než musím, to je druhořadé - podle něj. Po té trapné chvíli, kdy jsem opouštěl ordinaci, jsem nedokázal člověka jako je on pojmenovat. A to dělám s lidmi.!

Ochotný přijít i ve volném čase, doktor s velkým D, jeho nástupkyně mu nesahá ani ke kotníkům. Klobouk dolů před takovým doktorem. Chodím k němu 20 let. Vím o čem mluvím.

K panu doktorovi chodím už přes 10 let a jsem s ním spokojená. Je pravda, že v prvopočátku jsem měla také pocit, že věci zlehčuje, ale podle mého názoru umí rozlišit závažnost problému a pokud jde o lehčí diagnózu, snaží se ji řešit co nejpřirozeněji - bez léků, které zatěžují organismus. Když už šlo pak do tuhého, vždy mi pomohl a věc nezlehčoval. Jeho pernamentní pozitivní přístup k věci a dobrá nálada mě vždy spíše povzbudila než odradila. Na mě arogantní nikdy nebyl, protože aroganci nesnesu v žádné míře, tudíž bych k němu nechodila. Pokud někomu nevyhovuje jeho druh konverzace, najděte si jiného doktora.

Pan Krejčí dělá ostudu svému řemeslu. Nemoce, která nezná zlehčuje a dělá z lidí automaticky blázny a simulanty. Naprosto neprofesionální přístup. Skutečný doktor se pozná tak, že je schopen vyléčit a ne pouze "léčit", jak to praktikuje tento pán. Ve vlastním zájmu se poohlédněte jinám. Přeji krásný den.

Je to skvělý lékař a kdo s ním není spokojený je buď simulant a nebo člověk, který by stejně byl nespokojený s každým. Já tohoto lékaře navštěvuji již řadu let a musím říci, že mě nikdy nenechal na holičkách a vždy mě dostal ze všeho co mi kdy bylo. Takže vážení co píšete tu snůšku blábolů, přestaňte simulovat a pak se vám nestane, že když vám něco opravdu bude, tak vám to nikdo nebude věřit a věnujte se také prevenci a nechoďte k lékaři až za 1 minutu 12. a možná pak zjistíte, že je to Lékař a ne veterinář, jak se ho snažíte mnozí vylíčit. A nebo pak druhá možnost ... najděte si jiného odborníka, který vám bude vyhovovat víc.

Vím, že ne každý musí mít stejné zkušenosti, ale z mého pohledu je to jasné. Znám osobně i z doslechu mnoho doktorů a větší HOVADO jsem neviděl!

Namátkou několik důvodů -> ZANEDBANÁ LÉČBA !!! (= to mělo vliv, a rozhodně ne zanedbatelný, na tom, že došlo k nejhošímu...), ZLEHČOVÁNÍ problémů pacienta, NEMÍSTNÉ VTIPY a poznámky, LHOSTEJNOST, NEOCHOTA, AROGANCE, VULGARITA... Mám vůbec pokračovat?

Za naší rodinu NAPROSTÁ NESPOKOJENOST a ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJEME!!!

Ti, co nejsou s panem Doktorem, ano s velkým D, spokojeni, by se měli především zamyslet sami nad sebou, nad svým chováním. Po dlouhých a nekonečných vyšetřením "odborných" lékařů, kdy mi, ano od počítače, každý podal recept a ani nezvedl oči, mně kamarádka dovedla k "obyčejnému" praktickému lékaři, který bez drahých přístrojů, "selským" rozumem ihned diagnostikoval příčinu mých dlouhotrvajících potíží a také je vyléčil - ihned na místě. V době, kdy jsem přestávala doufat ve vyléčení a pomalu se smiřovala s tím, že pro mně aktivní život končí a možná budu na vozíku, se stal pro mně Bohem a děkuji, že JE a že jsem měla tu čest se s ním seznámit.

Souhlasím, že když pan doktor chce, dokáže se pacientům věnovat pečlivě, ale když jsem u něho byla poprvé a kontroloval mi krk a když jsem otevřela pusu, tak to komentoval slovy... hm slečno, vy máte velkou pusu, vy se dobře vdáte!.. tak to bylo opravdu moc. A při každé další návštěvě se ptal... a co vy vůbec děláte? To vás dost otravuje, když mu to opakujete a vysvětlujete při každé návštěvě. Nemá rád antibiotika - ano, budiž mu to k dobru. Dlouhé čekací doby v čekárně. A určitě uslyšíte radu - pijte, hodně pijte, i když pijete jak vzteklý...

je ochotný a vždy poradí se všemi problémy

K panu doktorovi chodim již spoustu let, taktéž i moje mamka a brácha a jsme spokojeni všichni. Líbí se mi, že nikdy zbytečně nepředepisuje antibiotika, snaží se léčit dle "osvědčených babských rad". Je vždy pozitivně naladěn a usměvavý. Dříve mi vadilo, že nedělá výtěr pro ověření, ale to se, aniž bych si o to musela říci, změnilo a už je dělá. Navíc má moc milou a hodnou sestřičku.