Ordinace klinické psychologie
Vodárenská 3827, Mělník

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Jsem registrovaný klinický psycholog - nabízím psychologické poradenství, krizovou intervenci, psychoterapii a psychologickou diagnostiku. Pracuji dle...

• klinická psychologie

Umístění: TERAPEUTIKA s.r.o. individuální psychoterapie

Pan doktor byl velmi milý, osobní a vstřícný :-). Moc ráda jsem k němu chodila a bylo mi moc líto, když jsem musela přestat (z důvodu vzdálenosti). Byli jsme naladěni na stejnou vlnu. Vždycky poslouchal, co jsem říkala. Věděl, o čem jsem mluvila a dokázal poradit. Dokázal se vcítit a byl lidský, empatický. Řekl zkušenost ze svého života, ale nezacházel do detailů - byl opravdu profesionální. Nebyl problém domluvit se s ním na bližším termínu, byl chápající. Velmi mi pomohl, i když to se mnou nebylo vždy jednoduché. Nestyděla jsem se mu říct hodně osobní věci a věděla jsem, že mě neodsoudí. Za mě opravdu skvělý psycholog, kterého vřele doporučuji a chtěla bych mít jako známého/kamaráda. Přeji mu moc hodné pacienty a mnoho štěstí v osobním životě!

Umístění: TERAPEUTIKA s.r.o.

:) vše super. Skvělý přístup, vždy pomůže. Vstřícný. V případě krajní nouze se lze rychle domluvit na bližším termínu návštěvy.

Velmi prijemny psycholog, poradi a pomuze. Ma pochopeni a i kdyz ne vzdy dokaze si najit z hlediska narocnosti a poctem "klientu" cas ihned, tak neni na jeho profesionalite nic negativniho.
Zajima se hodne o sveho pacienta - klienta.
Vyborne.