Havlíčkova 1395/30, Jihlava
Ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Byla jsem u pana doktora včera poprvé. Skvělá péče. Pan doktor všechno vysvětlí, je příjemný, vyšetření je šetrné. Akorát je někdy problém se dovolat. DOPORUČUJI!!

Vřele doporučuji, zodpovědný a pečlivý doktor, vynikající péče a ochota.

Pan doktor je milý, snaží se všechny problémy vyřešit. Sestřička je milá jen na některé a dovolat se je katastrofa, takže je lepší tam jít a počkat si na ní až vyjde, než 10x zkoušet volat (prostě to nezvedne).

Pan doktor je velmi ochotný a pečlivý. Když jsem měla problémy s antikoncepcí zval si mě někdy i čtyřikrát do roka na vyšetření, až do doby, kdy jsme konečně našli vhodnou antikoncepci. Dodnes se mě při prohlídkách ptá jak se cítím a jestli je vše v pořádku. Jediné mínus je se k němu dovolat a trošku nepříjemná sestřička, která to ale nemyslí zle.

Haikerová

Pan doktor je velice milý, ochotný a pečlivý lékař. Vše mi vysvětlí a zajímá se o mé problémy. Vřele doporučuji.

Pan doktor je velice příjemný a citlivý gynekolog, můžu vřele doporučit.

Dobrý gynekolog

Pokud vám nevadí dlouhé čekání a podaří se vám vůbec telefonicky objednat /což je někdy téměř nadlidský úkol/, čeká vás příjemný pan doktor, který se zajímá o vaše problémy. Osobně velmi ocenuji jeho péči v době těhotenství, která je v porovnání s ostatními lékaří nadstandardní.

Jsem velmi spokojena.

Vřele doporučuji, zodpovědný a pečlivý doktor, vynikající péče a ochota.

Haikerová

Pan doktor je velice příjemný a citlivý gynekolog, můžu vřele doporučit.

Dobrý gynekolog

Jsem velmi spokojena.