Adresa

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo gynekologická operace

Dobrý den...jsem po gyn.operaci a operoval mě primář I.Blšťák.Jsem moc ráda,že to byl právě on.Bylo to složitější,než se předpokládalo a on to bravurně zvládnul.Já mu za to moc děkuji.


P
Ověřeny pacient

Jsem tedy u pana doktora krátce, takže hodnotím pouze mou krátkodobou zkušenost, ale podle mého je z gynekologů, které jsem doposud měla pan doktor jednoznačně nejlepší. Jako jediný problémy opravdu řeší a nemete je pod koberec a má chuť ženám pomáhat.


Když si tady pročítám názorty na pana dopktora, tak se nestačím divit. Pan doktor je naprosto bezproblémový. Ani mi nevadí, že nemluví. Jsem přesvědčena, že není potřeba vést nějaký dlouhý rozhovor během prohlídky. Já pokud se chci na něco zeptat, tak mi vždy odpoví. Jeho sestra povídá dost a vše vynahradí. I před mým komplikovaným porodem se na mé přání přišel podívat a vše mi vysvětlil. Je to kvalitní doktor a pokud má někdo problém s objednáváním, tak se může přeci stavit osobně v ordinaci a dohodnout se. A já jsem ráda, že je. Když vidím to dnešní zdravotnictví, tak toto je ještě jeden z mála poctivých doktorů.


N
Ověřeny pacient

Jsem u něho zhruba 2 roky a zatím si nestěžuji.Sice toho moc nenamluví,ale odborník to jistě je.Má velmi příjemnou a vstřícnou sestřičku.(Ordinace Bukov-nad rondelem)


Pan doktor ordinuje pouze omezené dny, dovolat se nemožné. Je velmi introvertní, můj předchozí zdravotní stav ho nezajímal a celkový jeho přístup byl pro mě velmi negativní. Zatím nejhorší, u kterého jsem kdy byla.


Z gynekologů, které jsem doposud měla je pan doktor jednoznačně nejlepší. Jeho dlouholetá praxe jistě svědčí o jeho výkonech ale také o kladném a milém přístupu k pacientům.


Vlídný a profesionální doktor. Doporučuji.


J

Pan doktor Blšťák je vynikající lékař ve svém oboru. Nikdy nezklamal mou důvěru v jeho schopnosti. Věnuje se všem svým pacientkám na profesionální úrovni. Nevím o jediné špatné referenci.


Č

je to náš pimář na oddělení a chodím k němu do jeho privátní ord.,jsem velice spokojená


J

Je to velmi dobrý lékař, který si zaslouží uznání. Má skvělý přístup k pacientkám. Plně mu důvěřuji a jsem s ním velmi spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti