Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Tyršova 160, Sedlčany

Špatný přístup, nevyhovující léčba, zbytečně bolestivé zákroky..Jsem rád, že jsem zubaře vyměnil a dnes si nemohu stěžovat.

Kdo můžete, tak utečte. Jeho stálé tvrzení - že zoubky jako perličky. Kdyby se raději pořádně podíval i do mezizubních prostorů, tak by objevil kazy stoliček - ty po letech spojit jednou blombou a způsobil tak další zhoršení, váček a zánět. fakt super. Další blomba ještě větší paskvil. Jeho " to je jen pigment" byl ve skutečnosti naprosto normální kaz :-) Sice jeho péče skoro nic nestojí, ale kdo si chce v dnešní době nechat vypadat všechny zuby?

S doktorem nema problem.Mrazek

K panu Havlátovi jsem chodila asi pět let, každý půl rok na kontrolu. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že rozhodně nepatří mezi pečlivé stomatology. Vždy,řekl, že mám zuby absolutně v pořádku a ať opět přijdu za půl roku na kontrolu. Tato péče se projevila silným zánětem spodní čelisti. Stalo se to v době jeho nepřítomnosti a tak jsem navštívila zastupující doktorku. Při kontrole mi prozradila, že mám krom tohoto problému i kaz na 4 vlevo dole a abych si tedy zašla ke svému lékaři až bude přítomen. Tento pán mi po prohlídce řekl svou oblíbenou zaklínací formuli " v pořádku, přijďte za půl roku!" Od té doby jsem tam nebyla. Bohužel je u nás dobrých stomatologů málo, slovy 2 a Ti mají tak plno, že na běžné prohlídky objednávají půl roku dopředu. A tak zatím dojíždím do Tábora cca 50 km. Paní doktorka mi našla ještě další dva kazíky a opravila všechny staré plomby. Při každé návštěvě, mi zuby vyčistí a pečlivě prohlédne.