Jarní 53, Železný Brod
Odborný lékař ortoped (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Poliklinika Železný Brod, s.r.o. Tenisovy loket

No asi tak...jako odbornika ho nemohu po jedné návštěvě posoudit, ale jako člověka ano. Slyšela jsem o jeho aroganci hodně, ale toto předčilo mé očekávání. S podobným přístupem jsem se fakt nesetkala. Popsala jsem mu svoji dosavadni neuspěšnou konzervativní lečbu. Prý " A co jako teď po mně chcete?Poprosila jsem pana doktora o vysvětleni diagnozy... otočil oči a odpověděl "Ježíš, latinsky tomu stejně rozumět nebudete. Na otázku co je rázovà vlna, odpověď "Rázová vlna" . Nejsem člověk co chodi obtěžovat lékaře, 17 let jsem nebyla v neschopnosti, navíc problém s loktem je evidentní...tak proč toto chování? Vážně jsem nic podobného nezažila. Ještě, že je možnost volby, neboť k tomuto panu doktori se už opravdu nechystám.

K panu doktorovi jsem šla s oteklým kolenem po špatném pádu - prakticky jsem nemohla na nohu došlápnout. Když jsem se k jeho ordinaci dohopkala na jedné zdravé noze, tak mě hned ve dvěřích seřval, že jdu deset minut před obědem a nahlas uvažoval, jestli mě nevyhodí. Nakonec se svolil pro rychlo prohlídku, kde na koleno jen zběžně koukl a pronesl diagnozu, že je jen namožené, ať si koupím zklidňující mast proti otokům. Žádnou další návstěvu nevyžadoval, takže jsem mu věřila, koupila si mast a čekala 2 týdny na to, kdy konečně budu moct došlápnout. Zlepšení se nekonalo a nakonec jsem se rozhodla navštívit jiného lékaře, který byl v naprostém šoku, že jsme neprošla rentgenem. Nakonec se z toho vyklubaly natržené vazy v koleni, ortéza a berle jako bonus.

Služby tohoto "lékaře" jsem využil dvakrát a pokaždé to byla chyba. Doktora nedělají doktorem pouze jeho odborné znalosti, ale i lidský přístup. Člověk, který pacientovi hrubě vynadá již u vstupu, že ho otravuje se svým zdravotním problémem není na svém místě ten pravý. Každopádně doporučuji vyhledet jiného a především skutečného lékaře než je p. Behenský.

Horšího "lékaře" jsem za svůj život nepotkala!Jeho neskutečnou aroganci až sprostotu vážně jen tak něco nepředčí! Prý je na něho u ředitele nemocnice několik stížností do roka a umím si představit ten zástup, kteří si raději nestěžují. Z jeho návštěvy ordinace jsem byla psychicky tak rozhozená a vydeptaná, že jsem se po cestě domů vybourala v autě. Navíc mě chtěl léčit Paralenem, což vzhledem k pozdějí diagnóze bylo více než směšné. U mě tento člověk je primitivní hulvát a s lékařem nemá nic společného. Člověk, který něco umí se takto opravdu nechová!!!!

Pan doktor Behenský má sice takový "svůj" přístup k pacientům, ale pokud pominete jeho rádoby aroganci, je to fajn člověk, a hlavně klasa ortoped.

Tento lékař je zářným příkladem starých zvyků u lékařů, přístup k pacientům příšerný, vybavení ordninace i čekárny jak před padesáti lety, jednání s lidmi arogantní a ponižující. Má matka od něj dvakrát odcházela v slzách, kdy jí nemožně sepsul když si chtěla požádat o zdravotnickou pomůcku. Několik dní se z toho nemohla vzpamatovat.V žádném případě bych ho nikomu nemohla doporučit.