Iveta Dvořáková, praktický lékař Moravské Budějovice

MUDr. Iveta Dvořáková

Praktický lékař Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pražská 115, Moravské Budějovice
Praktická lékařka pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

Je ochotní, v poklidu beze spěchu vyslechne Vaše problémy. Někdy se zdá,že to s péčí o Vás přehání, ale zjistíte, že chce mít jistotu o Vašem zdraví. Takových lékařů více


Souhlasím se všemi, kteří chválí, jsem velice spokojená, paní doktorka i sestřička jsou milé a ochotné. Paní doktorka s pacientem hovoří, poslouchá, co jí říká, což se moc často u lékařů nevidí! Předem zavolám,domluvím se na termínu a nečekala jsem nikdy. Díky!


Paní doktorko děkuji, jste fakt milá a příjemná a dá se s Váma normálně mluvit a na všem se domluvit. dík.


Po dlouhé době jsem přestoupila od jiné nejmenované moravskobudějovické lékařky která neustále přibírá nové pacienty, i když na to kapacitně nestačí a tudíž se tam čeká tak, jako by jste ani objednaní nebyli... u paní dr. Dvořákové se objednáte a víte, že na řadu se dostanete buď ¨úplně přesně nebo do 15 min, všechno vyřešíte v klidu a s velkou erudicí, díky paní doktorko! doporučím!


Paní doktorko děkuji, umíte s člověkem promluvit a věnujete se hlavně stanovení diagnosy a je vidět, že chcete každému bez ohledu na to, co dělá a čím je, hlavně pomoct. Díky, doporučím.


Ivetka je nejlepsi!!!!


Hrozně dobrá,moc mi pomohla!! doporučuji!


Paní doktorka je arogantní lékařka, která nás obyčejné lidi přezírá a chová se povýšeně i přes nedostatek lékařských znalostí. Mého syna léčila tak dlouho až skončil v nemocnici. Nikdy více. Nedoporučuji.


Děkuji všem za pozitivní hodnocení a podporu, posílám touto cestou vzkaz pro anonymního pisatele, který píše, že čeká u nás v ordinaci - opravdu si dejte tu práci a zatelefonujte ve vyhrazených hodinách a objednejte si návštěvu a garantuji Vám, že nebudete čekat, jedině pokud nastanou vážné akutní komplikace u jiného pacienta -a v tomto případě Vás sestřička ochotně přeobjedná. Objednáváme již 5 let a bez potíží.
Pokud se to ale Vám u nás nelíbí, budu ráda když se přeregistrujete k jinému praktickému lékaři, ať jste spokojenější. Nerada bych léčila někoho,kdo u nás není spokojený,pacientů mám opravdu dost.
S pozdravem dr. Dvořáková


Jen krátká reakce na předchozí sdělení - kdo si dá tu práci a objedná se, rozhodně nečeká. Chce to jen dodržovat provozní organizaci ordinace.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti