Jan Hak, pediatr Liberec

MUDr. Jan Hak

Pediatr

39 názorů

Uložit


Adresa

Aloisina výšina 798, Liberec
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
39 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Zkušený profesionál s mimořádným odborným přehledem. Doporučuji všem známým, pomohl synovi ve velmi těžkých chvílích. Nepotkal jsem lepšího lékaře.


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Pan doktor je opravdový profesionál a vzdělaný člověk, který na sobě stále pracuje. Svému oboru velmi dobře rozumí, snaží se nic nepodcenit, vždy udělá patřičné kroky k odstranění nemoci u dítěte. Případný zdravotní problém vždy s rodiči podrobně probere a srozumitelně vysvětlí. Je velmi empatický. K panu doktorovi již chodíme 24 let, nejprve s jedním dítětem, posléze s druhým. Jsme za něho velmi vděčni, jelikož je to jeden z mála lékařů, před kterým lze smeknout klobouk. Je to špička ve svém oboru.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Kašel

Jdzdíme za panem doktorem až z Prahy. Je počlivý,ochotný. Tak má lékař vypadat a chovat se k pacientům. V praze lékaři nepoznají astma pan doktor běhom 5 minut psal synovi léky a jsem bez kašle.


P
Ověřeny pacient

OD Petra Houštecká: Je to vynikající lékař s letitými zkušenostmi. Nikdy jsem se nesetkala s tak pečlivým přístupem. Mám oba syny nemocné a pan doktor mi vždy vše trpělivě vysvětlí.


T
Ověřeny pacient

Pan doktor mi pokaždé co jsem přišla s problémy v krku, řekl ať kloktám, přešla jsem k jiné doktorce a dostala jsem snad pokaždé antibiotikum. Nejsem spokojená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Je výborný.


D
Ověřeny pacient

Od pana doktora jsme odešli před 1. rokem mého syna, preventivní prohlídky odbývá, neměřil obvod hlavy, nekoukal na varlátka, nyníé jsme u MUDr. Alšové a naprosto spokojeni. Je pečlivá a preventivní prohlídky byly velmi pečlivě provedeny. Pan doktor mluví na rodiče dětí takovým stylem, že jsem nevěděla, co chtěl vlastně říci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice pečlivý, po několika špatných diagnozách jiných lékařů se dostalo našim dětem báječné péče.Mohu jedině doporučit, děkuji za jeho trpělivost a čas který věnuje našim dětem.Doporučila jsem pana doktora i přátelům ze zahraničí a spokojenost byla veliká.


chodíme k tomuto lékaři rády,chová se velmi mile a pokaždé dobře poradí


Ověřeny pacient

Pediatr s dlouholetými zkušenostmi, jsme vcelku spokojení, je ochotný, i když je vyšetření občas dost rychlé. Snaží se omezovat předepisování antibiotik, což je plus, na druhou stranu předepíše na dermatitidu okolo pusinky rovnou mast s kortikoidy, po které se vše v konečném důsledku ještě zhoršilo a tak jsme ji museli zase rychle vysadit a zvládli jsme vše až po několika měsících trpělivého testování, co by mohlo pomoci. Docela mě zpětně udivilo, že bez okolků malému dítěti předepíše kortizolovou mast a mrzí mě, že jsme ji použili :(
Mám pocit, že diagnózy pana doktora jsou někdy trochu prvoplánové a míjí cíl, jen aby nějaká diagnóza byla. Vcelku přesto doporučuji, pokud si toto pan doktor přečte a bude se snažit se svým pacientům trochu víc věnovat.. :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti