Ivo Maroušek, gynekolog Jesenice

MUDr. Ivo Maroušek

Gynekolog Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Plzeňská 36, Jesenice
Gynekologická ordinace Jesenice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Husovo náměstí 2347, Rakovník
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ordinace Jiný

Bohuzel kdyz jsem mu volala do ordinace ze mam problem tak me odbil. Ani si vicemene neposlechl co mi vubec je, ani jsem to nestihla dorict a uz mi rekl, ze to bude v poradku.
Nuti me do vysetreni ktera nechci podstoupit a ktera nejsou nutna.
Na co se nezeptam, to mi nerekne.. sam od sebe nenabidne pomoc ani alternativu.
Mizim od nej pryc, ani jsem se neohrala.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ordinace Jesenice Pravidelne pulrocni kontroly

Pan doktor Marousek patri k nejlepsim lekarum,ktere jsem poznala.Tezko uverit tomu,ze by bylo jen dilem stastne nahody najit ho vzdy v prijemne nalade a pozorne naslouchajiciho.Protoze prave tak ho znam ja ze svych navstev v ordinaci.Vrele doporucuji!Libuse Kusakova


J
Ověřeny pacient

Dokud patříte mezi bezproblémové pacientky, je pan doktor ve své péči velmi laxní. Jakmile přijde jakýkoli problém, pak přepinkne zodpovědnost na nejbližší nemocnici. Naprostá ztráta času, kdo umí s googlem bude sám sobě lepším diagnostikem.


Ověřeny pacient

Pan doktor je úžasný. Mám k němu důvěru. Je odborníkem na svém místě, velice citlivý a hlavně velice obětavý. Pokud bych měla jít na nějaký zákrok, ráda si připlatím za to, aby zákrok prováděl on. A dokonce jsem ho měla při svých dvou porodech. Jsem mu vděčná za to, že se mi dítě narodilo zdravé a ne uškrcené na pupeční šňůře. Moc děkuji. Hana Vrbatová


J
Ověřeny pacient

Joli.
Na pana doktora pouze to nejlepří doporučení. Vstřícný, profesionální, ohleduplný a navís se smyslem pro humor. Měla jsem dlouhodobé obtíže, u předchozích gynekologů se je nepodařilo vyřešit. Pan doktor nic nebagatelizoval a nakonec mi moc pomohl.


I
Ověřeny pacient

Pan doktor Maroušek mě velice zklamal! Dlouho jsem si myslela, jak je vstřícný, ochotný, profesionální a jako bonus vždy dobře "naladěný" - do doby než se u mě vyskytl vážný problém. Sdělil mi s dobrou náladou, že "to nic není" a dál se o problém nezajímal. Obtíže u mě nadále přetrvávaly. Musela jsem vyhledat pomoc u jiného lékaře, který okamžitě zahájil léčbu.


E
Ověřeny pacient

Pan doktor je vcelku příjemný jsem již u něj pár let a nemohla jsem si stěžovat na klasickou pulroční prohlídku ,ale tím to končí ,když jsem přišla s problémem se kterým jsem potřebovala pomoc tak mě pan doktor odbyl a nebyl schopen se mnou problém řešit a ani mi ho pořádne objasnit, proto jsem musela vyhledat soukromého gynekologa v Praze který se mnou okamžitě problém vyřešil a patřičně mě zaléčil a vše mi vysvětlil.Tento přístup me dost vadil přijde mi ,že pan doktor nedokáže řešit problem individualně nebo se prostě mnou nechtěl zaobírat.


J
Ověřeny pacient

Dlouho jsem se u pana MUDr. Maroušk neohřála, protože jsem v Rakovníku bydlela jen čtyři roky. Nicméně mi v květnu zcela bez komplikací odstranil cystu i s vaječníky (je mi 57 let) a jsem mu za to vděčná. Milý, příjemný, ochotný, vstřícný. Jeden z mála vynikajících gynekologů, jejichž rukama jsem prošla. A bylo jich hodně - nejdříve v Rakovníku, pak v Praze, Bratislavě, Toužimi, Karlových Vartech a opět v Rakovníku. Nyní se stěhuji do Plzně a doufám, že i zde najdu chápavé ruce i srdce. Děkuji, pane doktore.


Velmi dobrý lékař, odrodil mi obě děti a nemůžu si na nic stěžovat. Vřele ho doporučuji :-)


Pan doktor Maroušek je ten nejmilejší gynekolog jakého jsem kdy zažila.Vřele doporučuji.Trčková M.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti