Samostatná ordinace PL - stomatologa
Žižkova 954, Benešov

Měl jsem v životě hodně zubařů, ale MUDr. Horák je jasně nejlepší. Taky k němu chodím už skoro 20 let.
js

Pan doktor je nejpoctivější a nejsvědomitější člověk,kterého znám.Jeho laťka je nasazena velmi vysoko.Moc si ho vážím jako lékaře i jako člověka:-)

Pan doktor je velice svědomitý stomatolog.V určitých situacích mne pozastavil paradentozní
stav mých zubů.Nesetkala jsem se s odmítnutím ze strany pana doktora.Velice si vážím jeho přístupu ke klientovi.

K panu doktorovi Horákovi chodím již téměř 15 roků. Jsem velmi spokojem s jeho prací a nebýt pana Horáka ani nevím jak by dopadl můj chrup. Ještě před tím, než jsem začal chodit k panu Horákovi, jsem měl asi jako všichni z nás, doktorku ze školy a u ní bylo vše vpořádku, ale jakmile jsem na doporučení zašel k panu Horákovi, bylo vše jinak. Moje první návštěva trvala asi 2 hodinu a kazů bylo tolik, že jsem musel přijít za dva týdny ještě jednou, aby se tomu co mám v ústech dalo říkat chrup. Ještě jedna věc, pan Horák není jen vynikající stomatolog, který je uznáván právě pro svojí profesionalitu, ale je i velmi příjemný a vstřícný člověk, kterého by jsi měli lidé vážit za to jaký je. Prostě pane doktore DĚKUJI za vše.

To je prostě Jenda

Pan Horák je doktor a člověk, kterého si velmi vážím.