Ivona Králová, praktický lékař České Budějovice

Pražská tř. 1014/71, České Budějovice
MUDr. Ivona Králová

Názory

Umístění: MUDr. Ivona Králová Jiný

Vždy ochotná, rychle a efektivně najde řešení. Objednávání funguje skvěle a není nutné ani příliš čekat.

Umístění: MUDr. Ivona Králová preventivní prohlídky

Paní Králová je skvělý lékař, kdykoli s ní jednám, vše mi důkladně vysvětlí, ochotně se mnou probere všechny možnosti, nemůžu si stěžovat. Nejlepší lékařka na světě!

Paní doktorka je velice milá a pečlivá, nebýt příšerné sestry, určitě bych k ní i nadále chodila. Krom toho, že je paní doktorka velice sympatická, má poměrně velkou část ordinační doby vyčleněnou na objednané pacienty (to mi bylo sympatické, protože když potřebuji něco neakutního, nemusím sedět v čekárně plné nemocných lidí a zároveň, když mi není dobře, nezdržují mě lidi, co potřebují papírovat).
Minulý týden jsem strávila dvě hodiny v čekárně s teplotou 38 a miminem v náruči. Během té doby šli do čekárny dva čekající pacienti, dvě paní na očkování, které samosebou nečekaly, dva pánové, kteří potřebovali "jen" výpis", dva lidi, kteří předchvilkou telefonovali se sestřičkou, a jeden obchodní zástupce. Když jsem se chtěla objednat (nebo si také "zatelefonovat"), řekla mi sestra, že to není možné a jestli je čekání pro mimino problém, mám ho dát na hlídání "má přece taky tatínka, ne?" (předpokládám, že kojení má během té doby také zastat). Takže jestli máte dítě, neopovažujte si být nemocní, jinak si to pěkně slíznete. Naštěstí mi pomohl jiný lékař.

G

Paní doktorka měla soucit, když mi bylo moc zle a pomohla mi dostat se ke způsobu léčby, který zabral.
Moje odborná lékařka odmítla doporučení napsat- myslím, že z finančních důvodů.
Děkuji paní Králové.

K paní doktorce jsem nově přestoupila od jiného lékaře. Vstupní prohlídku kterou mi dělala jsem zatím nikdy nezažila. Jako lékařku mohu jen doporučit - je sice mladá, ale má přehled. Je pečlivá, příjemná, ochotná ... Věřím, že nic nezanedbá.. Stejně tak i sestřička.

Hodná, laskavá, pečlivá, svědomitá.