bří Mrštíků 38, Břeclav
Soukromý praktický lékař pro dospělé

S panem doktorem Julínkem jsem velmi spokojená. Vždy vyslechne, poradí a vše pečlivě vysvětlí. Nic nezlehčuje a má opravdu vstřícný přístup ke svým pacientům.

Pan MUDr. Julínek je výborný lékař s komplexním přístupem k pacientovi. Děkuji a přeji mu krásný svátkový den.

Jsem s panem doktorem nadmíru spokojena....

GENIALni lékař...přístup k pacientům a vše co k tomu patří...na jedničku...max.spokojena

Mám k panu doktorovi Julínkovi brovskou důvěru,je vstřícný,moudrý,ochotný,má velmi dobrý přístup k pacijentům a vynikající diagnostik.Děkuji.

Dobrý a ochotný lékař

Jako můj praktický lékař je sto procentní z dobrýma zkušenostma,můžu pana doktora jenom chválit.

dobrý lékař, výborný diagnostik, ochotný a obětavý přístup k pacientům je u něj samozřejmostí

Je to machr a doktor, kterej si na nic nehraje. Platím,jen co musím a nikdy ne moc. doporučuji

Poděkovat svému praktickému lékaři touto cestou,geniální nápad.
Pan doktor je vždy velmi ochotný a co mohu,dle jiných zkušeností říci,poctivý ve výběru jak regulačních poplatků,tak i v poplatcích za jiné,nutné,potvrzeníčka. Jeho ceny jsou opravdu velmi lidové a přístup vstřícný. děkuji