Adresa

Tyršova 160, Sedlčany
Ord. prakt. lékaře - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

1

Obecné skóre
4 názory

M
Ověřeny pacient

Špatný přístup, nevyhovující léčba, zbytečně bolestivé zákroky..Jsem rád, že jsem zubaře vyměnil a dnes si nemohu stěžovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Kdo můžete, tak utečte. Jeho stálé tvrzení - že zoubky jako perličky. Kdyby se raději pořádně podíval i do mezizubních prostorů, tak by objevil kazy stoliček - ty po letech spojit jednou blombou a způsobil tak další zhoršení, váček a zánět. fakt super. Další blomba ještě větší paskvil. Jeho " to je jen pigment" byl ve skutečnosti naprosto normální kaz :-) Sice jeho péče skoro nic nestojí, ale kdo si chce v dnešní době nechat vypadat všechny zuby?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S doktorem nema problem.Mrazek


J

K panu Havlátovi jsem chodila asi pět let, každý půl rok na kontrolu. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že rozhodně nepatří mezi pečlivé stomatology. Vždy,řekl, že mám zuby absolutně v pořádku a ať opět přijdu za půl roku na kontrolu. Tato péče se projevila silným zánětem spodní čelisti. Stalo se to v době jeho nepřítomnosti a tak jsem navštívila zastupující doktorku. Při kontrole mi prozradila, že mám krom tohoto problému i kaz na 4 vlevo dole a abych si tedy zašla ke svému lékaři až bude přítomen. Tento pán mi po prohlídce řekl svou oblíbenou zaklínací formuli " v pořádku, přijďte za půl roku!" Od té doby jsem tam nebyla. Bohužel je u nás dobrých stomatologů málo, slovy 2 a Ti mají tak plno, že na běžné prohlídky objednávají půl roku dopředu. A tak zatím dojíždím do Tábora cca 50 km. Paní doktorka mi našla ještě další dva kazíky a opravila všechny staré plomby. Při každé návštěvě, mi zuby vyčistí a pečlivě prohlédne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti