MUDr. Ivona Dostálová

Uložit

Psychiatr Více

7 názor

Uložit


Adresa

Odborný lékař psychiatrie, AT poradna
Dlouhá 34, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Myslím že netřeba dlouhých slov. Paní doktorka je prostě vynikající specialista svého oboru. Pomohla mi nejednou a za to sem ji velmi vděčná.

J
Ověřený profil

Jsem jejim pacientem uz delsi dobu , takze vim o cem pisi. Tato pani doktorka je ve svem oboru urcite spicka , jeste se nikdy nestalo aby nepomohla !!! Mockrat dekuji pani doktorko Dostalova !

Ověřený profil

Tahle paní lékařka je člověk na svém místě. S pacientem promluví, výborně uklidní a hlavně najde vždycky řešení ke zlepšení. Byl jsem u více psychiatrů, ale tahle paní doktorka je jednička. Nemáte ani pocit že jste u cvokaře, ale u dobrého přítele. Pacienta si totiž váží. Má výborný smysl pro humor.Děkujeme, já i manželka!Pomohla jste mi a následně tím i celé rodině.


Příjemná a hodná paní u které jsem nikdy nečekal v čekárně. Narozdíl od ostatních, by se nejraději rozdala, což se v dnešní době jen tak nevidí... Také jsem velice spokojený s její péčí =)


Je proste nej nej !!!!P

Ivona Dostálová je vynikající psychiatr.Plně využívá svých zkušeností v oboru.Vděčím jí za mnohé a co jsem slyšel tak nejen já.Je to nejen vynikající odborník, ale též příjemný člověk. Jsem velice spokojený s její péčí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den. Dcera je autistka s bipolarni afektivni poruchou.Bere leky lamotrigin fevarin abilify tisercin a risperidon.Fevarin bere 50mg rano a50mg vecer.Uz podruhe v lekarne nebyl 50ti miligramovy,ale jen 100 a tak ho pulime.Vzdy kdyz ma ten 100 miva zachvaty vzteku.Co je v nem jineho,že ji nezabira tak jako ten 50 miligramovy.Dekuji za odpoved

Složení je stejné u Fevarinu 50 či 100 mg. Ale půlením tabletky může dojít ke změně vstřebávání léků . U autistů také pozorujeme změnu chování při jakékoli změně zaběhnutého režimu - tedy i rozpůlení tabletky může mít psychologicky negativní efekt.

MUDr. Ivona Dostálová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti