MUDr. Ivona Králová
Pražská tř. 1014/71, České Budějovice

Umístění: MUDr. Ivona Králová Jiný

Nevím,kladně asi hodnotí lidé,kteří k ní budou chodit i nadále nebo se bojí.Dnešní zkušenost s touto "empatickou doktorkou".Mám 3 roky v péči její pacientku,mojí 91 letou maminku po covidu,ležící. Dochází k nám domácí péče jednou za 14 dní (glykemie,tlak,píchnout injekci) a ti mi dnes volali,že jim Králová oznámila,že už dál nebude podepisovat poukazy na tuto péči a když jsem ji zavolala,zda bude psát alespoň léky,řekla,že si mám najít jiného (!!!) doktora a že už moji maminku nebude léčit,protože nemá čas - za tři roky tu nebyla ani jednou ačkoliv mi řekli na pojišťovně,že jsme v dojezdové vzdálenosti a doktor musí přiject ze zákona,směšné... Takže moji téměř 92 letou maminku vykopla z registrace jako prašivého psa. Tolik moje zkušenost. Prý mám vyhledat lékařskou komoru,aby posoudili ,zda její jednání je etické,tak to je rada nad zlato.

MUDr. Ivona Králová

Paní Mazancová, vaši maminku jsme z registrace "nevykopli", jen jsem vás slušně už několik let prosila, abyste si pro maminku našli registrujícího lékaře v Českém Krumlově, když ji máte u sebe a naše ordinace je v Českých Budějovicích, péče o ležícího pacienta na takovou vzdálenost je opravdu problematická. Upozornila jsem na to i agenturu domácí péče a rozhodně jsem vám nikdy neodmítla napsat žádné léky... V telefonu jste souhlasila, že se lékaře v Krumlově pokusíte najít, této Vaší reakci moc nerozumím.
Vždy jsem se vám ve všem snažila vyjít vstříc, tak to i trochu mrzí.
Každopádně dokud si maminku nezaregistruje nový lékař, je stále registrovaná u nás, žádnou registraci jsme neukončili.
S pozdravem, Králová

Umístění: MUDr. Ivona Králová Jiný

Dříve byla s paní doktorkou rozumná řeč, teď je vyhořelá.

Umístění: MUDr. Ivona Králová Jiný

Paní doktorka je milá, empatická, ochotná pomoci, vždy najde to nejlepší řešení. Má na pacienta čas, vyslechne, poradí, příp. pošle k dalšímu specialistovi. Preventivní prohlídky má kvalitní, dostatek času, vše podrobně vyšetří, i když se nejedná zrovna o prevenci. Paní doktorku mohu vřele doporučit a se sestřičkou tvoří dokonalý pracovní pár.

Umístění: MUDr. Ivona Králová Jiný

Vždy ochotná, rychle a efektivně najde řešení. Objednávání funguje skvěle a není nutné ani příliš čekat.

Umístění: MUDr. Ivona Králová preventivní prohlídky

Paní Králová je skvělý lékař, kdykoli s ní jednám, vše mi důkladně vysvětlí, ochotně se mnou probere všechny možnosti, nemůžu si stěžovat. Nejlepší lékařka na světě!

Paní doktorka je velice milá a pečlivá, nebýt příšerné sestry, určitě bych k ní i nadále chodila. Krom toho, že je paní doktorka velice sympatická, má poměrně velkou část ordinační doby vyčleněnou na objednané pacienty (to mi bylo sympatické, protože když potřebuji něco neakutního, nemusím sedět v čekárně plné nemocných lidí a zároveň, když mi není dobře, nezdržují mě lidi, co potřebují papírovat).
Minulý týden jsem strávila dvě hodiny v čekárně s teplotou 38 a miminem v náruči. Během té doby šli do čekárny dva čekající pacienti, dvě paní na očkování, které samosebou nečekaly, dva pánové, kteří potřebovali "jen" výpis", dva lidi, kteří předchvilkou telefonovali se sestřičkou, a jeden obchodní zástupce. Když jsem se chtěla objednat (nebo si také "zatelefonovat"), řekla mi sestra, že to není možné a jestli je čekání pro mimino problém, mám ho dát na hlídání "má přece taky tatínka, ne?" (předpokládám, že kojení má během té doby také zastat). Takže jestli máte dítě, neopovažujte si být nemocní, jinak si to pěkně slíznete. Naštěstí mi pomohl jiný lékař.

Paní doktorka měla soucit, když mi bylo moc zle a pomohla mi dostat se ke způsobu léčby, který zabral.
Moje odborná lékařka odmítla doporučení napsat- myslím, že z finančních důvodů.
Děkuji paní Králové.

K paní doktorce jsem nově přestoupila od jiného lékaře. Vstupní prohlídku kterou mi dělala jsem zatím nikdy nezažila. Jako lékařku mohu jen doporučit - je sice mladá, ale má přehled. Je pečlivá, příjemná, ochotná ... Věřím, že nic nezanedbá.. Stejně tak i sestřička.

Hodná, laskavá, pečlivá, svědomitá.