Iveta Dvořáková, praktický lékař Moravské Budějovice

MUDr. Iveta Dvořáková

Praktický lékař Více

19 názorů

Uložit


Adresa

Pražská 115, Moravské Budějovice
Praktická lékařka pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

Je ochotní, v poklidu beze spěchu vyslechne Vaše problémy. Někdy se zdá,že to s péčí o Vás přehání, ale zjistíte, že chce mít jistotu o Vašem zdraví. Takových lékařů více


Souhlasím se všemi, kteří chválí, jsem velice spokojená, paní doktorka i sestřička jsou milé a ochotné. Paní doktorka s pacientem hovoří, poslouchá, co jí říká, což se moc často u lékařů nevidí! Předem zavolám,domluvím se na termínu a nečekala jsem nikdy. Díky!


Paní doktorko děkuji, jste fakt milá a příjemná a dá se s Váma normálně mluvit a na všem se domluvit. dík.


Po dlouhé době jsem přestoupila od jiné nejmenované moravskobudějovické lékařky která neustále přibírá nové pacienty, i když na to kapacitně nestačí a tudíž se tam čeká tak, jako by jste ani objednaní nebyli... u paní dr. Dvořákové se objednáte a víte, že na řadu se dostanete buď ¨úplně přesně nebo do 15 min, všechno vyřešíte v klidu a s velkou erudicí, díky paní doktorko! doporučím!


Paní doktorko děkuji, umíte s člověkem promluvit a věnujete se hlavně stanovení diagnosy a je vidět, že chcete každému bez ohledu na to, co dělá a čím je, hlavně pomoct. Díky, doporučím.


Ivetka je nejlepsi!!!!


Hrozně dobrá,moc mi pomohla!! doporučuji!


Paní doktorka je arogantní lékařka, která nás obyčejné lidi přezírá a chová se povýšeně i přes nedostatek lékařských znalostí. Mého syna léčila tak dlouho až skončil v nemocnici. Nikdy více. Nedoporučuji.


Děkuji všem za pozitivní hodnocení a podporu, posílám touto cestou vzkaz pro anonymního pisatele, který píše, že čeká u nás v ordinaci - opravdu si dejte tu práci a zatelefonujte ve vyhrazených hodinách a objednejte si návštěvu a garantuji Vám, že nebudete čekat, jedině pokud nastanou vážné akutní komplikace u jiného pacienta -a v tomto případě Vás sestřička ochotně přeobjedná. Objednáváme již 5 let a bez potíží.
Pokud se to ale Vám u nás nelíbí, budu ráda když se přeregistrujete k jinému praktickému lékaři, ať jste spokojenější. Nerada bych léčila někoho,kdo u nás není spokojený,pacientů mám opravdu dost.
S pozdravem dr. Dvořáková


Jen krátká reakce na předchozí sdělení - kdo si dá tu práci a objedná se, rozhodně nečeká. Chce to jen dodržovat provozní organizaci ordinace.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti