Havlíčkova 1395/30, Jihlava

O
Umístění: Ordinace Jiný

P. Doktor Brychta je nejlepší gynekolog co znám!! A až odejde, nevim, co si počnu :(
Vždy vše vyřešíme, sestra je uzasna! A jeste k tomu lepsi "doprovod" v tehotenstvi jsem nemohla mit ???? na vse se pta, vse vysvetli, proste jen doufam ze nikdy neodejde!

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Brychta je nejlepší gynekolog, kterého znám. Opravdu moc milý, naslouchá, do ničeho nenutí. Cítíte se u něj krásně a ne jako u lékaře. Trošku delší čekací doba v čekárně. Čekám v průměru 30 minut, ale vždy si říkám, že před dveřmi dobrého lékaře je plno.

Byla jsem u pana doktora včera poprvé. Skvělá péče. Pan doktor všechno vysvětlí, je příjemný, vyšetření je šetrné. Akorát je někdy problém se dovolat. DOPORUČUJI!!

Vřele doporučuji, zodpovědný a pečlivý doktor, vynikající péče a ochota.

Pan doktor je milý, snaží se všechny problémy vyřešit. Sestřička je milá jen na některé a dovolat se je katastrofa, takže je lepší tam jít a počkat si na ní až vyjde, než 10x zkoušet volat (prostě to nezvedne).

Pan doktor je velmi ochotný a pečlivý. Když jsem měla problémy s antikoncepcí zval si mě někdy i čtyřikrát do roka na vyšetření, až do doby, kdy jsme konečně našli vhodnou antikoncepci. Dodnes se mě při prohlídkách ptá jak se cítím a jestli je vše v pořádku. Jediné mínus je se k němu dovolat a trošku nepříjemná sestřička, která to ale nemyslí zle.

Haikerová

Pan doktor je velice milý, ochotný a pečlivý lékař. Vše mi vysvětlí a zajímá se o mé problémy. Vřele doporučuji.

Pan doktor je velice příjemný a citlivý gynekolog, můžu vřele doporučit.

Dobrý gynekolog