Ivo Blšťák, gynekolog Ústí nad Labem

MUDr. Ivo Blšťák

Uložit

Gynekolog Více

13 názorů

Uložit


Adresa

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Nemohu hodnotit odbornost lékaře, nejsem zdravotník. Nicméně jsem od něj odešla. Nebylo mi příjemné jeho chování. Chybí mi empatie. Bála jsem se cokoli říct, vadily mu jakékoli otázky. Mě vadí jednat s lékařem, aniž bych měla možnost se předtím obléknout. Prohlídka byla hotová vždycky za půl minuty. Bez ultrazvuku, nic - to jsem po opakovaných operacích kvůli rakovině vaječníků. Prý ultrazvuk není potřeba. Nepřečte si předem ani kartu, při vyšetření se ptá, jestli mám dělohu. Nemám. Působí hodně rozlítaně, roztržitě. Když něco potřebuju, je problém se objednat - absolutně se nedá dovolat, ordinační hodiny jsou orientační. Mrzí mě, že tu teď tohle musím psát, jsem ráda, že mě vzali jinde, kde nemám pocit, že obtěžuji.

M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo gynekologická operace

Dobrý den...jsem po gyn.operaci a operoval mě primář I.Blšťák.Jsem moc ráda,že to byl právě on.Bylo to složitější,než se předpokládalo a on to bravurně zvládnul.Já mu za to moc děkuji.

P
Ověřený profil

Jsem tedy u pana doktora krátce, takže hodnotím pouze mou krátkodobou zkušenost, ale podle mého je z gynekologů, které jsem doposud měla pan doktor jednoznačně nejlepší. Jako jediný problémy opravdu řeší a nemete je pod koberec a má chuť ženám pomáhat.

Když si tady pročítám názorty na pana dopktora, tak se nestačím divit. Pan doktor je naprosto bezproblémový. Ani mi nevadí, že nemluví. Jsem přesvědčena, že není potřeba vést nějaký dlouhý rozhovor během prohlídky. Já pokud se chci na něco zeptat, tak mi vždy odpoví. Jeho sestra povídá dost a vše vynahradí. I před mým komplikovaným porodem se na mé přání přišel podívat a vše mi vysvětlil. Je to kvalitní doktor a pokud má někdo problém s objednáváním, tak se může přeci stavit osobně v ordinaci a dohodnout se. A já jsem ráda, že je. Když vidím to dnešní zdravotnictví, tak toto je ještě jeden z mála poctivých doktorů.

N
Ověřený profil

Jsem u něho zhruba 2 roky a zatím si nestěžuji.Sice toho moc nenamluví,ale odborník to jistě je.Má velmi příjemnou a vstřícnou sestřičku.(Ordinace Bukov-nad rondelem)

Pan doktor ordinuje pouze omezené dny, dovolat se nemožné. Je velmi introvertní, můj předchozí zdravotní stav ho nezajímal a celkový jeho přístup byl pro mě velmi negativní. Zatím nejhorší, u kterého jsem kdy byla.

Z gynekologů, které jsem doposud měla je pan doktor jednoznačně nejlepší. Jeho dlouholetá praxe jistě svědčí o jeho výkonech ale také o kladném a milém přístupu k pacientům.

Vlídný a profesionální doktor. Doporučuji.

J

Pan doktor Blšťák je vynikající lékař ve svém oboru. Nikdy nezklamal mou důvěru v jeho schopnosti. Věnuje se všem svým pacientkám na profesionální úrovni. Nevím o jediné špatné referenci.

Č

je to náš pimář na oddělení a chodím k němu do jeho privátní ord.,jsem velice spokojená

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti