Praktický lékař pro děti a dorost
U Střediska 5, Liberec

Navštěvovala jsem ji již odmalička, kdy jsem s ní neměla problém, její přístup k dětem je skvělý. Bohužel ne přístup k medicíně .. v osmnácti letech jsem k ní šla na prohlídku se zdravotními potížemi a paní doktorka se nestyděla je "vynést" do světa s tím, že si ještě navymýšlela nějaké "drby". Navíc mi málem asi třikrát za sebou předepsala antibiotika, protože byla celá zmatená a v jednu chvíli si úplně popletla, co mi vlastně je, když před ní ležela moje karta. Mezi odrostlejšími dětmi je už tato lékařka svými přešlapy velice známá, bohužel rodiče si takových věcí pravděpodobně nevšímají. Lékařku tedy opravdu NEDOPORUČUJI. Nehledě na to, že ráda mluví lidem do života..:-)

Děkujeme paní doktorce za oba naše chlapečky a přejeme jí pevné zdraví a zasloužený odpočinek po dlouhé a nadmíru pečlivé práci :o) Děkujeme mockrát !

Léty zkušená, ochotná, vstřícná, chápavá a k dětem nadmíru milá. Mohu jen a jen doporučit!

Paní doktorka je milá a hodná to je pravda,nikdy na nás nebyla zlá, ale bohužel z nás svými zastaralými názory udělala astmatiky.Zanedbala zánět průdušek kdy špatně odhadla léky a dodnes používáme léky na astma. Jinak ano souhlasím s tím, že je jako člověk hrozně moc příjemná. Nicméně chodíme raději jinam.

Velmi hodná a poradí. Vždy na děti mluví velmi mile a příjemně. Jen škoda, že už je starší a má tak trochu zastaralé názory. Ale jen v něčem.

KRÁSNÝ PŘÍSTUP K DĚTEM,VELMI HODNÁ A OCHOTNÁ,OŠETŘOVALA MÉ DVĚ DĚTI...MOC DOPORUČUJI

Velmi příjemná a ochotná doktorka, moc pěkný přístup k dětem

Moc hodná paní doktorka, s dětma to opravdu umí. Plně jí důvěřuji.

Malý syn chce jít k doktorce, kdykoliv jdem kolem na procházku. Paní Dr. má velmi pěkný přístup k dětem. Dopručuji.

Vždycky vstřícná a chápavá. Neriskuje.